Jump to content

Препоручена порука

пре 9 часа, Bojan* рече

ono što imaju privlačni ljudi kojima je sve na dohvatu ruke

A za ovo posebno ideš na ignor. Neka te nije sram. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 69
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Prelepo ?  

„Volim je i ne mogu sa njom da razgovaram, uhodim je da je ne bih sreo. Voleo sam devojku koja je i mene volela, ali morao sa da je ostavim. Zašto? Ne znam. Bilo je to kao da je okružena oružnici

Постоване слике

On 19.1.2020. at 14:35, БанеЛ рече

Capture.PNG

Неки чекају имагинарне лепше половине, неки чекају реалне лепше половине... Некад су реалније ове симпатије на први поглед, него нечије реалне везе. То је нажалост реалност и опомена свима нама.

Видех на форуму да се често опомињу људи да не идеализују љубав... ја мсм. да не треба бит непријатељ романтике и љубави, која је спонтана емоција. Мора умерена опрезност и спонтаност да постоји, да би то природно функционисало. Иначе је живот глума и представа која вештачки штити ту примитивну романтику и идеализам љубави као у неко позориште.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

~~~

Dar nedarovan, miris višanja uspavan u toplom oku ćilibara. Tu, u ponoru zenice bez dna, znanstvuješ moj oklop od svile, od mača, od jednog "da", neizgovorenog. ?

d92b0d801639b6a8ff11c4d9eb6e0cee--long-l

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 8 часа, Jestira. рече

Da razmaženost, narcisoidnost i samoživost problem sadašnjice...

Haha šta je Aristarh misliš da pričam o sebi :smeh1:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 27 минута, Jestira. рече

Haha šta je Aristarh misliš da pričam o sebi :smeh1:

Не мсм. Ана... 

кад крену да гуслају, мора неко и да запева:smeh1:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 41 минута, Smaragdni kamičak рече

~~~

Dar nedarovan, miris višanja uspavan u toplom oku ćilibara. Tu, u ponoru zenice bez dna, znanstvuješ moj oklop od svile, od mača, od jednog "da", neizgovorenog. ?

Нећу да реметим тему, јер не нађох у себи дара за оваква писања:945729:. Али продуховљени су текстови и лепи, па морам да их похвалим..

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 12 минута, Аристарх рече

Нећу да реметим тему, јер не нађох у себи дара за оваква писања:945729:. Али продуховљени су текстови и лепи, па морам да их похвалим..

thumb_girls-when-you-give-them-a-complim

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 4 часа, Аристарх рече

Видех на форуму да се често опомињу људи да не идеализују љубав... ја мсм. да не треба бит непријатељ романтике и љубави, која је спонтана емоција. Мора умерена опрезност и спонтаност да постоји, да би то природно функционисало. Иначе је живот глума и представа која вештачки штити ту примитивну романтику и идеализам љубави као у неко позориште.

Знаш шта ме је изненадило? Следећи пасус приче говори баш о тој глуми. Интересантно. Иначе, то је једна моја прича из млађих дана о перкусионисти Ђорђу и гитаристкињи Ани. Можда бих је данас писао другачије, али она описује тражење неких одговора. 

Заљубљеност је опасна ако не пређе у љубав, а прочитали смо х пута да то значи да треба да волимо несавршено. То су питања о којима млад човек размишља често. Него, ево пасуса: 

Capture4.PNG

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Пре сат времена, БанеЛ рече

Capture4.PNG

Са овим делом је форма целовита:dobro:.

Успутно у животу сам сведочио паду многих веза, кроз глуму и неискреност. После тога имају опсесију да се правдају околини кад раскину, где се открива да они немају везу-"хемију", већ само настављају да глуме и правдају се кроз неискреност. А ја мрзим да се мешам другима у љубавне везе, иако сам патио за бившима, неке су долазиле по савете кад би имале неки проблем. мсм. пријатељски, ту бих се сконцентрисао и посаветовао их, дао неку подршку... И то ми је помогло да схватим како љубав може да пређе из једне врсте у другу.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ti si me ostavila kao siroce pored puta, pustila dusu da mi luta i samo rekla mi zbogooooooom. :D  :D :D

Gde si sada kad je meni tesko, gde si sada da me spasiiiiiiis ? 

• Хахаха 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Sad eyes won't cry 

Scarlet lips don't talk 

White shirt can't embrace 

'Cause the dust of heartache burns

Favim.com-24591.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...