Jump to content

Kako zamišljam carstvo Božije...

Оцени ову тему

Препоручена порука

89898989898989Planirati ne mogu,ali poželiti mogu :) dakle voljela bih da se družim sa ličnostima iz različitih vremenskih perioda i da nema vremena ovakvog kakvo mi poznajemo,da konačno nigdje ne žurim :cheesy2:

70zfof0qsamomolitva :cheesy:

Подели на овим сајтовима

• Гости
Guest srna u izgubljenom raju

Pa i nije bas... ako su vernici u pravu onda cu ja kao neznabozac i nevernik da nestanem u nistavilu jer necu biti uznet ili tako nesto... naravno pre toga ce mi privremena adresa verovatno biti u paklu, jer iako nisam u zivotu mrava zgazio, ipak sam nevernik a to je gore nego da silujes macku... (silovanje macaka nije zabranjeno u smrtnim grehovima)

Ima! Voleo bih da secanje na mene zivi zauvek...

Iskreno priznajem da pomisao da neko moze ziveti vecno deluje primamljivo ali dok naucnici to ne osmisle i nadju nacin za to, nemojmo se zavaravati... :cheesy2:

Ako budemo mi vjernici u pravu, e onda nista od tvog nestajanja u nistavilu ,a takodje nema nista ni od privremenog boravka -vrijeme vise nece postojati , svi ce ljudi postojati vjecno,cak i ti. Ako nisi mrava zgazio, onda ne brini nista, ako si bez grijeha ili bez bilo kakve greske nece biti razloga da ti se sudi, ali ako si... tu treba da se sam preispitas. Ako ste vi ateisti u pravu, drago mi je zbog vase prosvecenosti i zdravog razuma, meni je ovako sasvim dobro i ne kajem se sto vjerujem ,iako neko misli da je to uzalud. Svakom svoje ,i svakom lijepo zasad... Samo da znas: povrijediti bilo koju zivotinju, pogotovu seksualno u pravoslavlju je veliki grijeh.

Подели на овим сајтовима

Obilazeci sve univerzume u multiverse matrici. :cheesy2:

Znaci da ce ovaj svemir i cela tvorevina ce nastaviti da postoji?

Uh voleo bi da plutam svemirom iznad pulsara, supernova, crnih rupa... Covece, bas bi bilo lepo :cheesy: .

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Za ovo ne moras cekati eshaton. Potvrdjeno je, bio je u pravu!

Вас двојица (ти и Дарвин) ко браћа рођена. А јоште обојица увијек у неком праву.  :cheesy2:

Опростите због офтопика.

Подели на овим сајтовима

надам се да неће бити времена, да не морам да га проводим!!!  stadaradim

0110_hahaha ekstra ekstra

Da sviram sa O.Agapijem  ekstra 0504_music

Da sa svima  kolo2  0914_sport 0911_sport 0912_sport i naravno da se  valjanje od smeha 

Подели на овим сајтовима

• Гости
Guest свештеник Иван

O kakvom ništavilu govoriš?

Ако су верници у праву ( а мислим на православно исповедање есхатиолошке стварности) неће бити тако: Не бити жив није исто што и не постојати. Христос је гарант васкрсења и постојања целокупне творевине.

Подели на овим сајтовима

Ja cu da nepostojim... tako sam isplanirao ekstra

Ako sam ja u pravu onda mi sleduje nepostojanje... ako su vernici u pravu onda mi... opet sleduje nepostojanje... meni je to win-win situacija, tako da cu da uzivam dok sam tu...

0110_hahaha

Gle sad!

Ма шта имам да планирам - испланирано ми је већ, и записано, ако Бог да па будем доспјела тамо.

...A sto meni meda bio objasnjavao da pravoslavci nisu fatalisti... da ne veruju da je sve "zapisano"...?

Ако су атеисти у праву ондак ћемо сви нестати, но ако су верници у праву ондак ћеш ти постојати. Према томе ситуација је у корист верника.  ekstra

Сестра Милева се погрешно изразила. Није није нама записано ништа, тј нама судбина није одређена, нити зацртана. Друга је ствар што Бог као свеведићи види унапред нешто што треба да се збуде, а није зацртано ни одређено.

Hvala Justinijane, baš sam na to mislila. A ti brate Mračnjak, sigurna sam da si znao šta sam ja mislila kad sam rekla to što sam rekla, hajde da se ne igramo naivnosti niti da izvrćemo smisao, znam da ti možeš i bolje od ovoga  ekstra

Подели на овим сајтовима

Za ovo ne moras cekati eshaton. Potvrdjeno je, bio je u pravu!

Вас двојица (ти и Дарвин) ко браћа рођена. А јоште обојица увијек у неком праву.  ekstra

Опростите због офтопика.

My pleasure  0110_hahaha

Подели на овим сајтовима

• 2 weeks later...
  • 5 months later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...