Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest Alefshin

Ваше мишљење о форуму

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest свештеник Иван

ето видиш да је правовремена стимулација потребна и искрено ми се свиђа све шта си написао, говори доста о твом виђењу проблематике рада и функције форума.

друго је што се са пола слажем а са пола не, и мени не смета да неко има опречно мишљење о нашем раду, па нек је човек и у заблуди.

само приметио сам да фали ''пето'', а очекујем и наставак.

само см приметио и да фали аргументација на неколико тачака, па бих волео и на практичном примеру да ми појасниш своја размишљања ...

Да, и да каже како би то требало да буде. Свакоме ко жели добро својој Светој Цркви је мука од комунистичких флоскула: Ми не знамо како треба али знамо како не треба. Сваки аргументовану критику или похвалу Модерација прима са захвалношћу и то само из разлога што желимо да се ова online заједница оствари у литургијском животу.

Moje misljenje o forumu...

Jel mogu da pocnem od negativnog?

Mene je pocelo da smara previse tema i prica o zivotinjama, i to bez nekog pravoslavnog gledista. Pocinjemo da licimo na neko drustvo za zastitu zivotinja...

Eto to mi `bode oci` poslednjih par dana.

ето, жељу смо ти испунили и пре него си је ставила на ''папир'':

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,5573.0.html

To je jos jedna u nizu tema o zivotinjama   8086.gif isus-sinai

Dobro, do duse, ovde bar malo ima kritike...

хм, о животињама?

зар није о Богу и његовој творевини и међусобном односу, као и природи и теологији живота и смрти тих душа?

иначе, имаш ли предлог за неку ''озбиљну'' тему која те посебно занима?

Moje misljenje o forumu...

Jel mogu da pocnem od negativnog?

Mene je pocelo da smara previse tema i prica o zivotinjama, i to bez nekog pravoslavnog gledista. Pocinjemo da licimo na neko drustvo za zastitu zivotinja...

Eto to mi `bode oci` poslednjih par dana.

ето, жељу смо ти испунили и пре него си је ставила на ''папир'':

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,5573.0.html

To je jos jedna u nizu tema o zivotinjama   4chsmu1 isus-sinai

Dobro, do duse, ovde bar malo ima kritike...

хм, о животињама?

зар није о Богу и његовој творевини и међусобном односу, као и природи и теологији живота и смрти тих душа?

иначе, имаш ли предлог за неку ''озбиљну'' тему која те посебно занима?

Pa naslov sugerise da je o zivotinjama  8086.gif

Ne znam, dok ovu ne pregledam, pojma nemam ni sta se u njoj pisalo...

па и наслови у новинама сугеришу свашта, па прочиташ чланак ... ваљда ... можда ... понекад?  8086.gif isus-sinai

Guest Инсајдер

Пето је ту, али је видљиво само за достојне  klapklap.gif' class='bbc_emoticon' alt='klapklap' />

Пето је ту, али је видљиво само за достојне  klapklap.gif' class='bbc_emoticon' alt='klapklap' />

свака част Постављена слика, уткао си у Постављена слика само за оне са духовним очима, рече Постављена слика

него, јел имаш још неки конструктиван предлог, критику, опаску? Постављена слика

Форум је одличан,но надам се да прихватате добронамерне критике:

1) обједињавање подфорума - они који имају мали број порука би се ујединили,тако би и било прегледније а и људи би једним кликом посећивали два или три подфорума одједном

2) Смањивање лепљивих тема и њихово обједињавање - јер негде их има заиста много,зар не ?

и  питање,постоји ли неки хришћански речник (нпр акатист је то и то,прозорљивост је то и то,такође објашњења за причешће,парастос и сл...)

Форум је одличан,но надам се да прихватате добронамерне критике:

1) обједињавање подфорума - они који имају мали број порука би се ујединили,тако би и било прегледније а и људи би једним кликом посећивали два или три подфорума одједном

2) Смањивање лепљивих тема и њихово обједињавање - јер негде их има заиста много,зар не ?

и  питање,постоји ли неки хришћански речник (нпр акатист је то и то,прозорљивост је то и то,такође објашњења за причешће,парастос и сл...)

Oдлично  запажање! hvala gringrin

Ја се извињавам,ако сам већ рекао,али мислим да актуелне теме испод форума треба укинути.Непрегледне су,има их много,а и на тај начин људи избегавају да иду по форумима,само кликћу на актуелне теме...

Тако су неке теме презагушене,а неке - заборављене (можда и незаслужено)

Такође имам предлог око оснивања форума (подфорума) Хуманост - као на братском верујем форуму,што би објединило теме у којима се тражи помоћ за неког.

дефинитивно занимљиви предлози.

имаш овде шта је акатист

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,2005.msg41115.html#msg41115

а цео речник је овде

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/Recnik/index.htm

што се тиче прозорљивости ...

то је категорија виђења духовним очима или дошаптавања са анђелима Божјим где се човеку открије нешто о некоме, обично најскривеније. може бити и демонски дар, али такав дар не види у срце, јер демон нема тамо приступа, већ се раи о погађачком духу, који се неретко замени са прозорљивошћу.

за остало су опширни одговори, и полако се спремамо да објединимо такве теме у подфоруму Православље за почетнике.

можеш укратко одговоре добити од сваког свештеника, или поставити питање овде

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,236.0.html

Slažem se da ne treba toliko lepljivih tema !

p.s. ko je stavio moju temu da bude lepljiva ?

ti , Medo , ili Željko ? (mislim da je on)

dobro ,

Nije potrebno sada , pošto je stalno na prvoj strani , ali u toku leta , kada ne budem pisao , zamolio bih da (p)ostane lepljiva .... fala ...

музичару, брате  ;)

тема јесте о теби и ти је пишеш, али политика форума је оваква или онаква, и према томе ће ствари бити лепљене или не.

овде нико не поседује тему или подфорум, иако су им дати на коришћење и ажурирање, а све се може договором средити.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...