Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Sign in to follow this  
Изида

Учимо ли од потомства?

Оцени ову тему

Recommended Posts

ЧЛАН

Које су вас лекције научили ваши наследници? Да ли се служите њима?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Хоће ли се неко огласити у овој теми или морам ја да пробијем лед и тиме вам дам шлагворт?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Па, ваљда си током живота срео неко дете од кога си нешто научио.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Nemam svoju decu, ali sva deca iz skole su moja. :D

Kako od koga, ima svasta da se nauci ko hoce. 

Odusevljava me jedan bivsi ucenik kako se ponasa i kako zna za svaki red i kulturu, a dete ucilo skolu po IOP-u. 

Volim kada deca neguju svoju autenticnost. 

U jednom odeljenju bio neki slobodan cas iz muzickog. Skoro sva deca trazila da slusaju Nikoliju i slicne gluposti, a jedno dete povilo glavu i cuti. Pita je nastavnica sto je takva, je li sve u redu, ona onako sa stidom odgovorila "pa ja to ne slusam, pustite me... " :sunce:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Naucio sam da se kenkam, da placem, udaram se od zemlje dok nesto ne dobijem. I tako uvek ide po mojoj volji.  TO je za svaku pohvalu, kad ti nesto treba. Ti brzo u plac.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Uh, moze svasta od djece da se nauci. 

Mene uvijek fascinira njihova iskrenost do daske, neposrednost, lakoca prilagodjavanja...nije kod svakog isto, al...

Prave se cestitke za 8mi mart. Jednoj djevojcici prije par godina umrla majka i ona pravi baki. Djecak, drug iz klupe odlucuje da pravo baki isto, iako ima zivu majku, al da drugarica ne bi bila jedina...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Моја ме кћер подсећа на мог оца и баку, по своме стрпљењу и разумевању за друге. Некако уме да осети другог.

Од ученика, осмака својих, сам научила како се превазилазе конфликтне ситуације. Само окренеш на шалу.

Увек ме подсете колико сам нестрпљива јер све се нешто мора...а не мора уствари...то буду и неке наше пројекције.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Od dece sa sela sam naucila i koliko su bitne radne navike, da se usade na vreme. Mene je sramota sta sve ta deca znaju da rade i koliko su vredna. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ево примера из мог окружења од пре више од 15 година. Мајка се нервирала што јој је машина упропастила скупоцену, уникатну блузу. Кћеркица од 9 година јој је рекла:"То је само материјална ствар. Није вредна нервирања!" 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од Логос,
      Почела је нова школска година а самим тим са радом су почеле и школе вјеронауке којих, хвала Богу, има доста у нашој Митрополији. О школи вјеронауке при храму Светог Ђорђа под Горицом разговарали смо са вјероучитељем теологом Надицом Радовић.   Звучни запис разговора   Надица, која је вјеронауку предавала најприје у Београду, прије доласка у Црну Гору је са нама подијелила своја искуства о вјеронауци, креативности на часовима, заједничким активностима са другим школама вјеронауке, искустивма која носи са дјечјих сабора који се сваке године одржавају на Цетињу.     Извор: Радио Светигора
  • Креирај ново...