Jump to content

Kako se dobro organizovati...

Оцени ову тему

Recommended Posts

ма само држите концентрацију шта треба да завршите и не будите лењи да то урадите са ентузијазмом, иначе боље да баталите одма  gringrin

Hvala Gospodine Iskusni :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

ма само држите концентрацију шта треба да завршите и не будите лењи да то урадите са ентузијазмом, иначе боље да баталите одма  gringrin

Hvala Gospodine Iskusni 0203_cool

Salim se, nemoj se ljutis...

Nego, ovu temu smo i pokrenuli da bi smo malo poradili na entuzijazmu  :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Hvala Gospodine Iskusni 0203_cool
нема на чему, то ми је био опис посла једно време - организатор логистике  :)
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Hvala Gospodine Iskusni 4chsmu1

не се ја љутим на тебја  :)
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

ма само држите концентрацију шта треба да завршите и не будите лењи да то урадите са ентузијазмом, иначе боље да баталите одма  :)

Hvala Gospodine Iskusni 319.gif

не се ја љутим на тебја  0203_cool

thank you ti  gringrin

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Видиш кад причаш ово за спавање, ја никако да се навикнем на рано устајање. Цио живот некуд морам да ураним, и устајала сам годинама око 6 сати или 6.30 и по цио дан имам проблема са зијевањем и нервозом. А ноћу сам увијек учила, и тад ми је моздак најбистрији. Сматрате ли да постоје људи који су ноћне птице и ранораниоци?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Свако је прича за себе. Ја нисам никад могла учити послије 6-7 послије подне, нити по ноћи. Најбоље сам памтила када одспавам и устанем око 2-3 ујутру. Мислим да сам раноранилац, иако много волим да спавам... Некако осјећам да ми је дан пропао ако спавам дуже од 9 ујутру и кад имам слободан дан. Радије ћу послије подне мало прилећи  crosseo Иста ствар је и са путовањима и вожњом, када устанем око 3 ујутру, орна сам и спремна за дужа путовања...

Али, тема је организација... Лично, најбоље и најорганизованије функционишем када имам највише обавеза и само трчим да одрадим што је потребно. Никад ми није успијевало ово писање и планирање, иако сам покушавала. Једноставно, као и све у животу, немогуће је испланирати све, увијек нешто искрсне, па се нешто одгоди, а онда се онај списак крижа, квари, и опет настаје неред. Битно је бити свјестан обавеза, имати на уму све најбитније, задржати концентрацију, а наизглед мање битне ствари (некоме треба пренијети поруку, обавити телефонски позив, послати мејл, купити нешто, честитати славу, рођендан...) обавезно писати (папирићи, подсјетници, аларми...)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 2 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...