Jump to content
JESSY

Volite li da šetate...?

Оцени ову тему

Recommended Posts

ja obožavam i kad god sam u prilici upražnjavam je...

šetnja nam pomaže da se udaljimo od negativnog stanja uma, od bola, da razjasnimo ideje, izadjemo iz svakodnevne rutine...

na mene deluje veoma opuštajuće...

najlepše su šetnje u šumi, pored reke, u prirodi...

najbolje se osećam kada sama šetam...onda mogu da se posvetim samo sebi i svojim razmišljanjima...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Dok je bilo policijskog časa, prepodne sam išao na Frušku Goru skoro svaki dan.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 24 минута, JESSY рече

blago tebi što ti je blizu i možeš češće da odeš...predivno je tamo...

Dok sam studirao često sam šetao, da ohladim glavu

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Obožavam dugometražne šetnje žustrim tempom. Nekad, ranije, na keju sa psom, znala sam da mi je dosta po tome što uhvatim sebe da sam spontano krenula nešto da pevušim, obično bude posle šestog, sedmog kilometra :)

Sada se ponovo vraćam toj ljubavi, ali sa malim detetom to ne ide baš glatko. Obično ga u takve akcije vozim pored sebe na trotinetu, pa onda moramo da biramo teren...

Skoro smo otkrili super rutu, relativno blizu, tako da si me taman super podsetila da iznova naučim da uživam.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 10 часа, JESSY рече

to je tvoj mališan...?  medenko mali...:D

a gde ovo šetate...?

Jeste, to je Dušan :sunce:

Šetamo pored jednog od kanala koji nam je u blizini, a koji su ovde odlično uređeni, obično sa jedne strane bude biciklistička staza, a sa druge staza za šetnju, parkići i sl, zavisi kako gde. Tek sam skoro shvatila da možemo za 15 minuta pešaka da budemo u raju joooj 

Na ovom sajtu ima lep video.

WWW.PARIS.FR

Découvrez l'histoire des canaux parisiens, les règles de la...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

E ja volim da setam u parku, pa se posle bacim malo na sprave. Al idem uglavnom 1 -1,30 u krug sa sluskama na usima, preslusam sve hitove sa Paly radija. Hehe

Dok je bio policiski cas isao sam na kej pored crkve da setam, tamo mi je bilo prelepo, dugacka je staza i onda utrosim od prilike isto vreme za setnju. 

A volim da obidjem po neki vrh. Nekako mi lakse legne setnja nego voznja bajsom. Voznja bajsom me ubija. 😊

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Када год можемо, шетамо . Мало и планинаримо, тако да некада и по цео дан смо на ногама, са малим одморима. 

Ем корисно, ем здраво, ем опушуштајуће. И шта рећи...праве смо шеталице. Пре пар година знали смо и по 20 километара на дан да пређемо. Овде у Београду, највише идемо ка Авали, то је неких 10 километара у оба правца .(најдраже шеталиште, често видимо срне ) Па онда пун круг Ада Циганлија, па од Бранковог моста до Зем.кеја. Дивна маршута од Калиша до Дорћолског кеја, са незаобилазном посетом  цркве Ружице и капеле Св.Петке . 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 2 минута, Рапсоди рече

праве смо шеталице.

svaka čast...:aplauz:lepe vi maršute prelazite....

okako merim, moj maksimim je oko 8 km....

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од JESSY,
      Neki ljudi vas ne cijene, sve dok ne odete. Kada im više ne budete davali podršku, koju su prihvatali kao dužnost, kada im više ne budete pisali prijatne sms poruke, koje su ignorisali, kada ih više ne budete sretali raširenih ruku svaki put kada pokucaju na vaša vrata usred noći i kada više ne budete čekali njihov poziv.
      Neki ljudi ne shvataju koliko ste ih jako voljeli, sve dok ne mogu da nađu nekog drugog ko bi ih volio isto toliko jako. Kada ne mogu da nađu nekoga ko bi volio sve ono što su i kakvi su, ko bi ih gledao bukvalno kao da su jedini, ko bi im omogućio da se osjećaju kao kod kuće - bezbjedno i zaštićeno od haosa cijelog svijeta.
      Neki ljudi će pokušati da zadobiju vašu pažnju tek tada kada prestanete da im je ukazujete. Kada prestanete da lajkate sve njihove postove, zovete usred dana da kaže kako ih jako volite, kada prestanete da im kupujete sitnice, koje su spomenuli u slučajnom razgovoru, i kada prestanete da ostavljate sve i žurite da im pomognete, kada im je potrebno.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Креирај ново...