Jump to content

Оцени ову тему

Koji je po vama najruzniji forumas :) ?  

15 члановâ је гласало

1. 1. Koji je po vama najruzniji forumas :) ?

• Drasko
      0
    • Broken (dobice -10 glasova al ajde neka mu bude ime ovde)
    • Milan Rakic
    • Zeljko Injac
      0
    • Cirilicar (nismo ga nikad videli ali ga zamislite)
    • Zosima (sad ima ribu pa je automatski lepsi)
      0
    • Vladan (oprosti Vladane)
      0
    • FLoyd (vojnik)
      0
    • Neko drugi (naravno ne Goranger, na njega otkidaju djevojke)
      0
    • Svi smo lijepi! Lepismo!

Recommended Posts

пре 45 минута, Ćiriličar рече

Ја сам гласао за себе. Као сваки горди човек желим да будем први макар и у ружноћи. Нек'сам "нај" па макар...

Није у реду да је стављен Ћириличар за кога се не зна како изгледа.То је само да не буде Милан Ракић најружнији који је свакако без конкуренције.

Управо сада, Августин рече

Није у реду да је стављен Ћириличар за кога се не зна како изгледа.То је само да не буде Милан Ракић најружнији који је свакако без конкуренције.

Milan je jezivo ruzan

Ali Cirilicar se mlogo ističe, pa da mu pružimo šansu :)

пре 6 минута, obi-wan рече

@Драшко 

Sta ovo treba da znaci?? `De sam ja na top listi???

u stvari ti si ono "Kenet Brana prop`o" :D

izvini Obi naravno da se zezam 

prastaj

ako treba obrisacu postove

пре 1 минут, Драшко рече

Milan je jezivo ruzan

Ali Cirilicar se mlogo ističe, pa da mu pružimo šansu :)

Није језиво ружан то би било да изазива страх.Он више изазива подсмех и сажаљење

пре 1 минут, Августин рече

Није језиво ружан то би било да изазива страх.Он више изазива подсмех и сажаљење

necemo niske udarce

samo zezanje Augustine :nene:

Управо сада, Драшко рече

necemo niske udarce

samo zezanje Augustine :nene:

Ја нисам ставио Миланчета на списак нити сам рекао да је ЈЕЗИВО ружан.Ја сам покушао да мало умањим погубни ефекат Твојих речи.

пре 4 минута, Августин рече

Ја нисам ставио Миланчета на списак нити сам рекао да је ЈЕЗИВО ружан.Ја сам покушао да мало умањим погубни ефекат Твојих речи.

ja sam se salio naravno

i izvinjavam se Milancetu sto sam upotrebio reci "jezivo ruzan" to je gruba sala, ok, priznajem i izvinjavam se, uopste ne mislim da je iko ovde ruzan a pogotovu ne jezivo, samo sam hteo da tema bude slobodna i zezatorska

ti si dodao epitete koji su po meni niski udarci i nisu bas sala

Управо сада, Августин рече

тИ МОРАШ ДА ми објасниш јер не разумем на шта мислиш.

tvoj avatar

pun je vektora

a svi vode u raznim prAvcima

mozDa te to rastrzalo

@Драшко 

U stvari, vise sam ruzan ko Oli Rid... 

"What am I gonna do?? Once, I was Peter o`Tool, and now - Peter NO Tool!..."
"Just tell them you've been drinking with Olie Reed!..."

:laugh1:

...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Сличан садржај

• Од Broken,
      Ahtung ! Ahtung !
      Kao što znamo, svi smo mi različiti.
      Kad pogleda čovek svoju šaku pa su svi prsti različiti. Ili kad gledaš vrapce na drvetu...čak su i oni različiti bez obzira što izgledaju isto. Neki ima malo duži kljunić, neki tanje nožice, to malo perje nekima je duže a nekima pak kraće. Ili možda pčelice kad gledaš...imaš radilice, trutove i maticu. Ili kad gledaš žene na plaži...razumete šta hoću da kažem. Normalno je da smo različiti.
      Tako, neki ti čovek odgovara, da kažem na istoj ste frekfenciji a neki te nervira. E, ima ljudi koji nerviraju mnoge. Današnja anket aima z acilj d aotkrije koji forumski član najviše nervira ostale.
      Ko je najiritantniji lik ŽRU foruma ?
      Svi koji se budete našli u anketi nemojte se ljutiti.. @goranger vas je predložio....njemu se žalite.
      Možete z aviše ljudi da glasate...valjda.
      Kre(te)nimo !

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...