Jump to content

Koje su bile najpopularnije ličnosti te godine kada ste rodjeni...?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 37 минута, Broken рече

Rodjen sam krajem 1976. i samo znam da je pobednička pesma te godine na Eurosongu bila ova :D :

ja sam je rodio godinu pre tebe

a pobednicka pesma Evrovizije bila neka Ding Dinge Dong (hm....zvuci interesantno : )

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Управо сада, Драшко рече

ja sam je rodio godinu pre tebe

a pobednicka pesma Evrovizije bila neka Ding Dinge Dong (hm....zvuci interesantno : )

Pre 10 minuta sam slušao tu pesmicu. :D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Stevie Wonder
  • ABBA
  • The Eagles
  • John Lennon
  • Paul Simon
  • Pink Floyd " Dark Side Of The Moon "
  • Rod Stewart
  • Michael Jackson
  • Elton John with " Crocodile Rock "
  • Rolling Stones with " Angie "
  • The Moody Blues
  • David Bowie
  • Led Zeppelin
  • Electric Light Orchestra
  • Paul McCartney and Wings with " My Love "
  • Bob Marley and the Wailers
  • Diana Ross

...

• Skylab, the United States' first space station, is launched
  • Concorde cuts flying time across the Atlantic in half flying at average speed of 954 mph
  • The Sears Tower opens in Chicago
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ova je tema kao i sve ostale , mnogo pasivna i nikakva da se ubije dosada pojedinih clanova. I uglavnom sto se lupaju gluposti, mogli biste da osmiliste koje kakvu ideju dobrotvornu , da se uradi nesto dobro. Bilo koje, a ne da se na forumu upotpuni vreme clanovima. Uz duzno postovanje, ne smatram nikoga niti prozivam, ja ni jednu temu nisam otvorio, jer sam doduse ,verujem , i to bas duboko, najiritantiniji i najgori clan medju svima. Nista dobro i ozbiljno napisao nisam, sem da su nam pitije zesce ODLCINE ! 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Mnogi muzičari su „repovali“ i pre nego što je nastala ova vrsta muzike. Džez muzičar Gil Skot-Heron smatra se prvim reperom modernog doba.

On je 1971. snimio "prvu rep pesmu" u svetu pod nazivom „Revolution Will Not Be Televised".

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 1 минут, Rašo рече

Скоро сам сигуран да је најпопуларнија личност био највећи син наших народа и народности:stadaradim:

Он је био и највољенији :smeh1:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 2 months later...

На београдском Сајму одржана је прва Гитаријада (касније се Гитаријада одржава сваке године у Зајечару).

Нобелове награде

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од JESSY,
      Uživotu ste neminovno sreli barem jednu ovakvu osobu – tvrdi da je stručnjak, da je vešta i prepuna znanja, ali kada treba to znanje i veštinu da pokaže, isti izostaju. Verovatno vam je prva misao da se svi malo hvale: stvaramo bolju sliku o sebi, „prodajemo se“ bolje ili to jednostavno radimo kako bismo hvaljenjem svojih sposobnosti prikrili nesigurnosti. Ovo su moguća objašnjenja, ali ona podrazumevaju namerno pretvaranje i svest o svojim nedostacima.
      A šta je sa onima koji iskreno veruju da su puni znanja, a to nisu?
      Psihologija nudi odgovor – oni se nose sa takozvanim Daning-Kruger efektom.
    • Од JESSY,
      da li smarate ženu, muža, decu stalno ih podsećajući šta su zaboravili da urade, ili ih uvek ispravljate kako nešto treba da urade, tipa, ne radi se to tako već ovako...ako to radite, zašto to radite, u čemu je poenta...?
      ili, da li imate pored sebe osobu koja voli da zvoca , kako se osećate u vezi toga...? šta radite povodom toga...? 
      šta generalno mislite o osobama koje zvocaju...?
    • Од JESSY,
      Снагу губимо када:
      – Говоримо “да” док желимо да кажемо “не”
      – Осмехујемо се, уместо да плачемо
      – Не одмарамо се
      - Терамо себе да истрпимо још мало, уместо да се запитамо: “За чије бабе здравље ја то толеришем?”
      – Увредимо се, уместо да кажемо шта нам смета
      – Не бавимо се својим послом
      – Неко нам није занимљив а ми из неких умишљених разлога настављамо да комуницирамо са њим
      – Боравимо поред људи који све виде са негативне стране
      – Стално причамо о политици, рачунима, гужви у саобраћају итд.
      – Оговарамо
      – Често и са много емоција причамо о томе како други живе
      – Радимо незанимљив, досадан посао
      – Бојимо се
      – Чекамо да неко дође и промени наш живот (Деда Мраз, принц на белом коњу, Рокфелер)
      – Kритикујемо себе, сматрајући се безвредним, неспособним, несрећним.
    • Од JESSY,
      kakav je vaš stav...?
      da li vam to odgovara ili ne...?
      šta radite kada vam to zasmeta...?
    • Од Драгана Милошевић,
      Neverovatno, ali istinito: na dan kada je pobeđeno najveće zlo u novijoj istoriji čovečanstva, Televizija Crne Gore pustila spot ustaše Marka Perkovića-Tompsona!

Kad mislimo da ništa ne može da nas iznenadi, pojavi se neko...

Televizija Crne Gore, dakle Javni servis građana Crne Gore, napravio je neverovatan "gaf" (nazovimo ga tako) u jutarnjem programu i to na Dan pobede nad nacizmom, najvećim zlom u novijoj istoriji čovečanstva.

Usred jutarnjeg programa neko je smislio da bi bilo prigodno da nam Dan pobede "čestita" niko drugi do Marko Perković-Tompson, čovek koji u svojim pesmama i stavovima zastupa ideologiju ustaša, zločinaca koji su u Drugom svetskom ratu pobili ko zna koliko hiljada ljudi i koji su napravili zloglasni logor Jasenovac.

Dakle, taj Tompson, čiji su ideolozi pobeđeni u Drugom svetskom ratu, eto, našao se među prvima da "čestita" Dan pobede i to na televiziji zemlje koja je dala veliki doprinos pobedi nad nacizmom. Crna Gora je oduvek bila antifašistička, dala je svoju žrtvu u Drugom svetskom ratu, uvek je bila uz Srbiju...

Istina, ova Tompsonova pesma nije ona u kojoj se pominje "klanje Srba", ali svejedno, zbog njegovog "minulog rada", ovo jeste SKANDAL.

(ako pažljivo pogledate spot, moći ćete da vidite i prsten na Tompsonovoj ruci...)

DA LI STE NORMALNI: Tompson na TV Crne Gore za Dan pobede?! (VIDEO)
      MONDO.RS Neverovatno, ali istinito: na dan kada je pobeđeno najveće zlo u novijoj istoriji čovečanstva, Televizija Crne Gore...  
  • Креирај ново...