Jump to content

Спонзоруше

Оцени ову тему

Recommended Posts

Спонзоруше, ко су, где су и која им је дефиниција? (инспирисана расправом са флојдом)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

• Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uvek treba traziti ljubav, ne samo u braku, nego i u prijateljstvu, poslu, hobiju, mestu u kome zivis itd. Medjutim, vazno je razumeti da i kada nadjes to sto trazis, npr. ljubav, pa udjes u braku, to

Imam ja jednog komšiju...on je...znate...sponzorušAN  (samo da se zna)  ...a znate.. ima takih još   

Posted Images

Ne, meni nije jasno. Ideal hrišćanske žene je da ćuti, plete čarape i čeka da muž donese hleb na sto. Zar ne? E koja je razlika između hleba i jastoga npr. ? Muž zaradio, muž doneo?  Muški...da čujem?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 3 часа, Ekatarina_mala рече

Спонзоруше, ко су, где су и која им је дефиниција? (инспирисана расправом са флојдом)

Divne zene/devojke

Sta god

Volim ih

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Пре сат времена, Ekatarina_mala рече

Ne, meni nije jasno. Ideal hrišćanske žene je da ćuti, plete čarape i čeka da muž donese hleb na sto. Zar ne? 

Не.

Пре сат времена, Ekatarina_mala рече

E koja je razlika između hleba i jastoga npr. ? Muž zaradio, muž doneo?  Muški...da čujem?

Исто је, нема разлике, уколико су хлеб или јастог критеријум бр. 1 за удају.

• Свиђа ми се 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 1 сат, Ekatarina_mala рече

E koja je razlika između hleba i jastoga npr.

Разлика је неких 100 долара по килу, ако је добар јастог, рецимо свеже уловљен истог дана у карписком мору и зналачки припремљен. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 22 минута, Натан рече

Не.

Исто је, нема разлике, уколико су хлеб или јастог критеријум бр. 1 за удају.

A pazi, do pre sto godina su ljude venčavali uglavnom bez neke njihove prevelike volje-dogovorom roditelja, zato što se mora, tako treba, da bi se ulebile ili ulebio i zato su najčešće brakovi i trajali do kraja života- zaradi te materijalne strane.? Ili ne?

Ja mislim da nije sve tako...ja se slažem sa Manjom, a vi?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 1 сат, Ekatarina_mala рече

Ne, meni nije jasno. Ideal hrišćanske žene je da ćuti, plete čarape i čeka da muž donese hleb na sto. Zar ne? E koja je razlika između hleba i jastoga npr. ? Muž zaradio, muž doneo?  Muški...da čujem?

Razlika izmedju hleba i jastoga je ocigledna, hleb je tu da se prehrani porodica a jastog da se stomakougadja....

Sponzorusa sve ocekuje od muza, decka, sponzora. Obicna zena devojka poturi i svoja ledja i naravno zna da bude skromna tj racionalna i mudra, u svakom pogledu e to ti je ideal hriscanke i hriscanina. :)))

SH.M.WIKIPEDIA.ORG

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 17 минута, Сања Т. рече

Imam ja jednog komšiju...on je...znate...sponzorušAN 

(samo da se zna) :945729:

...a znate.. ima takih još 0405_feel

sve više 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...