Jump to content

Crkva i 666 barkod

Оцени ову тему

Препоручена порука

sta vi mislite o ovome ?  :o

imajuci u vidu ovo:

- objasnjenje funkcionisanje barkoda

http://www.indexoftheweb.com/Patriot/TheMark.htm

- sa objasnjenjem UPC (Universal Product Code):

http://en.wikipedia.org/wiki/Universal_Product_Code

- pocetak buducnosti kupovine (Smart SHOP), jedan primer:

http://www.kigisoftware.com/Checkout.html

- i na kraju, ukucajte i svoj sopstveni "licni broj", onaj koji mi zovemo "maticni", nalazi se u/na licnoj karti, onaj 13 cifreni:

http://www.milk.com/barcode/

vidim da nigde ne postoji ova tema na forumu, pa reko da prodiskutujemo  ::):

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 36
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

mene te teme o sesticama i bar kodovima,zigovima,antihristu i sl.uvek lepo nasmeju..

Већ је неко качио овај видео.  Одличан је, треба га погледати .  

To nije bibliski zig, koji ce se uneti ljudima pod kozu..sa druge strane nije dobro uzimati licnu kartu i pasos a kamoi cip. biblija govoroi o zigu pod kozom, a ne na kartama. Opet to je cetvrfilane a finale je pod kozu..to je samo uvod i priprema za finale(zigosanje pod kozom) Braco svestenici sta mislite o ovome ?

Brat u Bogu,

ctec Filip

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

To nije bibliski zig, koji ce se uneti ljudima pod kozu..sa druge strane nije dobro uzimati licnu kartu i pasos a kamoi cip. biblija govoroi o zigu pod kozom, a ne na kartama. Opet to je cetvrfilane a finale je pod kozu..to je samo uvod i priprema za finale(zigosanje pod kozom) Braco svestenici sta mislite o ovome ?Brat u Bogu,ctec Filip

svakako se slazem, ali ostaje cinjenica da na svakom komadu hrane ili pica postoji taj 666 barkod ... nigde nisam uspeo da nadjem objasnjenje zasto su ti kontrolni karakteri bas sestice ...s druge strane doslo je vreme da mi je istekla licna karta, i sad bas nisam pametan sta da radim ... plavi pasos mi je jos validan ...jel zna neko nacin da se produzi ili izvadi nova licna bez cipa i slicnih sestica ?bas POD kozom ili je to slobodno tumacenje, posto se u Novom Zavetu pominje NA desnoj ruci ili NA celu ?ako sam dobro razumeo UOPSTE licnu kartu ili samo ovu novu nenormalnu ?
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

dali je  govor bio u bibliji  ,dalije  moguce to daje mozda misleno o drugim vrstama zigova  kako reci pa inicijacije u nevidljivom  smislu  ,oprostite  vi meni ja tako uvek bubam ko maksim po diviziji ,nemojte zameriti

uvek postoji taj slobodan izbor ka ili od greha, hleb ili krst. djavo samo manipulacijom poluistine, neistine i obmane i odlaganjem pokajanja najvise odvraca ljude od samog i razmisljanja o Bogu, a kamoli ulaska, i aktivnog hriscanskog zivota.
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Postavlja se i pitanje koliko je ljudi cipovano od Hrista pa na ovamo.Zig na glavi(bogoborno razmisljanje)i zig na ruci(bogoborno delovanje),a broj 666 se pojavljuje svuda,bas sam gledao neku emisiju na diskaveriu.Koliko sam ja mogao da shvatim ljudi ce se prvo pokloniti zveri i onda primiti zig.Antihrist ce biti za ceo svet ono sto je Tito bio za Jugoslaviju.Ljudi ce ga obozavati i voleti kao srbi Tita,jer ce posle velikih kriza da donese materijalno blagostanje.I nece biti to neko zigosanje na prevaru,vec ce biti jedna svetska vlada i jedna crkva(jereticka) i ko ih prizna bice zigosan,moci ce da kupuje i prodaje a ko ih ne prizna,stradace.Ispravite me ako negde gresim.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

DEJANE. Ne trebamo da te ispravljamo upravu si 100 %  :)...samo takva nam strasna vremena dolaze, treba sticati blagodat Duha Svetoga i moli ti se i uzdati se u pomoc boziju.

• Свиђа ми се 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

slazem se :D

nego meni sve ovo lici na navikavanje ka grehu i sto vecoj ogrehovljenosti ...

da se oko navikne da svuda vidi djavolji broj

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

To nije bibliski zig, koji ce se uneti ljudima pod kozu..sa druge strane nije dobro uzimati licnu kartu i pasos a kamoi cip. biblija govoroi o zigu pod kozom, a ne na kartama. Opet to je cetvrfilane a finale je pod kozu..to je samo uvod i priprema za finale(zigosanje pod kozom) Braco svestenici sta mislite o ovome ?Brat u Bogu,ctec Filip

svakako se slazem, ali ostaje cinjenica da na svakom komadu hrane ili pica postoji taj 666 barkod ... nigde nisam uspeo da nadjem objasnjenje zasto su ti kontrolni karakteri bas sestice ...s druge strane doslo je vreme da mi je istekla licna karta, i sad bas nisam pametan sta da radim ... plavi pasos mi je jos validan ...jel zna neko nacin da se produzi ili izvadi nova licna bez cipa i slicnih sestica ?bas POD kozom ili je to slobodno tumacenje, posto se u Novom Zavetu pominje NA desnoj ruci ili NA celu ?ako sam dobro razumeo UOPSTE licnu kartu ili samo ovu novu nenormalnu ?
?? ??? ??????? ???? ????? ????? ??? ????.?? ??? ???? ????? ???? ? ??? ??? ??? ?? ????? ?????? ?? ????.? ???? ?? ???????? ??? ? ????? ???????????? ?????? ?????? ????? ????,?? ????? ?? ????? ? ????? ????? ?????.??? ?? ???? ? ??????? ?? ?? ??????? ????? ????????? ???? ?? ?? ???? ??????? ?????? ? ??? ???? ????? ???? ?? ?? ???? ?? ????.
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

знамо да је страх фасизма у наји одвратан начин. Кажу да је једна страна технологије зајста је та 'да умани ембирократије. То значи имамо једну картиџу за осигурање, банке, плату и.т.д. Међутим што није 100% сигзрна та картича, јер лако може да се изгуби или неко ко има опрему да уђе на наших дата, онда би било сигурније да носимо у глаби или у ручи један мали цип! Не верујем да це народи допустити један такав католичи фасизма.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pomaze Bog,

Ovo je jako vazna tema jer su mnogi vernici u dilemi sta da rade.Ovoj nedoumici jos vise doprinosi nejasan stav nase svete crkve po pitanju biometrijskih dokumenata.Zasto nasa sveta Crkva nije jasno saopstila da li treba da primimo nova dokumenta ili ne?Neki oci koji imaju veliki ugled izneli su stav da nova dokumenta ne treba nikako uzeti.Sa druge strane cuje se da to nije nista narocito i da to nije zig vec samo pripremna faza,kao da to ne predstavlja opasnost.U svetom pismu stoji da ce se zig primati na ruku i na celo.To je jasno.Medjutim stoji i da ce necisti pokusati na sve nacine da prevari odabrane i na prevaru ih navede da prime zig.Kolikoj smo trenutno opasnosti izlozeni?Molim svestenike koji ucestvuju na ovom forumu da se ukljuce u raspravu i pomognu zbunjenom stadu.Svako dobro

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 2 weeks later...

Pomaze Bog,

Ovo je jako vazna tema jer su mnogi vernici u dilemi sta da rade.Ovoj nedoumici jos vise doprinosi nejasan stav nase svete crkve po pitanju biometrijskih dokumenata.Zasto nasa sveta Crkva nije jasno saopstila da li treba da primimo nova dokumenta ili ne?Neki oci koji imaju veliki ugled izneli su stav da nova dokumenta ne treba nikako uzeti.Sa druge strane cuje se da to nije nista narocito i da to nije zig vec samo pripremna faza,kao da to ne predstavlja opasnost.U svetom pismu stoji da ce se zig primati na ruku i na celo.To je jasno.Medjutim stoji i da ce necisti pokusati na sve nacine da prevari odabrane i na prevaru ih navede da prime zig.Kolikoj smo trenutno opasnosti izlozeni?Molim svestenike koji ucestvuju na ovom forumu da se ukljuce u raspravu i pomognu zbunjenom stadu.Svako dobro

Ako ljubimo Boga držat ?emo njegove zapovesti a one nisu teške.Sotona ?e pokušati da prevari ako je mogu?e i neke izabrane.Ali da ne bi smo bili zbunjeni moramo videti šta sa naše strane možemo u?initi da se pripremimo za to iskušenje koje ?e do?i na sav vasioni svet. A to je naše potpuno predavanje Gospodu,onog dana ako u nama živi Duh Onoga koji je vakrsao Hrista, tim istim Duhom Hristovim mi ?emo biti prosve?eni , ne da ?e nam neko kazati da je to antihristov pe?at, ve? ?e nam potpuno jasno biti.Preobraženi ?e biti uzneti u Slavi.
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...