Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Alefshin

Паразити на Телу Цркве

Rate this topic

Recommended Posts

Како могу да изведу вибрације из ДНК...

Zapravo koriste genom kao note ali ne verujem da je to u nekom konvencionalnom smislu.. Tu se ne ulazi u detalje, Ili ja nisam naišao na taj podatak.

Anyway, tako dobijenim sledom zvukova se bombarduje telo i svest, i DNK se, uslovno rečeno, "podseća" na svoj izvorni kod i prema tome se reparira. Budući da je kroz trajanje tela DNK konstantno u borbi sa mutogenima (što je inače uzrok raka), ovakav tretman po svoj prilici pomaže našem telu da se odbrani od napada ili reguje u slučaju krize. To je bar princip, kako se opisuje. I ostala istraživanja u tom smeru ukazuju na validnost ovih principa u raznim oblicima.

Takođe, pomenuta frekvencija 528Hz je korištena u drevnim Gregorijanskim spevovima, kao što je himna Jovanu Krstitelju. Veruje se da su ovi tonovi naravno korišteni u isceliteljske svrhe. Zajedno sa još 5 solfeđo frekvencija čine neke od tajni koje su oduzete čovečanstvu usled zaborava ili nekih drugih okolnosti (možda nadmoći ega nad svesti crkvenih poglavara zbog moći koje nose ovakve istine:)

Ovu tvrdnju hrani činjenica da je Biblija bila relativno nedostupna od 12 veka, što zbog netačnih prevoda, pogrešnih tumačenja ili straha od pogrešne interpretacije (1408 od strane 3. sinoda Oksfordskog npr.), što zbog nepismenosti.. Tako da su u tom mraku (a pričamo o nekoliko stotina godina) svašta se da zaturiti.

U svakom slučaju, evo nas u 21. veku i zahvaljujuči internetu razne stvari isplivavaju na videlo.

Ne bih da ispadne da želim nekog ponižavam, ja sam nebitan i nije mi stalo da "pobedim" u nekim debatama i likujem, samo želim da doprinesem. :)

Zapravo koriste genom kao note ali ne verujem da je to u nekom konvencionalnom smislu.. Tu se ne ulazi u detalje, Ili ja nisam naišao na taj podatak.

Anyway, tako dobijenim sledom zvukova se bombarduje telo i svest, i DNK se, uslovno rečeno, "podseća" na svoj izvorni kod i prema tome se reparira. Budući da je kroz trajanje tela DNK konstantno u borbi sa mutogenima (što je inače uzrok raka), ovakav tretman po svoj prilici pomaže našem telu da se odbrani od napada ili reguje u slučaju krize. To je bar princip, kako se opisuje. I ostala istraživanja u tom smeru ukazuju na validnost ovih principa u raznim oblicima.

Takođe, pomenuta frekvencija 528Hz je korištena u drevnim Gregorijanskim spevovima, kao što je himna Jovanu Krstitelju. Veruje se da su ovi tonovi naravno korišteni u isceliteljske svrhe. Zajedno sa još 5 solfeđo frekvencija čine neke od tajni koje su oduzete čovečanstvu usled zaborava ili nekih drugih okolnosti (možda nadmoći ega nad svesti crkvenih poglavara zbog moći koje nose ovakve istine:)

Ovu tvrdnju hrani činjenica da je Biblija bila relativno nedostupna od 12 veka, što zbog netačnih prevoda, pogrešnih tumačenja ili straha od pogrešne interpretacije (1408 od strane 3. sinoda Oksfordskog npr.), što zbog nepismenosti.. Tako da su u tom mraku (a pričamo o nekoliko stotina godina) svašta se da zaturiti.

U svakom slučaju, evo nas u 21. veku i zahvaljujuči internetu razne stvari isplivavaju na videlo.

Ne bih da ispadne da želim nekog ponižavam, ja sam nebitan i nije mi stalo da "pobedim" u nekim debatama i likujem, samo želim da doprinesem. :)

Ahahahaha, izvini shto moram ovo da kazem, dakle nemoj ovo brate shvatiti lichno, ali ne secam se kad sam zadnji put chuo vecu glupost :D Prvo kako se moze genom koristiti kao note? :D Drugo, u drevnim Gregorijanskim spevovima su bash tu frekvenciju od 528 herca izmerili i koristili kao shto je knez Lazar koristio Kalashnjikove u Boju na Kosovu! :D Izjava da je Biblija bila relativno nedostpna od 12tog veka je krajnje sumnjiva, a pricha o repariranju DNKa je vesela kao Vesele 70te... Sve u svemu uveselio si mi noc, i Bog ti dao zdravlje zbog tog! :)

528 MHz da budemo tačni.. Ovo su dokazana saznanja Pjotra Garjajeva, Ruskog biohemičara i molekularnog biologa. Njemu i njegovom timu je uspelo da u jednom stadijumu testiranja slučajno izazovu rast novih zuba kod žene koju su tretirali vibracijama izvedenih od DNK njenog rođaka (mislim da je u pitanju sestrić) koji je u tom momentu imao oko 7-8 godina.. Ovo je dokumentovan primer i može da se proveri.

Vibracijom DNKa????????? HAHAHAHAHAHAHA Pa ovo je genijalno, shteta shto Daglas Adams nije upoznao vas dvojicu mislim da bi imao i genijalnijih napitaka od panglaktichkog grlgolj blastera :D

dobro posto si nas ovako kulturno djuture okrpio bio bi red da izneses tu svoju istinu koju pomno istrazujes pa da i nas prosvetlis, jednostavno da znamo o cemu pricamo.

Nee Dragiša, nikako okrpio prijatelju :) samo sam reagovao na neke izjave zbog kojih se gubi fokus od bitnih stvari. Te podele, nezainteresovanost i gordost. Svi smo mi i dalje tragači za istinom, neko bolje tumači neko lošije.. Još uvek se budimo. Arogancija, netrpelivost i mržnja je upravo ono što nas koči, ego jači od svesti ustvari.. Zato što nas okruženje hrani takmičarskim duhom i konfliktom ljudi projektuju strah jedni na druge i zatvaraju se za uticaj tuđe misli refleksno. Ja sebe izuzimam iz jednačine i posmatram sve u sebi i oko sebe sa velikom pažnjom dok sklapam slagalicu, to je moj način.

Igrom slučaja, ja sam profesionalni grafički dizajner i marketinški ...recimo.. stručnjak (Imam 12 veoma uspešnih godina iskustva, pa sad kako ko to shvata, to je - što je), i posedujem prilično napredne tehnike "dolaženja do informacija" na internetu i mrežama generalno ;)

Dakle život, po mom skromnom shvatanju, je delovanje polja na materiju unutar 4 dimenzije za sada poznate čovečanstvu. Polje, ili radi bolje ilustracije - Bog, je raspršen-o zajedno sa materijom univerzalnom metodom "cveta života". Ova slika raspršene vode možda to najbolje ilustruje.. ovde je energija i materija jedno, a materija daje kinetički život vodi.

Sa druge strane, polja su mnoga i ispunjavaju ceo prostor, a po teoriji struna Hawking, Witten, Maldacena i Susskind veruju da ispunjavaju i mnoge dimenzije, više od ove 4 koje mi spoznajemo trenutno. Trenutno su nevidljiva našim čulima, a postoje ozbiljne indicije da imamo sposobnost da uskoro možemo razviti još neka koja bi nam dala bolji uvid u stvarno stanje stvari. Ali to je druga tema.

Sva energija u prirodi ima jedan oblik i jedan način slaganja, Torus (ili krofna:) je univerzalan oblik polja a Fibonačijev niz je metod slaganja. Manifestuju se svuda oko nas i u nama od molekularnog do planetarnog. Ove pojave su konstantne u prirodi i beleže se kroz istoriju od strane čoveka nebrojeno puta još u hramovima od pre 12.000 godina. Takođe, za mnoge predstavljaju fundamentalne osnove našeg postojanja i svega što jeste. Cvet života je način na koji univerzum širi energiju.

Ovo je samo moje viđenje situacije, ali i većeg broja ljudi koji su krenuli od nule u traženju za istinom. Na kraju, ipak se ispostavlja da generalno pojma nemamo i to je jedino sigurno. Do pre par meseci smo mislili da ništa ne može da putuje brže od svetlosti, i na tom ubeđenju zasnovali dobar komad fizike na ovoj zabludi, ovo je za naučnu zajednicu bio onaj momenat "Ipak se okreće, e jbg..".. Implikacije su trenutno nepojmljive i ostaje još mnoooogo toga da se vidi i sazna.

Međutim, momenat je takav da nauka i duhovnost moraju da prestanu da se isključuju, kao što mi moramo da prestanemo da se delimo... :)

post-8645-0-73578100-1321671126_thumb.jp

Ahahahaha, izvini shto moram ovo da kazem, dakle nemoj ovo brate shvatiti lichno, ali ne secam se kad sam zadnji put chuo vecu glupost :D Prvo kako se moze genom koristiti kao note? :D Drugo, u drevnim Gregorijanskim spevovima su bash tu frekvenciju od 528 herca izmerili i koristili kao shto je knez Lazar koristio Kalashnjikove u Boju na Kosovu! :D Izjava da je Biblija bila relativno nedostpna od 12tog veka je krajnje sumnjiva, a pricha o repariranju DNKa je vesela kao Vesele 70te... Sve u svemu uveselio si mi noc, i Bog ti dao zdravlje zbog tog! :)

Nee ništa lično, opušteno..

Prvo, isto kao što se nulom i jedinicom mogu interpretirati sve informacije na svetu. Sigurno, da nisu u pitanju note, to je smešno.. :D I to nisam rekao uopšte. naglasio sam da to "nije u konvencionalnom smislu" Ako te zanima kako izgleda taj proces, slobodno kontaktiraj čoveka, siguran sam da ćeš uspeti da saznaš.

Drugo, 528 Hz je nota Mi... Ne vidim šta je problem da "Mi" bude tonalitet kompozicije?

I na kraju, ono što ti zoveš "Izjava" je zapravo zaključak na osnovu ovih događaja izlistanih ovde -> http://biblelight.net/banned.htm