Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Ромејац

МИЛО МИРАШУ ОТВАРА ВРАТА: Најавио „обнову“ тзв. ЦПЦ и уклањање цркве на Румији и крстионце на Михољској превлаци

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 4 минута, Камењарац рече

Драга Ана, дописујеш се са зораном. То је блесиметров други профил

E da mi je tvoja pamet i tvoja moc rasudjivanja na 2 - 3 dana - da odmorim ko covek!

пре 1 минут, Tristatri рече

.

Da, i to najaktivnijih od nekoliko. Njega se najmanje stidi. Uvek idu u paru!!

.

Која је твоја процена, који су још његови профили? Леон?

пре 2 минута, Родољуб Лазић рече

Која је твоја процена, који су још његови профили? Леон?

Opet kao davljenik za imaginarnu slamku se hvatas, secas se kako si prosao prosli put?

пре 8 минута, Панарет рече

То нису две особе.

То су Марија и сви свеци. :)) Који си ти мени лик... Иначе је карактеристично за хомосексуалце да су јако осветољубиви. Од 4 ујутро стално гледам реконструкције о деликтима. Доста сам научио. 

Ким Новак је била мушко генетски, имала је XY хромозоме, не XX. То је Морисов синдром, доста редак, али присутан у природи. Узми и одржи Ђеду предавање о томе. Али му кажи да хромозоми нису Асмодејеви духови, него да је то везано за гене. Ако ти не мош да му објасниш, позовите владику Максима. 

И теби да кажем, хронике ради: Ти си се Ави обратио, не он теби. И сада вам свима ђаво крив што Ава није по вашој слици о њему... Мало је све то ружно, јер дођеш да тражиш савет - а у ствари не тражиш савет него да ти неко повлађује твојој представи о свету - а онда узмеш да пљујеш човека. Врлина се осваја кроз подвиг, а ту треба времена. Нема ништа инстант. Промашио си цркву у којој богу да се молиш. Иди ти лепо код Амфилохија, прођи се мене.    

пре 19 минута, Родољуб Лазић рече

Извињавам се. Био је такав стицај околности, нисам намерно. :skidamkapu:

Сви те знамо као финог господина. Омакло ти се!:))12:smeha::)) 

пре 14 минута, Камењарац рече

Драга Ана, дописујеш се са зораном. То је блесиметров други профил.

dobro, samo nemoj jos ti da me pitas dje se kupam...:smeh2:

пре 8 минута, Панарет рече

Кум јесте.

Чекај, то кажеш као да поздано знаш. Да ли си некако утврдио или само нагађаш? Ако је то нешто егзактно, онда би и администрација то могла да зна и да се читава ствар једном заврши. Јер два профила свакако нису дозвољена.

пре 38 минута, Zoran Đurović рече

Па она је прва мени поменула... Нико је није џарао. 

(okey, naravno, to stoji... nije trebao da se mesa u vasu raspravu na takav neukusan nacin,... to je izazvalo problem)

пре 3 минута, Родољуб Лазић рече

Чекај, то кажеш као да поздано знаш. Да ли си некако утврдио или само нагађаш?

Ја немам никакав дупли профил. Кума чак и не познајем, а Леона знам. Из редакције вам могу потврдити да нам је ИП адреса различита. Нажалост, не знам како се користи генерички мејл. Ја код твог Лазића не могу да коментаришем јер је он блокнуо мене у ИП. Имам 2 мејла, један је пословни, други приватни, али не могу да му (СС) приступим. То знаљчи да ни овде немам 2 или више налога, што у болесној машти замишљате. - Ја сам прилично глуп за ове ствари, тако да ми је са Скибда Боксит скидао књиге и текстове. Сада му више не тражим такве услуге јер је твој пријатељ постао. Дакле, нема потребе да се просеравате гратис. Админи би први знали да ли имам дупли налог.  

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.

• Сличан садржај

• Од Логос,
      Српска Православна Црква позива вас да свечано и свенародно прославимо велики јубилеј 800 година аутокефалности:       6. октобар 2019. године - света архијерејска Литургија у манастиру Жичи са почетком у 9 часова;   8. октобар 2019. године - свечана академија у Центру Сава са почетком у 20 часова;   9. октобар 2019. године - отварање изложбе Осам векова уметности под окриљем Српске Православне Цркве у Музеју Српске Православне Цркве у Београду са почетком у 18 часова;     Поводом прославе осамстогодишњице аутокефалности наше помесне Цркве Информативна служба Српске Православне Цркве припремила је посебну интернет страницу посвећену великом јубилеју на адреси:   http://www.spc.rs/sr/osam_vekova_autokefalnosti_srpske_pravoslavne_crkve     Повезана вест:   У сусрет јубилеју Српске Православне Цркве (ВИДЕО)     Извор: Инфо-служба СПЦ
    • Од Логос,
      Протонамесник Филип Јаковљевић, архијерејски заменик Епископа ваљевског Милутина, рекао је за радио „Источник“ да се припреме пред освећење тропрестолне заветне цркве Преподобног аве Јустина у недељу 22. маја у манастиру Ћелије приводе крају, те да ће све бити спремно за велики догађај који ће увеличати више од 10 Епископа СПЦ, али и гостију из сестринских помесних цркава.    „Долазак је потврдио и Епископ берлински Марко из РПЦ који је лично познавао Аву Јустина и чији је пријатељ био“, каже отац Филип који позива верујући народ да дочека Архијереје у 8 часова, а освећење са Светом Литургијом почиње у 9 часова у недељу.     Извор: Радио Источник
    • Од Miloš Popadić,
      Помаже Бог! Желео бих да вам поставим питање у вези искључења из наше цркве. Наиме, ако неко од верника почне другачије да верује него што то званична црква учи, рецимо у вези догме о Тројству. Као што знате постоје разна тумачења у погледу природе Бога. Има који кажу да је само Бог Отац Бог а да Син није прави Бог него да је мањи од Оца и тако даље. Е сад мене занима ако таква особа то своје ново разумевање каже свештенику цркве који протокол се примењује? Да ли је црква дужна да таквог искључи из својих редова? Поздрав Милош
    • Од Ђовани Гагић,
      Има много разбацаних тема о професору Милу Ломпару на форуму, овде ће бити све о њему на једној теми.

12. септембар 2013.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...