Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Sign in to follow this  
Поуке.орг инфо

(ВИДЕО) Mića Jovanović o prodaji "Megatrenda"

Оцени ову тему

Recommended Posts

Kao grom iz vedra neba odjeknula je vest da je Mića Jovanović svoj "Megatrend" prodao nekom nemačkom biznismenu za 56.1 milion evra. Prodaja "Megatrenda" i dalje pod lupom javnosti. Već nekoliko dana vode se polemike da li je Univerzitet prodat fantomskim kupcima ili uopšte nije prodat? Ko je novi vlasnik Dejan Đorđević? Da li će profesori raditi iz ljubavi i imaju li studenti razloga za brigu? Šta je zaista istina u toj priči - pitamo bivšeg vlasnika "Megatrenda" Miću Jovanovića, koji je bio naš gost.

Mića Jovanović: Ispao sam naivan, odustajem od prodaje Megatrenda

Vlasnik Univeziteta Megatrend Mića Jovanović kaže da je odustao od prodaje Univerziteta Dejanu Đorđeviću, jer nije ispunio nijednu obavezu iz ugovora.

"Tokom dana ću pokušati da se vratim u svoj kabinet. Razgovaraću sa advokatima da se raskine ugovor. Priznajem da sam ispao naivan. Univerzitet je pretrpeo veliku moralnu štetu. U narednom periodu ću pokušati finansijski da ga stabilizujem", rekao je Jovanović i dodao da prodaja Univerziteta Megatrend nije bila fiktivna, već stvarna.

Jovanović naglašava da Đorđević nije ispunio nijednu obavezu iz ugovora i da će taj ugovor biti raskinut, prenosi TV Prva.

"Ništa od para nismo videli, ni ja ni zaposleni. Kadar je počeo da se rasipa", rekao je Jovanović.

Prema Jovanovićevim rečima, on će danas da se vidi sa Dejanom Đorđevićem.

"Gospodin Đorđević se u katastru nije uknjižio kao vlasnik zgrade, kao ni u Privrednom sudu kao vlasnik Univerziteta. Danas ću se videti sa njim. Ako gospodin Đorđević ne bude želeo da sporazumno raskine ugovor, to ćemo mi uraditi jednostrano", rekao je Mića Jovanović.

Kako se navodi, Univerzitetu Megatrend javili su se ljudi koji su izdavali stambeni i poslovni prostor Dejanu Đorđeviću, kupcu Megatrenda.

Prema njihovim rečima, Đorđević im je ostao dužan, od nekoliko stotina do nekoliko hiljada evra.

WWW.RTS.RS

Vlasnik Univeziteta Megatrend Mića Jovanović kaže da je odustao od prodaje Univerziteta Dejanu Đorđeviću, jer nije ispunio nijednu obavezu iz ugovora.

WWW.POLITIKA.RS

Доктор медицине, дипломирани правник, сувласник више компанија у Европској унији и председник Борда директора компаније „Ефас Европа” са седиштем у Берлину – само су...

Ekipa Njuz neta je upravo izvršila kolektivni suicid...

Цитат

Mića Jovanović za N1: Đorđević me omađijao svojom elokvencijom i sugestivnošću

Dosadašnji vlasnik Megatrenda Mića Jovanović za N1 je izjavio kako je navodnom kupcu njegovog univerziteta Dejanu Đorđeviću verovao na reč, jer ga je, kaže, omađijao svojom elokvencijom i sugestivnošću.

link

WWW.DANAS.RS

Univerzitet u Prištini nema dokaze da je Dejan Đorđević, novi vlasnik Megatrend univerziteta, diplomirao na Medicinskom fakultetu tog univerziteta, potvrđeno je Danasu na Prištinskom...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...