Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Аљонка

Za cim u zivotu najvise zalite...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ja bas zalim sto nisam naucila ni jednu borilacku vestinu, ali iskreno zalim. Brate, neki ljudi prosto mole da dobiju batine. Posebno muskarci i to BAS od zena.

Danas neka baraba napala moju snaju i njenu dvogodisnju cerkicu na plazi. Izvikao se i pretio joj da ce da je udari. A i na mene se takve budale lepe k`o muve na g..no. Sve neki "veliki muskarci", fol principijelni, a ovamo mamini sinovi, brkate zenturine, koje umeju zeni da priprete batinama. Pa to bi sevap bio da im se ispremestaju malo kosti ili prosetaju zubici. I bilo bi stvarno hriscanski! Ne kazu dzabe da je `motka iz raja izasla`.

bolje lopatu na rasklapanje da nosis  :)

bokser, suzavci, peper sprej, pendreci, bejzbol palice i sl. je zabranjeno, po zakonu, posedovati (suzavac i sl. se smatra vrstom hemisjog oruzja). tako mi rekao jedan policajac.

Ako je lopata dozvoljena onda EEEEEXTRA. Ce da se lopatamo do besvesti...

Ne kazu dzabe da je `motka iz raja izasla`.

знам ја да наведем још неке који су из Раја изашли ...

више волим да се једном реченицом то реши, него премештањем костију или зубића.

такав начин је ''задовољења'' ситуација израз беспомоћи и недостатка употребе уста онда кад треба.

акд је напад вербални у питању, не треба изазивати физички.

за све постоји време и начин решавања догађаја.

bolje lopatu na rasklapanje da nosis  :)

bokser, suzavci, peper sprej, pendreci, bejzbol palice i sl. je zabranjeno, po zakonu, posedovati (suzavac i sl. se smatra vrstom hemisjog oruzja). tako mi rekao jedan policajac.

ма да, лопата се баш не рачуна као убиствено оружје, поготово војна на расклапање која је тако и регистрована  0205_whistling :cheesy: 4chsmu1 :bla:

Толико ствари је било за жаљење да ми је живот прошао, и пролази у томе  319.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='0442_feel' />!!! Стално анализирање зашто нисам  нешто урадила , или зашто нисам искористила прилику и  погодности које ми је Господ послао, већ ме је лењост klapklap и   :cheesy: летање тамо вамо по животу спречило да се фокусирам на битне ствари. Па тако резултат је свашта нешто започето а ништа довршено !!!

Ипак, највише жалим што сам повређивала своје најближе, родитеље и сестру. Они су се давно упокојили, а ја нисам имала више прилику да своју дрскост и непослушност надокнадим нежношћу и пажњом  joooj

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...