Jump to content
  1. Dijasporka

Dijasporka

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од Vasilije.,
      Гледам неке теме и неке постове на овом и још неким форумима и сви кукају како не могу да нађу партнера за везу и потоњи брак. Кукају жене, али мушкарци много више и рекао бих, јадније.
      Смотано кад треба да приђе, смотано кад треба да разговара. Смотано, па онда огорчено и кукавно. Кукавче, како ћеш тако огорчен било кога привући?
    • Од dziljana,
      ТУЧА НА БОГОСЛОВИЈИ: Мушкарци се секли флашама, један задобио тешке повреде
      Novosti online  17. новембар 2018. 19:14

У тучи, која је избила на Богословији у Београду, једна особа тешко је повређена.
      Како нам је речено, мушкарци су се секли флашама, а један од њих задобио је вишеструке повреде.

Ускоро опширније...

(Телеграф.рс)

http://www.novosti.rs/вести/београд.491.html:761180-TUCA-NA-BOGOSLOVIJI-Muskarci-se-sekli-flasama-jedan-zadobio-teske-povrede
    • Од Изида,
      Част изузецима, али ја сам током живота углавном упознавала оне, који воле силиконске малоумнице надограђене косе. Са мном су радије обарали руку.
      Зашто је тако?
      Ја лично мислим да паметне жене рађају паметну децу, да је с њима занимљивије и да се с њима може лакше договорити о свему.
      ПС: Много се извињавам ако већ постоји ова тема.
    • Од Grizzly Adams,
      Значи, јасно. Демилитаризована зона. Мир. Спокој.

Како сте браћо? Шта се ради?
    • Од JESSY,
      мислим да велики број мушких особа воли да кува....да ли сам у праву?
  • Креирај ново...