Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту

Препоручена порука

пре 10 часа, haveaniceday рече

da ti pricaju kako mrzis ljude i 'oces da umru

NIkad u zivotu nisam ovako nesto napisao, a kazu mi da se jedan od "tih" cak i smrtno uvredio pa me blokirao zbog necega sto nisam napisao, odnosno sto je on (namerno) odlucio da pogresno razume kako bi imao razlog da napravi dramaticni izlaz, jer nije mogao da odgovori na druga konretna pitanja koja sam postavio.. .tipicno... i vec vidjeno. Samo je bzvz da lazes okolo da sam to rekao, ali ok... ko s decom leze, popisan se budi i to je rizik koji sam svesno poduzeo.

Ocel' te vakcine od septembra? Ili ces opet sve da pravis na majmune sto su se usudili da ti protivrece za nesto sto nisi u pravu a nisi u pravu za 95% stvari koje napises na forumu? ;)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 9.1k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Sve ok, al ajde, ćaskanje prija, znači da sam dobro. Dobili smo dečaka, sve je kako treba.

Не наседај на ову причу. Наш народ није уопште мање дисциплинован од других. Ево, погледај шта се радило и шта се још увек ради у нпр. Великој Британији. Влада препоручи свима да максимално избегавају

Постоване слике

RS-LAT.SPUTNIKNEWS.COM

U Beogradu će možda do kraja sledeće nedelje biti uvedena vanredna situacija, u gradu je krajnje nepovoljno i nestabilno po pitanju epidemiološke slike, izjavio je dr...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 2 часа, Božena рече
RS-LAT.SPUTNIKNEWS.COM

U Beogradu će možda do kraja sledeće nedelje biti uvedena vanredna situacija, u gradu je krajnje nepovoljno i nestabilno po pitanju epidemiološke slike, izjavio je dr...
Цитат

"Građanstvu i vlasti svima kažem sada, ako ne funkcionišu maske onda mora lokdaun, zaključavanje, kako će da se sprovodi to me ne interesuje više. Pravnici treba da sede i da objašnjavaju zašto nešto može ili ne. Od početka pričam da je moja jedina partija epidemiologija, i neću se maći od toga. Radim svoj posao i ništa drugo", dodao je Kon.

Ако хоћете јул у новембру, слободно пробајте ;) 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Изгледа су стварно дошла задња времена кад цитирам Ђуку Бизона  brrr

%C4%91uka_1775x940

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
WWW.RTS.RS

У емисији Хоћу да знам разговараћемо о томе на који начин се лекови развијени за терапију других болести могу применити у борби против новог вируса корона.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
PESCANIK.NET

Pandemija je idealni saveznik koncepcije svevlašća, pri čemu se zdravi ljudi zatvaraju u geta a bolest pušta na slobodu. Nje ne bi ni bilo bez ljudi. Zato je oduzimanje slobode njihova najbolja ideja.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
On 18.10.2020. at 14:12, GeniusAtWork рече

Ако хоћете јул у новембру, слободно пробајте ;) 

Imas gomilu napaljenih ljudi u opoziciji koji veruju da su srbi djubrad koja nece da nose maske, i koji veruju da maske moraju da se nosi ili da narod hapsi. 

i ovako im das sah-mat bez vecih problema.... nemaju protiv cega da se bune.. vlast samo hapsi i privodi one koji krse javno zdravlje... 

Stvarno je smesno koja kolicina gluposti u "opozicijI" nije ni cudno sto su opozicija... 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
On 19.10.2020. at 0:49, GeniusAtWork рече

Изгледа су стварно дошла задња времена кад цитирам Ђуку Бизона  brrr

%C4%91uka_1775x940

Sto je najsmesnije ima valjda 80 lekova..... na koje korona reaguje. Jedna od glavnih razloga smanjenje smrtnosti je to... naucili smo kako se tretira.... 

evo ova ruska i kineska vakcina, svima redom daju, nema vecih problema. Nazalost u americi kako vidim konstatno rade na tome da blokiraju modernu i j&j (cak su ih i tuzakali).. pa ce vakcina malo da kasni i moja pretpostavka ce biti losa, sta da radim nisam uracunao ljudsku pokvarenost i zlobu..... 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

WWW.BLIC.RS

"Zamislimo da je danas 15. novembar i da Srbija obara sve dnevne rekorde u broju novozaraženih i da treba da...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од Иван Ц.,
      jedina osoba sa područja Balkana koja je primila test-vakcinu, sada već čuvenu "Oksford vakcinu", podelila je svoje iskustvo.
      IZVOR: YOUTUBE/СИТЕЛ ТЕЛЕВИЗИЈА Svet drži dah, vakcina protiv korona virusa u koju se najviše polaže nade, a koju razvija tim sa Oksforda, upravo je započela poslednju fazu testiranja.
      Vakcina AZD1222, popularno nazvana “Oksford vakcina” ušla je u poslednju, treću fazu ispitivanja i već u septembru bi trebalo da bude u upotrebi u Britaniji, SAD i nekoliko evropskih zemalja.
      Makedonac Borko Andreevski koji živi u Engleskoj, prva je osoba iz regiona Zapadnog Balkana koja je testirana na vakcinu protiv virusa korona. Tri meseca nakon što je primio vakcinu za kovid-19, preneo je svoje iskustvo.
      "U svakodnevnom životu i zdravlju nema promena. Nisam imao nikakvih nuspojava. Osećam se dobro i sigurno, jer znam da ne mogu da dobijem korona virus, niti da ga bilo kome prenesem. To je dobar osećaj. Prošao sam tri testiranja krvi i još jedno me čeka u novembru",  rekao je Andreevski u pisanoj izjavi za Sitel.
      Očekuje se da će vakcina, koju pravi farmaceutska kompanija "AstraZeneca", biti odobrena do kraja godine. Ova kompanija potpisala je licencirani ugovor za isporuku milijardu doza vakcine zemljama sa niskim i srednjim prihodima, pod uslovom da obezbedi 400 miliona doza do kraja 2020. godine.
      Sredinom prošlog meseca četiri članice Evropske unije – Nemačka, Francuska, Italija i Holandija - sklopile su ugovor sa "AstraZenecom" o kupoprodaji najmanje 300 miliona doza vakcine protiv kovida-19 koja se trenutno testira na Univerzitetu Oksford, piše Blic.
      Ispovest Makedonca koji je PRIMIO VAKCINU protiv KORONE: Osećam se SIGURNO
      MONDO.RS jedina osoba sa područja Balkana koja je primila test-vakcinu, sada već čuvenu "Oksford vakcinu", podelila je svoje...  
    • Од Sanja888,
      Pozdrav svima, 
      da li je mozda bila ova tema? 

Kako se pricescivati ako imate autoimunu bolest - celijakiju? Da ne duzim o bolesti, organizam ima jaku autoimunu reakciju kada se u organizam unese psenica, raz, jecam, tj protein pod nazivom gluten... 
      Neki saveti, iskustva, bilo bi mi od pomoci 
    • Од Milan Nikolic,
      U više desetina američkih gradova buknuli su protesti nakon što je policajac u Mineapolisu ubio crnca Džordža Flojda prilikom privođenja. U neredima koji traju danima uz suzavac i dimne bombe, ima i poginulih i povređenih, a u 25 gradova uveden je policijski čas.
      Da li je rasno pitanje samo povod za nemire? Zašto je predsednik Donald Tramp optužio pokret Antifa da stoji iza protesta? Klizi li Amerika u haos i kako će se to odraziti na američku predsedničku trku? Gosti u našem studiju su sociolog dr Slobodan Reljić i politikolog Aleksandar Pavić. Pozvaćemo i Vašington, odakle će se specijalno za Sputnjik uključiti politički analitičar Obrad Kesić.
      Emisiju uređuje i vodi Tanja Trikić

• Од Драгана Милошевић,
      Profesor Univerziteta Pitsburg u SAD ubijen je iz vatrenog oružja, javili su danas svetski mediji.

Profesor Bing Liu (37) je navodno bio na pragu "veoma značajnih otkrića" o korona virusu.
      Njegovo izrešetano telo nađeno je u njegovoj kući u mestu Ros Taunšip.
      Imao je prostrelne rane na glavi, vratu, ramenima i drugim delovima tela.

Prema pisanju američkih medija, nakon sat vremena od ubistva u jednom automobilu pored profesorove kuće nađen je još jedan leš.
      Policija sumnja da je osoba koja je nađena mrtva u vozilu usmrtila profesora, a potom izvršila samoubistvo.
      Polcija navodi da su se njih dvojica najverovatnije poznavala, a istragom će biti utvrđen motiv zločina.

Članovi Medicinske škole Univerziteta u Pitsburgu u Pensilvaniji, SAD, opisali su svog kolegu kao izvanrednog istraživača i mentora.
      Oni su rekli da je Bing bio na pragu veoma značajnih nalaza ka razumevanju ćelijskih mehanizama koji stoje u osnovi SARS-CoV-2 infekcije.
      Obećali su da dovršiti njegovo istraživanje i da će mu tako odati počast.

Ubijen profesor koji je istraživao korona virus, izrešetan u svojoj kući
      MONDO.RS Profesor Univerziteta Pitsburg u SAD ubijen je iz vatrenog oružja, javili su danas svetski mediji.

• Креирај ново...