Jump to content
Natasa.

Za čije babe zdravlje...

Recommended Posts

пре 19 минута, ana čarnojević рече

evo...jedna...kaze...ostavio...je...muz...5...dana...pred...porodjaj...rekao..da...voli...drugu.

sve...je...otislo...predaleko...potpuni...haos.

ali nije Ana, istorija ljudskog pada je puna ovakvih primera valjanja u istom blatu, jedino je Hristos uvek nov i donosi novo i čisto. Ne može satan da izmisli nove grehove, on orbitira u okcviru već znane ljudske prirode i koristi vekovima iste trikove. 

пре 2 минута, Снежана рече

ali nije Ana, istorija ljudskog pada je puna ovakvih primera valjanja u istom blatu, jedino je Hristos uvek nov i donosi novo i čisto. Ne može satan da izmisli nove grehove, on orbitira u okcviru već znane ljudske prirode i koristi vekovima iste trikove. 

Snezana...verovatno...ali...su...postojali...socijalni...mehanizmi..da...to...regulisu.

sad...je...prelako..biti...takav.

ocekivano...

da...imas...ortaka...koji...je...ostavio...zenu...5...dana...pred...porodjaj..kako..bi...podnela...to...prijateljstvo?

podrzala...bi...ga?

пре 2 минута, ana čarnojević рече

Snezana...verovatno...ali...su...postojali...socijalni...mehanizmi..da...to...regulisu.

sad...je...prelako..biti...takav.

ocekivano...

da...imas...ortaka...koji...je...ostavio...zenu...5...dana...pred...porodjaj..kako..bi...podnela...to...prijateljstvo?

podrzala...bi...ga?

Ne bih da sudim..nikad ne znaš šta je kod nekog u  srcu...ali njihova ljubav je od samog početka bila upitna...

пре 2 минута, ana čarnojević рече

kakve..sad..to..ima..veze...sa...ljubavlju..

ovo...je...kvar...na....planu...ljudskog.

Nije...jer se oni sigurno nisu voleli i svadjali su se tokom braka..i njene trudnoće..i to je samo kulminiralo.....ali ljudi uglavnom ostaju...i svadjaju se i nr vole...fakat je nedostatak ljubavi....znam mnogo primera....gde su okretali glave od beba...bebe ih nisu interesovale jer nisu voleli žene....kad se dvoje vole...to je druga priča....čekaju bebicu....i sve zajedno rade....i nije lako...a ovo sigurno nije odjednom što si napisala....

Kompleksne su to stvari.....jer da je jedna svadja...pa zbog jedne svadje se niko ne ostavlja...to se radi iz dubljih problema sa jedne strane a sa druge strane te čeka ili nova već osigurana ljubav ili samoća za kojom čeznu pojedinci.

Imam brata....neke prijateljice...mnogo priča znam...ali veruj mi tu je nešto od početka moralo smrdeti...neko mora da trpi....i neko je rekao ne...e sad trudnica..pa to je istinski strašno....

Pre neku godinu...muž poginuo žena pred porodjaj...pre par meseci...sa svadbenog veselja kad se vraćao kući... mladoženja poginuo....devstvenici....čekali prvu bračnu noć....

Gospod da svima pokaže pravi put....molite se ljudi!

пре 1 минут, ana čarnojević рече

pomozi...mi..da..razumem.

ako..ostavis..zenu..koja..ce..ti..roditi..dete..5..dana..pred..porodjaj..to..je..zato..sto...ste..se..svadjali..pre...toga?..a...ne...zato,..sto...si...idiot?

Sta je sa ovolikim tackama? Zabolise oci i glava od toga.

пре 21 минута, Istopljeni kamen рече

Nije...jer se oni sigurno nisu voleli i svadjali su se tokom braka..i njene trudnoće..i to je samo kulminiralo.....ali ljudi uglavnom ostaju...i svadjaju se i nr vole...fakat je nedostatak ljubavi....znam mnogo primera....gde su okretali glave od beba...bebe ih nisu interesovale jer nisu voleli žene....kad se dvoje vole...to je druga priča....čekaju bebicu....i sve zajedno rade....i nije lako...a ovo sigurno nije odjednom što si napisala....

Kompleksne su to stvari.....jer da je jedna svadja...pa zbog jedne svadje se niko ne ostavlja...to se radi iz dubljih problema sa jedne strane a sa druge strane te čeka ili nova već osigurana ljubav ili samoća za kojom čeznu pojedinci.

Imam brata....neke prijateljice...mnogo priča znam...ali veruj mi tu je nešto od početka moralo smrdeti...neko mora da trpi....i neko je rekao ne...e sad trudnica..pa to je istinski strašno....

Pre neku godinu...muž poginuo žena pred porodjaj...pre par meseci...sa svadbenog veselja kad se vraćao kući... mladoženja poginuo....devstvenici....čekali prvu bračnu noć....

Gospod da svima pokaže pravi put....molite se ljudi!

Ček bre...pre bebe  se valjda vole, čim se venčaju i prave tu bebu, ili...? Šta - pijana noć?

Управо сада, ana čarnojević рече

pomozi...mi..da..razumem.

ako..ostavis..zenu..koja..ce..ti..roditi..dete..5..dana..pred..porodjaj..to..je..zato..sto...ste..se..svadjali..pre...toga?..a...ne...zato,..sto...si...idiot?

Naravno da je idiot. I to na kub...ali mi nikad ne znamo šta je istinski tu bilo...moja pokojna baka kaže...kad se dvoje svadjaju i ne slažu...deco dinar nikad ne zvoni sam u dzepu

Al za trudnicu ...ja ne znam ...meni je to ružno i strašno...i nema opravdanja...

Управо сада, Сања Т. рече

Ček bre...pre bebe  se valjda vole, čim se venčaju i prave tu bebu, ili...? Šta - pijana noć?

Ne znam...svašta sam videla...venčaju se i ne vole se....lako ulaze u veze u brak...

пре 4 минута, Istopljeni kamen рече

Naravno da je idiot. I to na kub...ali mi nikad ne znamo šta je istinski tu bilo...moja pokojna baka kaže...kad se dvoje svadjaju i ne slažu...deco dinar nikad ne zvoni sam u dzepu

Al za trudnicu ...ja ne znam ...meni je to ružno i strašno...i nema opravdanja...

pa ovde je samo to vazno, da je trudnica. i to pred porodjaj.

imam foru za tastaturu sad sam nasla alat. stvarno je smor  sa tackicama.

Управо сада, Сања Т. рече

Bar danas sami biramo . ... Dobro, možda bude iz drugih razloga, kao što su materijalni, statusni ili neki treći...

Ma otkud znam...neozbiljnost života..a šta drugo čovek da pomisli kad čita sve ovo..ostavljeni, napušteni...izgnani

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...