Jump to content
Juanito

Мушкарци плачите!

Recommended Posts

пре 12 часа, Снежана рече

можда не знамо шта хоћемо, али сигурно знамо шта нећемо.. углавном... добро, осим када смо у пмс-у и када су нам ноге нису издепилиране и када устанемо пре 10, али то је то.. 

žene oće da jedu a da se ne goju

пре 3 минута, Стаљиново унуче рече

žene oće da jedu a da se ne goju

maaa...

žene...skraćeni kurs

1. jesam li debela?

- neeeee

2. jesam li lepša od Monike Beluči?

- da draga

3. kako mi stoji ova  haljina?

- perfektno

jel` to nuklearna fizika??? ... 

al` posle toga ideš na ispovest, postiš sedam dana na vodi i klečiš tri sata na kukuruzu jer lažeš k`o pas...e onda možeš i da plačeš 

P.S. Btw za ovo mi dođete po 100 jura na ž.r...

On 24.8.2019. at 19:41, Aleksandra_A рече

Meni u poslednje vreme izgleda kao da su i zene i muskarci na neki nacin zrtve s jedne strane onoga sto se propagira u mejnstrimu (prazne floskule o "jakim zenama", tipovima punim love itd, u sustini podsticaj narcisoidnih hirova i zarada na istima) a sa druge sopstvenih slabosti (koja dolazi do izrazaja najvise u onom momentu kad treba sebe spoznati i prihvatiti, potom drugoga, pa potom napraviti i neki kompromis, nesto malo odseci od svoje volje, pokazati i poneku slabost, prihvatiti poneku manu, i tako dalje). Otprilike mi deluje kao da, u mnogim odnosima koje sam imala prilike da vidim, dodje do tog momenta kad se treba vise otvoriti i vise raditi na sebi, a onda neko krene da se pravda time da zasluzuje ili zeli nesto vise. Hocu da kazem, da je aktuelna klima veoma pogodna za bezanje od sebe i za smisljanje izgovora. Neko je gore napisao da primecuje kako bi zene zelele tradicionalnog muskarca ali bez muskarca, i kao da se u nekom momentu predomisle sa izborom iz tog razloga - zar to nije upravo taj momenat, u kom covek otkriva da ne ume da voli drugoga u celosti, pa samim tim i sebe? (a tek Boga..) Ne znam, meni to deluje da je uvezano, bar na osnovu ovoga sto vidim u okruzenju..i takodje mislim da je to uvezano i sa iluzijom slobode izbora, kao, navodno svako ima ne znam koliko drugih i boljih potencijalnih partnera, koji mogu da zadovolje ove ili one potrebe..mislim da su ljudi u sustini dosta izgubljeni i da su to neke realne poteskoce (post)modernog vremena u kom se nalazimo, i da svako sebi smislja neke exit strategije onda kad se treba suociti sa sobom, sto naravno da nije nimalo lako, ali treba bar taj beg nazvati pravim imenom..i da, ovime ne zelim nikako da umanjim znacaj bilo cijih emocija, bas naprotiv - mislim da ih ljudi sami nisu svesni u dovoljnoj meri..

Žene vole tradicionalne, a sve je više metroseksualaca i sad bi one da od ovih drugih naprave prve, jer su drugi "zanimljiviji"...

Ја се сад исплаках за једну вест... Дакле, оде мо'а мушкос' низ воду, због суза радосница...

Ех, животе... морам сад у калуђере, шта ћу, а не иде ми се нешто......

@Ana B. da, pritom rekla bih da je zanimljivost kao kategorija pozeljnih osobina posebno rizican/zahtevan izbor za buducnost odnosa :D inace na osnovu ovoga sto primecujem, cini mi se da ima puno i obrnutih primera - da od tradicionalnih tipova zele da prave nesto "zanimljivije" ili "dinamicnije" itd..uglavnom, puno je verzija one stare klasicne bajke u kojoj zene zele da menjaju muskarce :D

Moja sestra je na keca ostavila jednog decka koji je zaplakao pred njom. Kaze ne moze da podnese muskarce koji placu. Mlada je jos, a i ne znam zbog cega je on plakao. Zene zapravo ne podnose muskarce kukavice, ali ne mora da znaci da je plakanje odraz kukavicluka. 

Muskarcima znaci kad mogu pred svojom zenom da pokazu i neku slabost, a da ne budu shvaceni kao kukavice.

пре 7 минута, Anika рече

Moja sestra je na keca ostavila jednog decka koji je zaplakao pred njom. Kaze ne moze da podnese muskarce koji placu. Mlada je jos, a i ne znam zbog cega je on plakao. Zene zapravo ne podnose muskarce kukavice, ali ne mora da znaci da je plakanje odraz kukavicluka. 

Muskarcima znaci kad mogu pred svojom zenom da pokazu i neku slabost, a da ne budu shvaceni kao kukavice.

Pa da, ne vole one koji se žale, al ne vole to ni muškarci kod suprotnog pola, svako traži mentalno jakog da ne kažem mentola :smeh1: ...

Suze su skroz okej.  Patetika i stalno žaljenje na sve moguće ne. Zabrinula bih se kada muškarac nikad ne bi pokazao tu nazovi slabost manifestovanu plakanjem, pa čovek je a ne limena kutija. 

@Juanito izvini ali da te ne jurim  po It temama,  ne znam ni gde su

Udemy izbacio popust...treba mi par stvari.  da im dam jedno 20 dolara?  da li oni stvarno spuste cenu sa 200 na 10 dolara po nekom kursu ili je to fora?

inace...plakanje...uvek. stubovi od soli su truba.

tvrdnja da je sad muskarcima teze nego ranije i da su sad vise depresivni nije tacna. koliko je bilo tesko muskarcima kada su morali sami da brinu o porodici... i koliko pijanstva i samoubistava... Zasto su sad za sve zene krive. 

пре 59 минута, ana čarnojević рече

@Juanito izvini ali da te ne jurim  po It temama,  ne znam ni gde su

Udemy izbacio popust...treba mi par stvari.  da im dam jedno 20 dolara?  da li oni stvarno spuste cenu sa 200 na 10 dolara po nekom kursu ili je to fora?

inace...plakanje...uvek. stubovi od soli su truba.

Па стварно спусте јер је пре тога заиста било 200. Е сад, колко ти курсеви заиста вреде, то је питање. Ја сам купио пар на сличним попустима и научио сам понешто. :) 

пре 13 минута, Juanito рече

Па стварно спусте јер је пре тога заиста било 200. Е сад, колко ти курсеви заиста вреде, то је питање. Ја сам купио пар на сличним попустима и научио сам понешто. :) 

hvala.

pravi muskarac ne place kad baci 200USD na neki budjavi kurs..npr.

пре 18 минута, ana čarnojević рече

hvala.

pravi muskarac ne place kad baci 200USD na neki budjavi kurs..npr.

За правог мушкарца је 200 долара ништа јер прави мушкарац месечно зарађује минимум 30-40 пута толико. 

пре 2 минута, Juanito рече

За правог мушкарца је 200 долара ништа јер прави мушкарац месечно зарађује минимум 30-40 пута толико. 

ma neee

pravom muskarcu ne moze da se desi da baci tu sicu na kesu od kursa...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Сличан садржај

• Од dziljana,
      ТУЧА НА БОГОСЛОВИЈИ: Мушкарци се секли флашама, један задобио тешке повреде
      Novosti online  17. новембар 2018. 19:14

У тучи, која је избила на Богословији у Београду, једна особа тешко је повређена.
      Како нам је речено, мушкарци су се секли флашама, а један од њих задобио је вишеструке повреде.

Ускоро опширније...

(Телеграф.рс)

http://www.novosti.rs/вести/београд.491.html:761180-TUCA-NA-BOGOSLOVIJI-Muskarci-se-sekli-flasama-jedan-zadobio-teske-povrede
    • Од Изида,
      Част изузецима, али ја сам током живота углавном упознавала оне, који воле силиконске малоумнице надограђене косе. Са мном су радије обарали руку.
      Зашто је тако?
      Ја лично мислим да паметне жене рађају паметну децу, да је с њима занимљивије и да се с њима може лакше договорити о свему.
      ПС: Много се извињавам ако већ постоји ова тема.
    • Од Grizzly Adams,
      Значи, јасно. Демилитаризована зона. Мир. Спокој.

Како сте браћо? Шта се ради?
    • Од JESSY,
      мислим да велики број мушких особа воли да кува....да ли сам у праву?
    • Од Милан Ракић,
      Трагом вести из британског "Телеграфа" који је пренео изјаву водећег светског стручњака за плодност, проф. др Ричарда Паулсона да ће ускоро (у најкраћем) и мушкарци моћи да рађају (уз трансплантирану материцу), у Јутарњем програму ТВ Пинк се дискутовало о томе.
      Гости новинара Срђана Предојевића су били проф. др Александар Милошевић, наш водећи уролог, проф. др Здравко Пено, редовни професор на Катедри за догматику са упоредним богословљем на Богословском факултету Светог Василија Острошког у Фочи и режисер Драгослав Бокан.
      Иако је сврха оваквих телевизијских прилога да "запале масу", јер се суштински у "панелима" оваквог типа не долази до одговора, гости су спрам својих несумњивих потенцијала из области у којима се крећу (Милошевић-медицина, Пено-теологија, Бокан-огромна ерудиција), показали завидан ниво непознавања, односно неразумевања "друге стране". 
      Те је тако лекар "махао" о победи науке над Црквом, Пено "мешао" хормоне и ћелије, док је Бокан "вртео" популарне доскочице...
      Углавном-погледајте.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...