Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Ромејац

Прогон Српске Православне Цркве у Црној Гори од стране конвертита

Оцени ову тему

Recommended Posts

ЧЛАН
пре 30 минута, dilic рече

Мило ће то представити као своју победу а АВ и сви његови полтрони означити митрополити као издајника који нема право да се меша односу Београда и Приштине како они то зову. Зато сада иде спиновање о томе како мора патријарх а не митрополит, па као има неки договор Мило-Амфилохије, па као АВ разговара итд. Сличан уговор са самопрокламованом државом Косово везаним са споразумом о признању биће оправдан чувањем српских светиња на КиМ.

Врло могуће, јер ја политичарима ништа не верујем. А овим нашим балканским дахијама поготово. Зато форумским Владанима и смета то што Амфилохије стално помиње Пећ. Што није пожељно, јер Пећ треба да се заборави. Многи би то хтели. А овај навалио- Пећ, па Пећ!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
пре 34 минута, dilic рече

АВ раде на томе да слуде народ и извуку из тога што већу корист и уклоне све оне који им у томе сметају. Епископи Григорије, Максим, Амфилохије и Атансије су највише на удару

Znas koliko AV razmislja o Grigoriju, Maximu, Amfilohiju i Atanasiju? 

Kao o lanjskom snegu. 

Cista izmisljotina i spin.

A ugrozavaju ga toliko da prosto zbog njih nocu ne spava. Ne mogu da verujem da se ljudi loze na te price. Al' ajd' ako vam tako godi - vi gudite o tome.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
пре 52 минута, The Godfather рече

Znas koliko AV razmislja o Grigoriju, Maximu, Amfilohiju i Atanasiju? 

Kao o lanjskom snegu. 

Cista izmisljotina i spin.

A ugrozavaju ga toliko da prosto zbog njih nocu ne spava. Ne mogu da verujem da se ljudi loze na te price. Al' ajd' ako vam tako godi - vi gudite o tome.

Не дај да ти дирају шефа. Безобразни су. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
пре 15 минута, Pontifex Emeritus рече

Не дај да ти дирају шефа. Безобразни су. 

Морам да се извиним због помињања шефа и нарадебодавца, непогрешивог. Он нема везе ни са чим, нити је у вези са Милом, нити планира референдум.... само ми се учинило

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

@Pontifex Emeritus prijatelju vise puta sam se izjasnio ovde na forumu javno da ne simpatisem doticnog

Jedini sef koga imam je Gospod!

A to sto ti ne vidis dalje od svog nosa i sto ti mentalni sklop ne dozvoljava da sagledas neke stvari i pojmove izvan mracnih hodnika tvoga uma i mehanizama razmislhanja u kojima si zarobljen je vec drugi problem. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
пре 22 минута, The Godfather рече

@Pontifex Emeritus prijatelju vise puta sam se izjasnio ovde na forumu javno da ne simpatisem doticnog

Jedini sef koga imam je Gospod!

A to sto ti ne vidis dalje od svog nosa i sto ti mentalni sklop ne dozvoljava da sagledas neke stvari i pojmove izvan mracnih hodnika tvoga uma i mehanizama razmislhanja u kojima si zarobljen je vec drugi problem. 

Сви смо ми склони да мислимо како нам је Господ једини шеф. А уствари имамо много шефова. Свака наша слабост наш је шеф, јер не господаримо ми њима, него оне нама. А теби је, чини ми се, и АВ једна од јачих слабости, као и маси ових што на форуму лупају дислајкове кад год им неко помене Шефа.  

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
пре 4 часа, Миле Бајшев рече

Е како си ти само несвадљиво једно биће ,прави Ришћанин од заната. 

Па кад бих допустио да ми свака глупост (да не кажем глупак) извуче живце, онда бих стварно био пре за психијатра, но за полемику. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

,ovo je bas super  ... :cheesy3:

SRBIN.INFO

Црну Гору су последњих дана преплавили графити — тробојке, а ту појаву неки називају и графитном револуцијом. Покретачи овог...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

"Шар планино, тамо горе, на догледу Пећаршије,
Какви се оно гласи оре, каква ли се флага вије?
А тробојна она флага, и на њојзи ор'о б'јели
То је флага Карадага, Арнаутлук зна је ц'јели!"

Зна ли неко чија је ово песма? Ко је “приредио” стихове ове, што би рекли неки :smeh1:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
пре 23 минута, RYLAH рече

лепо је када кренеш да цитираш моје другове

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
пре 40 минута, Pontifex Emeritus рече

теби је, чини ми се,

Lepo si rekao tj napisao - cini ti se! 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Креирај ново...