Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

мирођија

Sta vas cini srecnim?

Оцени ову тему

Recommended Posts

РЕЦЕПТ  ЗА  СРЕЋУ

2  пуне  шољице  стрпљења

1 срце  пуно  љубави

2  шаке пуне великодушности

мало  осмеха

1  глава  пуна  разумевања

Попрскати  обилато  љубазношћу  и  с  пуно  вере,те добро  промешати.

Распоредити  равномерно  по  свом  животу  и  послужити  сваком  кога  сретнете.

4chsmu1 0703_read 0442_feel

Пријатно

hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala blessyou blessyou blessyou blessyou blessyou blessyou blessyou blessyou blessyou blessyou blessyou amin-nas amin-nas amin-nas amin-nas amin-nas amin-nas amin-nas amin-nas amin-nas amin-nas slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu :mad: 4chsmu1 bighugbighug bighugbighug bighugbighug bighugbighug bighugbighug bighugbighug

Sreca?

Stvari koje nam drustvo kaze da moramo imati da bi bili srecni-novo ovo i ono, veca kuca, bolji posao itd. Da li smo svesni koliko je ovo pogresno? Znam mnoge ljude koji imaju sve te stvari i mogu reci da nisu srecni. Razvodi brakova koji su se ipak desili iako su imali sve sto pozele, porodice koje se svadjaju konstantno iako imaju novac i zdravlje. Sto vise imas, vise i zelis. I uvek zelimo vise, sto smo bogatiji, lepsi, poznatiji, propustamo ono sto trazimo i ka cemu tezimo-srecu.

A sta je sreca ustvari, vase vidjenje?

srećan sam kad odem na liturgiju... kolko god to ofucano zvučalo....takodje,veoma sam srećan dok plivam... veoma sam srećan što imam živo saznanje da Bog postoji i živim u ljubavi sa njim,što znam ko je On i što sam veoma blizak i slobodan sa Njim... što znam da će sve ove brige i nerviranja,gluposti jednom da prerastu u opštu harmoniju koju ne možemo ni da zamislimo...

a žao mi je što se često ponašam kao da sve ovo ne znam

odlična tema... inače,srećan sam i kad uradim neki  :) poster  :D

Нешто слично што је Моцарт рекао...ретки тренуци сусрета са idi4qejsizd и  Bogorodicaaaaaa било да је то на литургији, или током читања духовне литературе, или дружећи се са браћом у  dada...и тада је цео свет диван и тада заборавим на бол и тугу... slava3

Истинску срећу и неописиву радост осјетим послије Причешћа, молитава за здравље, Свете Тајне Јелеосвећења, и  - за друге људе (невјерне) овај мој вид среће је потпуно бесмислен, и безразложан - а ја знам да никада не осјећам такву радост, срећу и утјеху ни у чему земаљском. Истина - срећна сам када сам у друштву мале дјеце.

Мене срећном учине ситнице, излазак Сунца, лијеп дан, цвијеће...А оно што ме највише усрећи јесу добри људи, када видим да има слоге у мојој породици..кад помогнем неком па видим да му је добро...

Има ту још тога, али доста за сада...  ;)

што рече Моцарт - Литургија, свето причешће, за почетак ...

крштења мојих родитеља (и приде), и од тога могу да живим до краја живота срећан.

драги људи, лепи догађаји ...

у преводу Бог и људи, креација је весела и без мене  bighugbighug

Srecna sam kada obilazim nase divne manastire.Svaki je prelep na svoj nacin.Sretna sam kada se pricestim u Tresijama i kada sam uz oca Dojcila...kada mi ocita molitvu i kada razgovaramo.

Sretna sam kada vidim moju porodicu nasmejanu i zadovoljnu.Sretna sam sto postoji Bog i Sveci nasi divni.

Sretna sam kada idem na posao koji volim,kada mogu da pomognem nekome...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...