Jump to content

Избори 2020 (21. Јун)

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 9 минута, GeniusAtWork рече

Иииии стигла нова влада. Довољно је поменути да је Вулин министар унутрашњих послова, а Небојша из Београда министар одбране :)))

RS.N1INFO.COM

Posle sednice Predsedništva Srpske napredne stranke objavljena su kadrovska rešenja i imena ministara, koji će se...

Е да...ту нам је и Кисићка, министар за рад, борачка и социјална питања ;) 

Те хрватске медије стално наводиш.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 1.8k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Вучић ће глатко добити изборе, јер је увео медијски мрак већи и од Слобовог. Код Слоба је нешто везано за опозицију било у двадесет и неком минуту дневника. На Вучићевим телевизијама нема ни секунде з

a mozda i zavrsi kao Causesku

@Дејан  Čestitam pobedu!

Постоване слике

пре 2 часа, Milan Nikolic рече

Аха, ОК :)  Ево је потпуно иста вест на РТС. Сад боље?

WWW.RTS.RS

Мандатарка Ана Брнабић саопштила је састав нове владе, која ће имати 21 министарство и још једног или два министра без портфеља. Једанаест ресора водиће женe. Нову Владу...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 4 часа, Milan Nikolic рече

Tvoj Vođa ih je zvao američkim... ali sad se druži sa Trampom, pa je ta kvalifikacija postala bez veze?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja nemam izbora, moram glasati za vucica. Mene su ovde godinama ubedjivali kako je feminiyam super, i kako su je jednakost dobra, odlicna stvar... i uspesno su me ubedili i drago mi je da imam kandidata koji se izborio protiv diskriminacije za rodnu ravnopravnost u Srbiji..

Next Serb Government Among Most Gender-Balanced In the World

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Који је ово комунизам. Тако су у СФРЈ бирали играче по кључу, да сви буду заступљени, е што је извисио неко ко заиста ваља нема везе, битно је братство и јединство каки фузбал. Баналан пример али врло сликовит да опише колико су "кључеви" кретенска ствар. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Него, је л' још некоме занимљиво то што Скупштина ради пуном паром ових дана када имамо скоро 10 пута више новозаражених дневно него у марту, када "није могла да се састане због епидемиолошке ситуације" па су Вођа, фикус 1 и фикус 2 морали сами да уведу ванредно стање?  :0205_whistling:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 6 часа, Вилер Текс рече

Који је ово комунизам. Тако су у СФРЈ бирали играче по кључу, да сви буду заступљени, е што је извисио неко ко заиста ваља нема везе, битно је братство и јединство каки фузбал. Баналан пример али врло сликовит да опише колико су "кључеви" кретенска ствар. 

Баш тако. Комунизам је пукао на економском плану а сада су га препаковали у неки други "план". Некад су представљали богатије и сиромашније као непријатеље (класни рат) а данас за то користе мушкарце и жене, рат полова, различите расе (америка одличан пример) и расни рат итд..

Некад је Капиталиста био пресор а радник опресовани. Није прошло.
Сада су мушкарци постали опресори а жене опресовани. 

Белци су опресори а црнци опресовани. 

Становници држава су опресори, а мигранти опресовани.

И тако даље... то су све њихове комуњарске форе, завади па владај. Један те исти темплејт сукоба људи и генерализације, базиране на лажима. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 17 часа, GeniusAtWork рече

Него, је л' још некоме занимљиво то што Скупштина ради пуном паром ових дана када имамо скоро 10 пута више новозаражених дневно него у марту, када "није могла да се састане због епидемиолошке ситуације" па су Вођа, фикус 1 и фикус 2 морали сами да уведу ванредно стање?  :0205_whistling:

Ispostovali su epdemioloske mere, svi nose maske, imaju stakla izmedju. Nema nikakvih problema. Jos narod da pocne da postuje epidemioloske mere i resen problem. Slusajte strucnjake. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 12 часа, haveaniceday рече

Баш тако. Комунизам је пукао на економском плану а сада су га препаковали у неки други "план". Некад су представљали богатије и сиромашније као непријатеље (класни рат) а данас за то користе мушкарце и жене, рат полова, различите расе (америка одличан пример) и расни рат итд..

Некад је Капиталиста био пресор а радник опресовани. Није прошло.
Сада су мушкарци постали опресори а жене опресовани. 

Белци су опресори а црнци опресовани. 

Становници држава су опресори, а мигранти опресовани.

И тако даље... то су све њихове комуњарске форе, завади па владај. Један те исти темплејт сукоба људи и генерализације, базиране на лажима. 

Mladjoni, jos si mald pa mozda ima sanse da naucis.

Primetio si do sada da mi, kao i ceo istok, nije u stanju da napravi efikasan drustvenni sistem ili bilo kakav kvalitetan proizvod. Cak ni biciklu. I taj komunisticki sistem koji toliko napadas je smisljen u nemackoj, samo sto su nemci bili dovoljno racionalni i pametni da ga neimplemetiraju kod sebe ali su pomogli implementaciju rusima. Vidis Mladjoni, Vucic je izgleda ukapirao da je ono sto rade nemci pametno i dobro, poput njihovog VW vozila koji mi vecinom nismo kadri ni da kupimo nov vec vozimo izraubovane nemacke polovnjake, te je poceo da preslikava njihov model. A polna ravnopravnost je jedan od elemenata tog modela. Pa ako zelis da uradis nesto pametno i korisno, pogledaj sta rade nemci a ne sta rede Rusi na primer ilio Kinezi. Nemci, svedjani, holandjani ... to bi trebao da koristis kao uzor.

Naravno izbor je tvoj kao i svakog pojedinca u Srbiji ali i posledice ponasanja i razmisljana na ovaj ili onaj nacin.

Pa tio razmisli, izvagaj i odluci ali nemoj posle 30-40 godina da ukapiras da si se zajebao, jer ce biti kasno ..

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 1 минут, Bilbija рече

Primetio si do sada da mi, kao i ceo istok, nije u stanju da napravi efikasan drustvenni sistem ili bilo kakav kvalitetan proizvod. Cak ni biciklu.

Ovo je jedna od najpopularnijih\najboljih igara:

Kompanija koja je napravila:

EN.WIKIPEDIA.ORG

image.thumb.png.97f696c2d4c98c8fd54416b5708290d7.png

Drugim recima, u pravu si da "istok" nije sposoban da napravi dobar sistem, ali nisi u pravu da nisu sposobni da naprave proizvod.

Razlog zasto ne prave dobar proizvod - jer jos nisu skontali kako da naprave sistem, i to si 100 % u pravu. Ali kada naprave sistem, krenuce da prave i dobre proizvode. 

Prosto imamo sisteme koji ne nagradjuju produktivne, vredne.. one koji prave dobre proizvode. To je ono sto je zapad izvalio.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@Bilbija 

Цитат

Vucic je izgleda ukapirao da je ono sto rade nemci pametno i dobro, poput njihovog VW vozila koji mi vecinom nismo kadri ni da kupimo nov vec vozimo izraubovane nemacke polovnjake, te je poceo da preslikava njihov model.

Ovo se slazem, zato se i ne bunim protiv vucica. Isto je radio i djindjic ( preslikavao nemacki model). Zato se toliko i slihtao nemcima. Za ste ga ti i Seselj satanizovali. 

Da ga nisu ubili, i da ds nije posutirao sav njegov kadar, mi bi danas imali sistem mnogo slicniji nemackoj. 

Opet, zato sam razocaran sto sam glasao za Tadica, jer je umesto da kopira nemacki model, okrenuo srbiju nekom grckom modelu ili juznoitalijanskom. 

Jedini razlog sto ne glasam za vucica jeste sto je bivsi seseljevac, sto je napadao ljude koji su radili isto ono sto on radi sada. On danas hvali Djindjica jer je skontao da je Djindjic radio dobre stvari. 

ako citas moje postove vidis da o vucicu ne pisem nista preterano lose, po neku kritiku i to je to...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од Milan Nikolic,
      Марко Kовачевић, носилац листе "За будућност Никшића"

• Од Поуке.орг инфо,
      Glasalo 75,9 odsto birača
      RTCG.ME Na parlamentarnim izborima u Crnoj Gori, koji su danas održani, biračko pravo iskoristilo je 409 880 građana, odnosno 75.9% od ukupnog broja birača, saopšteno je iz Centra za demokratsku...  
    • Од Milan Nikolic,
      Шта рећи на актуелне догодовштине? Која агентура је више радила, усташка или милогорска? Милогорскоалбанска? Чија већ.
    • Од GeniusAtWork,
      Пошто има више тема о политици и епидемији, ево једне о протестима да се вести не би расплинуле на више тема.

Јуначине бију момке који седе на клупи у парку.

Још мало јуначког пребијања

Неколико запаљених полицијских возила

Нога на главу а ла Џорџ Флојд

Галерија слика са протеста
      Pendreci, vatra i krv: Protest kod Skupštine u 20 slika - NOVA portal
      NOVA.RS  
      Сцене сукоба испред Скупштине

• Креирај ново...