Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Recommended Posts

пре 33 минута, Сања Т. рече

@Jovana0910 jesi li razmišljala da odeš u manastir? Deluješ mi monaški nastrojena. Ozbiljna sam.

Ne treba u manastir već je dovoljno da ne sluša duhovnike monahe kad već ima parohijskog sveštenika.

пре 16 часа, Tumaralo. рече

Prigovorio sam Justinu zasto što nije istina da je razlog zašto su prvi hrišćani bili devstveni - zabluda, niti je razlog bio tipa "ionako će uskoro Smak Sveta, šta ćemo sad pravit' đecu!"

Čekaj čekaj, koja je svrha tvojih stavova pa da vidimo ona kako možemo razjasniti stvari. 

Šta želiš da prikažeš da je devstvjenost ideal kojem trebaju težiti svi hrišćani, ili je to najviši ideal kome treba da težđe oni koji mogu i da oni koji tako rade produhovljeniji su i bliži Bogu nego oni koji to ne rade? 

Пре сат времена, Сања Т. рече

@Jovana0910 jesi li razmišljala da odeš u manastir? Deluješ mi monaški nastrojena. Ozbiljna sam.

Она је тако јака што се тиче вере да би могла да оде у два манастира а не један... нема ту ово оно...

пре 52 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Ne treba u manastir već je dovoljno da ne sluša duhovnike monahe

Ма ни њих не слуша... Мислиш да има благослов од њих да проповеда овде од блуду? СумЉам...

On 14.1.2020. at 9:32, Ekatarina_mala рече

ma ne znam sa tim danima, mi na kraju nsmo ni došli do konačnog konsenzusa. ...
Znam da zvuči komično...ali ima li neko molim vas pravu informaciju, sttvarno ne želim da živim u grehu.

Можете ти и муж када год хоћете али морате прво да се припремите да би достојни имали секс. Дакле:

- седам дана да једете печење и пијете вино

- пре и после вина загрљаји и пољупци

- чоколада и колачи што више

- по граду обавезно држање за руке

- стално да се шаљу срца и пољупци на вајбер.

Након седам дана овакве строге припреме морате да испуните правило пред телесно општење:

- изађете на вечеру

- купите још вина и чоколаде

погледате добар филм

- искусни ревнитељи воле да обаве и ритуалну купку са етеричним уљима и миришљавим солима.

Након што сте се овако достојно припремили можете слободно да имате секс (дозвољено је и више пута).

пре 39 минута, Vladan :::. рече

Можете ти и муж када год хоћете али морате прво да се припремите да би достојни имали секс. Дакле:

- седам дана да једете печење и пијете вино

- пре и после вина загрљаји и пољупци

- чоколада и колачи што више

- по граду обавезно држање за руке

- стално да се шаљу срца и пољупци на вајбер.

Након седам дана овакве строге припреме морате да испуните правило пред телесно општење:

- изађете на вечеру

- купите још вина и чоколаде

погледате добар филм

- искусни ревнитељи воле да обаве и ритуалну купку са етеричним уљима и миришљавим солима.

Након што сте се овако достојно припремили можете слободно да имате секс (дозвољено је и више пута).

brrr  Imaj milosti, trudnica čita :0228_hot: )  :smeh1:

пре 2 минута, Драшко рече

No 4 on the way???!!!

😛

Па жена озбиљно испуњава оно горе правило, нема ту зезања... :ok:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...