Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Srdjan Kotur

Za debele, nosate, klempave, glavate...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Не! Немам физички недостатак и никад ме у школи у петом разреду нису зезали да имам женске руке.

пре 18 часа, Srdjan Kotur рече

Imate ocigledan fizicki nedostatak. Zezali vas zbog toga u skoli. Kako se kao hriscani nosite sa tim, utice li na vas zivot, sprecavaju li vas ti nedostaci da budete hrabriji, da zivite punim plucima, da ostvarite svoje potencijale?

To nisu nedostaci, to je različitost. Lepi spektar Božijeg stvaranja. Ideja je da vas dugi ne uvere u to da manje vredite zato što ste različiti...znate i sami da je krajnje smešno da nos, uši ili šta god bude predmet bilo čijeg opterećivanja u životu...sve dok dobro čujete i mirišete..

пре 32 минута, sanja84 рече

To nisu nedostaci, to je različitost. Lepi spektar Božijeg stvaranja. Ideja je da vas dugi ne uvere u to da manje vredite zato što ste različiti...znate i sami da je krajnje smešno da nos, uši ili šta god bude predmet bilo čijeg opterećivanja u životu...sve dok dobro čujete i mirišete..

bravo Sanja...nedostatak je kada nemas nogu, ruku, itd...

пре 4 часа, sanja84 рече

To nisu nedostaci, to je različitost

нису недостатци, шта више, вишак је у питању, код великог носа нпр. а од вишка глава не боли

Породична особина нам је да имамо размак између зуба, с тим што сам ја покупила од свих из фамилије па сам имала највећи и уз то ситне секутиће, мсм симпатичан је био тај Сунђер Боб осмех, али је мени увек некако сметао. Негде у пубертету, када су деца углавном осетљива на свој изглед, када се и стварају неки комплекси, које неко не превазиђе током целог живота, мој брат је приметио, да несвесно, када се смејем, кријем осмех руком, и радио је на томе да се ослободим тог стида, јер ми је то просто природна датост, а уз то када нешто кријеш то још више упада у очи, а деца умеју да буду сурова понекад и играју се туђом слабошћу, елем, никада нисам развила комплекс, али нисам ни била задовољна, тако сам у 45. носила фиксну протезу и ставила фалсете, нисам морала да вадим моје здраве зубе и носим кастањете...постоји само једна мана у целој причи, тета зубићка ми је рекла да не смем више да кидам зубима, смем само да пијем крв на сламчицу, но добро, за лепоту се треба жртвовати понекад. 

Ето ја сам деб`о па ми не фали; носим се, не утиче ми, не спречава ме и живим пуним плућима. (Истина, мало "закинутим" након више од 30 лета пушачког стажа) :)))

пре 19 минута, Милан Ракић рече

Истина, мало "закинутим" након више од 30 лета пушачког стажа) :)))

imaš male sise? :smeh1:

пре 52 минута, Милан Ракић рече

Kako god; od nekih imam veće...

+1

Посебно ми је непријатно кад ветар дува фронтално па се све осликава преко мајице.

All of me loves all of you, 

all you curves and your edges, 

all your perfect imperfections! 

Много лепа песма коју пева John Legend. :ok:

То су савршена несавршенства. Сви смо лепи! Конец, ende, punto, тачка. 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...