Jump to content
JESSY

Leptirić i tenk

Оцени ову тему

Recommended Posts

Убица тенкова! Ускоро код Јужне трибине стадиона ФК Партизан! :)))

helikopter-Mi-35.jpg

пре 37 минута, С.Ч.(Змај од Ноћаја) рече

IMG_20190905_202640.thumb.jpg.a5ea7ee7c92dd8b89fe7ece684e621f7.jpg

А где је печат ;) Мала шала, свака част на томе, само ми је криво што се Југ и Север коначно не опамете и да доскочицама, зезањем онако у позитивном смислу не надмећу, а не вређањем, штанглама, палицама, ''боксерима'', ножевима.. Мада, не кажем да смо јединствени у свету по томе, има и горих примера, довољно ми је само да видим шта раде Паок и Олимпијакос, њихови навијачи итд, итд..

пре 11 часа, Милан Ракић рече

Нећемо. 

НЈ-22 Орао испред "Ерпорт ситија" је мала пажња инвеститора, који то није морао дуради. 

Када је изградња објеката била при крају, с обзиром да је настала у рејону Дојног поља, потеса некадашњег аеродрома војног и цивилног, инвеститор је упутио молбу Министарству одбране са жељом да купи неки авион домаће производње који би символизовао простор на којем је никао модеран пословни центар. 

Министарство је дало налог Команди РВ да се један расходовани НЈ-22 припреми, да се уклоне војне ознаке, ронделе, шеврони, бројеви. Да се уклони војна шема фарбања и наравно да се поскида све од опреме ако је остало. 

Када је у ВЗ "Мома" посао завршен, летелица је по замисли инвеститора постављена ту где је. Шта је ту проблематично? 

Као и што испред Драпшина некадашњег, а данашње Ваздухопловне академије стоји авион. Или два. Мсм да има један и у школској авлији. Или пак испред деташмана Машинског факултета где се налази седиште зракопловног смера ове наше високошколске установе. Или испред улаза у ВЗ Мома и на аеродром пуковник Миленко Павловић крај села Батајница. Или пак у кругу Војне академије. Или у селу Товаришево, одакле је легендарни Милета Протић. 

Е сад, у сразу са примерима, није ми познато, редом, да је стадион Црвене Звезде био некада тенкодром. Да се у кругу стадиона школују тенкомеханичари. Или пак послуга тенка. Нити пројектанти тенкова и осталих оклопних возила. 

Также, популарна Маракана није место где се тенкови ремонтују, нити се на њој налази седиште тенковске бригаде. Иако по габаритима одговара. 

Није Маракана такође дала нити једног легендарног тенкисту, а да не говоримо о заповеднику тенковског батаљона. 

Да у напрдњачкој памети има памети, а не само места за манипулације најприземнијим емоцијама, испред Маракане би стајале бисте звездини звезда нпр. Легенди фудбалског спорта, а не, мош мислити тенАк... 

Има ли дна да коначно одскочимо више Боже драги? 

Видиш ни мени није падало на памет. И не би гледао. Али ако неко може да гледа на тенк из перспективе "ратно окружењне, теве дневник изгубљена омалдина, јао Дубровник јао Вуковар јао шта ће рећи Фадил, јао Вучић" онда ја могу да гледам и овај Орао из друге преспективе.

Ако се не верује Делијама, да је то сомбол њихове групе, зашто би се веровало инвеститоrима који су овде дошли после нато ракета да су хтели да нам укажу част_ Ето ја мислим да су хтели да кажу -ево трофеја Срби- робови за 500 евра до краја живота. Демокраси винс!

Стадион се зове Рајко Митић и то само заслугом Делија.  А да ли сада међу делијама има будућих официра, тенкиста, пилота ти то не знаш. Шта ако буде међу њима један тенксита који ће први ући у Приштину кад буде време за то?

Бесмислено је све повезивати са сатрапом АВ.

пс: Иначе драго ми је да си ту. Жив био Миланче!

пре 4 часа, Avocado рече

A jel se bijete pre ili posle liturgije? :)

А јел ти лажеш само на суду или и овако приватно, пре и после ручка? Јел може такво питање?

Схваташ ли да си сад тако у стилу великог хумористе пљунуо неке људе о којима ништа не знаш?

пре 13 часа, ana čarnojević рече

aham.

30..sec..guglanja.

Da bi došao do toga da ti daju da uneseš i zapališ baklju, moraš da se istakneš ili u prebijanju protivnika ili u nekim "težim oblicima kriminala".

Види се да је 30 секунди гуглања. Осврнуо бих се само на овај хит. Дакле свако ко је икада запалио бакљу је учествовао у неком пребијању или "тежем облику криминала"?Јасно је као дан да је ово глупост јер је до сада на стадионима код нас запаљено милион бакљи што значи милион пребињања и милион тежих облика криминала. Подсећа ме на онај хит да су Срби у Босни силовали 500.000 муслиманки.

Бакљу можеш да купиш легално у радњама које се баве пиротехником и ако имаш памети више од обичне муле, можеш да је унесеш на стадион. Исто као што неко ко је интелигентнији од муле може нпр да препише на часу а да га не ухвате. Само о томе не пише ништа на твивтеру 1324_womens

пре 3 часа, С.Ч.(Змај од Ноћаја) рече

Та "гомила незрелих идиота" коју осуђујеш, а поред трибине ниси прошао ,је урадила више за свој народ него што ћеш ти икад у свом бедном животу.

Ne osudjujem ih za humanitarne aktivnosti... nešto si zabagovao... a svoje ne moram da reklamiram jer nemam potrebe da time "perem" neke loše stvari.

пре 3 часа, С.Ч.(Змај од Ноћаја) рече

И није некаква него СЕВЕРНА.

"Armija"  :)

пре 6 минута, Avocado рече

Ne osudjujem ih za humanitarne aktivnosti... nešto si zabagovao... a svoje ne moram da reklamiram jer nemam potrebe da time "perem" neke loše stvari.

А да не објаве где је новац отишао рекли би душебрижниц да нема транспарентности и да су купили пиштоље и дрогу.

Пре сат времена, Вилер Текс рече

А јел ти лажеш само на суду или и овако приватно, пре и после ручка? Јел може такво питање?

Može. Odgovor je: ne lažem... 

Ajd sad ti odgovori da se navijači ne tuku. :)

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Схваташ ли да си сад тако у стилу великог хумористе пљунуо неке људе о којима ништа не знаш?

Jesam sigurno... to ide uvek tako sa generalizacijama... ali se podrazumeva da ni jedna generalizacija ne važi baš za sve.

пре 4 минута, Вилер Текс рече

А да не објаве где је новац отишао рекли би душебрижниц да нема транспарентности и да су купили пиштоље и дрогу.

Šta lupaš... ko bi ikad mogao da poveže navijačke grupe sa drogom i oružjem? Odakle ti takve ideje?

To je avangarda ovog društva, fokusirana na humanitarni rad i pobožnost.

пре 2 минута, Avocado рече

Može. Odgovor je: ne lažem... 

Ajd sad ti odgovori da se navijači ne tuku. :)

Jesam sigurno... to ide uvek tako sa generalizacijama... ali se podrazumeva da ni jedna generalizacija ne važi baš za sve.

Видео сам навијаче на многим литургијама и никада се нису тукли. Човек је конкретно причао о својим познаницима и ти си почео да се правиш духовит без потребе.  

Управо сада, Avocado рече

Šta lupaš... ko bi ikad mogao da poveže navijačke grupe sa drogom i oružjem? Odakle ti takve ideje?

To je avangarda ovog društva, fokusirana na humanitarni rad i pobožnost.

Значи хвале се кад објаве где је отишао новац од хуманитарног концерта а да не објаве ти би одмах рекао у дрогу.

Свака ти част људино!

Управо сада, Вилер Текс рече

Видео сам навијаче на многим литургијама и никада се нису тукли. Човек је конкретно причао о својим познаницима и ти си почео да се правиш духовит без потребе.  

Pa bilo mi malo smešno to fokusiranje na liturgije u kontekstu ove priče, pa sam malo parafrazirao jednu anegdotu sa Bebom i Legijom...

Управо сада, Avocado рече

Pa bilo mi malo smešno to fokusiranje na liturgije u kontekstu ove priče, pa sam malo parafrazirao jednu anegdotu sa Bebom i Legijom...

Видим ја да се теби мотају само Бебе и Легије по глави. За треће не знаш изгледа.

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Значи хвале се кад објаве где је отишао новац од хуманитарног концерта а да не објаве ти би одмах рекао у дрогу.

Ne bih. Nisi skontao.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...