Jump to content

Crkva i 666 barkod

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Одговори 36
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

mene te teme o sesticama i bar kodovima,zigovima,antihristu i sl.uvek lepo nasmeju..

Већ је неко качио овај видео.  Одличан је, треба га погледати .  

• Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

? ??? ?????? ??? ?? ?? ?? ?????????? ??????? ????????? ????? ?? ??????? ?? ? ?????? ?? ????? ?? ?? ??????

To je njihov problem

??? ??? ?? ????, ?? ?? ?????? ??????????. ??????? ???? ? ?????????? ???? ?? ?? ?????? ? ????. ?????? ??? ?? ????? ?? ?????? ????? ?? ?? ?????? ????? ???? ? ??? ??????, ???? ?? ??? ???????, ????????. ????????, ????? ????? ??????? ?? ??????????, ?? ????? ?? ??????. ?? ?? ?????? ?????????? ??? ???????? ???? ??????? ????, ??? ?????? ?? ?? ???????? ?? ????????? ??? ?????? ?? ?????????????.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

? ??? ?????? ??? ?? ?? ?? ?????????? ??????? ????????? ????? ?? ??????? ?? ? ?????? ?? ????? ?? ?? ??????

To je njihov problem

??? ??? ?? ????, ?? ?? ?????? ??????????. ??????? ???? ? ?????????? ???? ?? ?? ?????? ? ????. ?????? ??? ?? ????? ?? ?????? ????? ?? ?? ?????? ????? ???? ? ??? ??????, ???? ?? ?? ? ???????, ????????. ????????, ????? ????? ?????? ?? ??????????, ?? ????? ?? ??????. ?? ?? ?????? ?????????? ??? ???????? ???? ??????? ????, ??? ?????? ?? ?? ???????? ?? ????????? ??? ?????? ?? ?????????????.

??? ?????,?? ?? ?????? ??????????,?????? ?? ?????????????????? ?? ????????? ???? ?? ???? ?? ???? ????????? ?????? ????.??? ?? ?????? ?? ???? ? ?????????? ?? ?? ???? ? ???,??? ?? ???? ????????????? ?? ????????
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ово ми је итекако конфузна тема и тако је.. мрачнааа.... не знам... оно што знам је да треба да се држимо Литургије, Причешћа, Васкрслог Христа јер Бог је Љубав и ко је са Њим имаће живот вечни... а да ли ће бити катаклизме или неће.. овакве или онакве...  то нека Бог одлучи како, кад ...

• Свиђа ми се 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Гости

??? ?? ?? ??????? ???????? ???? ? ???? ??.. ????????.... ?? ????... ??? ??? ???? ?? ?? ????? ?? ?? ?????? ?????????, ????????, ????????? ?????? ??? ??? ?? ????? ? ?? ?? ?? ??? ????? ????? ?????... ? ?? ?? ?? ???? ?????????? ??? ????.. ?????? ??? ??????...  ?? ???? ??? ?????? ????, ??? ...

?????? ????.

??? ?? ???? ????????? ??????, ?????? ?? ????? ????? ??????? ????? ? ????? ?????, ????????????, ?? ?? ????????? ??????? ??????. ???????, ????????? ? ?????????? ???? ????? ???????? ?? ?? ???????????? ?????????? ???? ????. ???? ?????, ?? ??? ?? ???? ? ???? ? ???? ?? ???? ?? ??? ????? ? ???? ??????? ?? ???? ?? ???????. ?? ?? ????, ?? ????, ??? ??? ?? ???? ?????. ?????? ????, ? ????? ???????, ?? ??? ???? ????? ?? ???. ??????? ?? ?? ???????? ?? ?????? ? ? ???? ?? ??????????. ???? ? ?? ?? ?? ??????? ????? ?????? ? ???? ?? ?? ????? ???????. ????? ?? ???? ?????????? ? ????. ? ???? ?????? ?? ? ?????? ???????? ????????. ???? ?? ??? ?????? ?? ????????.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

To je njihov problem
??? ???? ??? ? ??? ???????, ?? ???? ?????, ?? ?? ????????? ???? ???? ?? ?? ?? ????? ? ?? ???? ? ???? ...
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

??? ?? ?? ??????? ???????? ???? ? ???? ??.. ????????.... ?? ????... ??? ??? ???? ?? ?? ????? ?? ?? ?????? ?????????, ????????, ????????? ?????? ??? ??? ?? ????? ? ?? ?? ?? ??? ????? ????? ?????... ? ?? ?? ?? ???? ?????????? ??? ????.. ?????? ??? ??????...  ?? ???? ??? ?????? ????, ??? ...

?????? ????.

??? ?? ???? ????????? ??????, ?????? ?? ????? ????? ??????? ????? ? ????? ?????, ????????????, ?? ?? ????????? ??????? ??????. ???????, ????????? ? ?????????? ???? ????? ???????? ?? ?? ???????????? ?????????? ???? ????. ???? ?????, ?? ??? ?? ???? ? ???? ? ???? ?? ???? ?? ??? ????? ? ???? ??????? ?? ???? ?? ???????. ?? ?? ????, ?? ????, ??? ??? ?? ???? ?????. ?????? ????, ? ????? ???????, ?? ??? ???? ????? ?? ???. ??????? ?? ?? ???????? ?? ?????? ? ? ???? ?? ??????????. ???? ? ?? ?? ?? ??????? ????? ?????? ? ???? ?? ?? ????? ???????. ????? ?? ???? ?????????? ? ????. ? ???? ?????? ?? ? ?????? ???????? ????????. ???? ?? ??? ?????? ?? ????????.

??? ??? ???? ??????? ?????????,?????????? ?? ??????? ????? ??? ?? ????? ?????? ???????,?????? ????? ? ??? ?? ????? ??????.???? ??? ???? ?????? ??? ?????? ?? ???. ?????? ?? ????? ?????????? ?? ???? ??????.
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Гости

Рекох, слажем се са Тобом Дејане. У Старом Завету можемо да прочитамо, како је Бог поштедио Ниневљане када су се покајали. Али оно што је битно је да су се сви колективно кајали док је цар Ниневије био пример свима како треба чинити.

Једно размишљам: Бог је човекољубив и чека сваког човека да се обрати и буде жив. Зато, мислим, да ће Бог трпети и чекати све док буде било покајника.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Drago mi je oce sto ste se ukljucili.Ne treba dramiti i paniciti,slazem se.Treba raditi na sebi,sticati blagodat i sluziti Gospodu najbolje sto umemo.Imati naravno poverenja u njega jer nas on nikada nece napustiti,bice sa nama do kraja sveta.Neka bude sto mora biti.Sveto pismo govori da niko ne zna vreme do samog Boga,ali su nam jasno opisane okolnosti,situacija u svetu i redosled dogadjaja kako mora da usledi.Mnogi starci su ovo vreme okarakterisali upravo kao poslednje vreme o kome govori Sveto pismo.Pa i mi obicni vernici,iako smo gresni nismo slepi i gluvi pa da ne vidimo sta se dogadja.Zar se ovo nase nesrecno vreme ne podudara sa onim sto govori Sveto pismo.Ne treba se bojati ali ne treba ni gurati glavu u pesak i zanositi se tim da se to nece sada dogoditi ili da mi to necemo doziveti.Ko zna sta nosi sutra.Ono sto je sada aktuelno su upravo ta biometrijska dokumenta,pasos i licna karta.Ako dodje vreme da je potrebno da stradam za Hrista stradacu ali sad je pitanje da li je doslo to vreme?Da li kao Pravoslavni Hriscanin da odbijem nova dokumenta.Shvatate da je stvar ozbiljna i da ovakva odluka moze da znacajno utice na zivot svakog coveka.Potreban je jasan i gromoglasan glas Crkve a ne samovoljno saputanje pojedinaca

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 11 months later...

mislim da je tolika frka dignuta bez preke potrebe...dobro je upozoravati ali... mislim da će sve biti očigledno nama pravoslavnima...imajmo na umu da su svi ljudi njegova ciljna grupa a nas je malo... jednostavno mislim da će igrati na kartu ... oćeš-oćeš,nećeš-nećeš...ali ako nećeš,nećeš postojati kao član društva... isprave,poso,kupovina,osiguranja...... puć  ne_shvata

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Гости
Guest свештеник Иван

А шта мислиш оче да ли ће припадници осталих конфесија умети да разлуче то и колико ће умети то да ураде?

To je njihov problem

Оно што ће доћи, ми не можемо зауставити. Библија пише о догађајима који ће се десити и доћи. Једино што ми треба да чинимо јесте да се држимо Онога који и ако умремо, може да нас подигне, васкрсне. Нажалост, данас многи мислећи на антихриста, не мисле на Христа. МИ не можемо зауставити ове пропасти које сналазе свет, али можемо се ми окренути од пропадања ако будемо са Непропадљивим.

Ово сам написао пре годину дана и нисам променио мишљење... добро је.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

АнтиХрист кад бидне дошао, најпре ће да награди оне православце који га проповедају. :nene:

Посебно је опасна активност "Апостолског Центра 888".

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

mislim da je tolika frka dignuta bez preke potrebe...dobro je upozoravati ali... mislim da će sve biti očigledno nama pravoslavnima...imajmo na umu da su svi ljudi njegova ciljna grupa a nas je malo... jednostavno mislim da će igrati na kartu ... oćeš-oćeš,nećeš-nećeš...ali ako nećeš,nećeš postojati kao član društva... isprave,poso,kupovina,osiguranja...... puć  :cheesy:

па да, робље/роба је крајњи циљ ђавола ...

али чисто сумњам да ће бити тако једноставно ... никад грех и искушења нису била једноставна, па се сваки пут закачимо и паднемо, ко зна колико ће тешко већ бити само одупрети се искушењу, а камоли се подићи на ноге у то време ...

или тежина живота, кад је већ сад све уперено против човека који размишља својом главом и не допушта ни себи ни онима око њега да упадну у змаке индоктринације ...

осећам се конспиративно кад пишем о овоме  0205_whistling joooj

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 3 years later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...