Jump to content

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 3 часа, Ekatarina_mala рече

Спонзоруше, ко су, где су и која им је дефиниција? (инспирисана расправом са флојдом)

Divne zene/devojke

Sta god

Volim ih

Пре сат времена, Ekatarina_mala рече

Ne, meni nije jasno. Ideal hrišćanske žene je da ćuti, plete čarape i čeka da muž donese hleb na sto. Zar ne? 

Не.

Пре сат времена, Ekatarina_mala рече

E koja je razlika između hleba i jastoga npr. ? Muž zaradio, muž doneo?  Muški...da čujem?

Исто је, нема разлике, уколико су хлеб или јастог критеријум бр. 1 за удају.

пре 1 сат, Ekatarina_mala рече

E koja je razlika između hleba i jastoga npr.

Разлика је неких 100 долара по килу, ако је добар јастог, рецимо свеже уловљен истог дана у карписком мору и зналачки припремљен. 

пре 22 минута, Натан рече

Не.

Исто је, нема разлике, уколико су хлеб или јастог критеријум бр. 1 за удају.

A pazi, do pre sto godina su ljude venčavali uglavnom bez neke njihove prevelike volje-dogovorom roditelja, zato što se mora, tako treba, da bi se ulebile ili ulebio i zato su najčešće brakovi i trajali do kraja života- zaradi te materijalne strane.? Ili ne?

Ja mislim da nije sve tako...ja se slažem sa Manjom, a vi?

пре 1 сат, Ekatarina_mala рече

Ne, meni nije jasno. Ideal hrišćanske žene je da ćuti, plete čarape i čeka da muž donese hleb na sto. Zar ne? E koja je razlika između hleba i jastoga npr. ? Muž zaradio, muž doneo?  Muški...da čujem?

Razlika izmedju hleba i jastoga je ocigledna, hleb je tu da se prehrani porodica a jastog da se stomakougadja....

Sponzorusa sve ocekuje od muza, decka, sponzora. Obicna zena devojka poturi i svoja ledja i naravno zna da bude skromna tj racionalna i mudra, u svakom pogledu e to ti je ideal hriscanke i hriscanina. :)))

SH.M.WIKIPEDIA.ORG

пре 17 минута, Сања Т. рече

Imam ja jednog komšiju...on je...znate...sponzorušAN 

(samo da se zna) :945729:

...a znate.. ima takih još 0405_feel

sve više 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...