Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Recommended Posts

пре 1 минут, Жика рече

На шта типујемо да ће наш фаворит да уради?

Да стигне први на циљ....ово је трака, ваљда је очигледно,  а циљ  зависи од ваше маште . :D 

пре 1 минут, Рапсоди рече

Да стигне први на циљ....ово је трака, ваљда је очигледно,  а циљ  зависи од ваше маште . :D 

Ајд и ја кажем Ђуровић као и ти што си рекла.

Ne mora tipujete nista , ja sam najveci KONJ. Poreklo , iz kompenzacije sa maline. Sto bi reko Tika Spic. A kockar kao i Dostojevski i imenjak Nikola Tesla. Imam tu zicku. Ne sekirajte mi se. Kude cu stignem, mog samo na pivo ! Ili zenidba. 3. nema. Mora neko snajce da me dovodi u red. :D:D:D Zoki moj covek, glasam za njega. A najvise volim Lejdi Godivu. :D

пре 22 минута, Broken рече

De ti je anketa ? 

Нећу никога да фаворизујем. Сви могу да буду први :D

Броооукен сори, али на тебе неће нико да типује, док не промениш ник нејм.   :smeh1:

пре 5 минута, Рапсоди рече

Нећу никога да фаворизујем. Сви могу да буду први :D

Броооукен сори, али на тебе неће нико да типује, док не промениш ник нејм.   :smeh1:

Prvi ce biti poslednji a poslednji ce biti prvi.

Blazeni slomljeni jer ce se sastaviti.

To kazu sveti spisi.

Sanja 84

Njeni nekoherentni odgovori 

To je nešto novo na forumu

I razni drugi padobranci koji niču ko pečurke....Štampar Makarije...itd

I mnogi drugi...novi

Nedostaje mi stari forum

Ova 6ta sezona serije "ZRU Beverli hills" nije moja šolja čaja 

пре 13 часа, Broken рече

Prvi ce biti poslednji a poslednji ce biti prvi.

Blazeni slomljeni jer ce se sastaviti.

To kazu sveti spisi.

Pitali jednog starca "Oce ima onaj gresnik, sav parfemisan, sav frajer...oteraj ga...sve nam zenske uze...." odgovori starac "e deco, kad ne znate da cuvate devojke one idu onome kome je cisto srce....on smradom tijeh parfema sebe smirava i od tih Trusardija i Kenzoa se cuva da se ne vidi njegova dobrota jer je skroman.."

Momci otidose tuzni pravac u prvu parfimeriju.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...