Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Аљонка

Za cim u zivotu najvise zalite...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Жалим због погрешних избора у свом животу, који су ме довели до дна, жао ми је што сам бирала земаљско умјесто небеског, гњев умјесто смирење, пркос умјесто трпљење, љубав према себи умјесто љубав према другом, злопамћење умјесто опроштај...жалим због много чега, али се радујем и што је Господ и поред свега тога пружио руке ка мени и рекао - дођи кћери, све ти је опроштено, иди и не гријеши више. 0110_hahaha

zao mi je sto ranije nisam vise verovala u Boga , sto nisam isla na liturgije ,sto nisam citala Novi Zavet ,sto nisam citala duhovnu literaturu ...

;) баш то, јер би онда многе ставри биле другачије 0110_hahaha

da da ;)

Жалим због погрешних избора у свом животу, који су ме довели до дна, жао ми је што сам бирала земаљско умјесто небеског, гњев умјесто смирење, пркос умјесто трпљење, љубав према себи умјесто љубав према другом, злопамћење умјесто опроштај...жалим због много чега, али се радујем и што је Господ и поред свега тога пружио руке ка мени и рекао - дођи кћери, све ти је опроштено, иди и не гријеши више. crvenilo

4chsmu1

Zalim zbog toga sto nisam ucila i zavrsila fakultet kada sam za to imala vremena... prst ka dole prst ka dole

Za to ti nije potrebno slobodno vreme nego VOLJA....kad imaš volju, nađeš i slobodno vreme....sopstveno iskustvo me naučilo tome. Znaš kako se kaže: išti - daće ti se; kucaj - otvoriće se.....nije kasno  prst ka dole  prst ka dole

нешто размишљам, па реко мрзи ме више да жалим и да се жалим ...

звучим себи као нека баба која кука пред смрт  prst ka dole

немам појма, некако ми то промашено да кукам шта сам могао, шта сам хтео, шта сам пропустио ... зар није паметније и боље да сад урадим нешто?

нешто размишљам, па реко мрзи ме више да жалим и да се жалим ...

звучим себи као нека баба која кука пред смрт  prst ka dole

немам појма, некако ми то промашено да кукам шта сам могао, шта сам хтео, шта сам пропустио ... зар није паметније и боље да сад урадим нешто?

prst ka dole i ja tako sebi kažem....šta je bilo - bilo je, da vidimo šta ćemo sada, pa da mi posle ne bude žao.... prst ka dole

Жалим што више не постоји задужбинарство и жеља да се нешто корисно остави генерацијама које долазе.

Zao mi je sto nisam rodila dete u mladosti...sad u ovim godinama ide mnogo teze, ali Bog zna sta je najbolje za nas i nek bude volja njegova. Cesto se molim Bogu da mi barem u snu pokaze, kakvo bi mi bilo dete, ali mislim da bi mi tad bilo jos teze...zato necu da zalim, niti da se zalim...hvala mu na svemu sto daje :sunce:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...