Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest Alefshin

Ваше мишљење о форуму

Оцени ову тему

Recommended Posts

Безобзира на то што је неко модератор, носилац споменице или слично! Ако треба има да се каче медаље све док сервер не блокира!!!  :drugarstvo: 0442_feel 1405_love

Мој утисак је да је овај форум мене највише отворио, од свих на којима сам била.

Зашто је то тако, да ли исправно поступам, оћу ли се кајати, не знам.

Мој утисак је да је овај форум мене највише отворио, од свих на којима сам била.

драго ми је због тебе и фала ти машо на лепом комплименту, баш ми је драго што смо постали комшијски и домаћински  :drugarstvo: 0442_feel 1405_love

Безобзира на то што је неко модератор, носилац споменице или слично! Ако треба има да се каче медаље све док сервер не блокира!!!  :drugarstvo: 0442_feel 1405_love

иначе, имамо 16 теолога на форуму + 2 свештеника и 1 ђакона, можда још који теолог или богослов да сам га испустио из памети, извињавам се унапред ...

драго ми је због тебе и фала ти машо на лепом комплименту, баш ми је драго што смо постали комшијски и домаћински  :drugarstvo: 0442_feel 1405_love
Па шта ћу кад сте таки каки сте.

:cheesy2:

драго ми је због тебе и фала ти машо на лепом комплименту, баш ми је драго што смо постали комшијски и домаћински  navijanje navijanje navijanje
Па шта ћу кад сте таки каки сте.

tanning

:drugarstvo: 0442_feel 1405_love :cheesy2: :)

1405_love  1405_love 1405_love 1405_love 1405_love 1405_love

0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel

:)

Guest Инсајдер

Медо медо ево "скупио сам храбрости" да изречем следеће критике а у томе ми је помогло Никшићко пиво, хвала му на томе e и много је боље него Јелен или БГ, нема мамурлука сутрадан проверено гарант!

Него да пређем на ствар, највише ме нервира концепција овог форума ол ви нид из лав али не лав као пиво или лав као љубав православна већ то све подсећа на римокатолички фазон ол ви нид из лав и све то пропраћено ретардираним смајлијима и још више ретардираним темама типа, "шта бисте рекли титу, шта бисте рекли антихристу, шта бисте рекли слободану милошевићу (ђе њега нађосте а таман смо се трудили да заборавимо на њега).  Друго, сви православни форуми који су под благословом владике, служе за лобирање у сврху тог владике или његових идеја, па макар те идеје и биле погрешне, алиии нееееема везе јер ту је благослов.....    Треће, ја не могу да скапирам ову количину гордости која је присутна на овом форуму, пре све међ управом, али што је најчудније чини ми се да се свесно игра на ту карту, али ипак то одаје лош утисак о овом месту, мислим "ми први, ми први",  да да док вас неко не искључи из система јер сте му се попели на главу.  Четврто, као и доста правосл. форума више трчите у туђе двориште, а још нису сређени проблеми у свом дворишту, као на пример ваше труђење из петних жила да оправдавате римокатоличку јерес, а притом се стиче утисак да су вам ближи римокатолици него они како их ви називате "зилоти" или они који су против новотарија, екуменизма итд....    Шесто,  "ми смо у праву јер имамо благослов владике",  интернет је виртуелно место и као такво није подложно никаквом благослову или је можда вл Јован ишао у Америку да освешта сервер где се налази овај форум!?    Огромна количина лицемерја и гордости влада овим интернет светом, не само на овом форуму, већ и на многим другим који су са или без благослова али све се то прећуткује и гура се даље јер циљ не бира средства, а то су у овом случају интереси појединаца и понеких црквених поглавара.  Стога моје крајње мишљење је да се треба клонити разноразних прав. учења са интернета и окренути се Св Писму, Св Оцима и наћи свог духовника, а не неке тамо виртуелне форуме (са или без благослова) на којима се не зна ко пије а ко плаћа, а и на таквим местима обично прича иде у једном смеру, а друга страна бива константно најгнусније нападана, или ти другачије мишљење.  Зар је то Православље!?  Не бих реко.  Уосталом "по плодовима њиховим познаћете их" или ти по њиховом екстремизму,  "новом" или "старом".      Касније ћу да наставим, а ви дотад оспите паљбу, једва чекам

Друго, сви православни форуми који су под благословом владике, служе за лобирање у сврху тог владике или његових идеја, па макар те идеје и биле погрешне, алиии нееееема везе јер ту је благослов.....     

Ја ово нисам приметио, мислим да примедба не стоји.

Ако је тачно, онда први напуштам ово место...  :drugarstvo:

Guest свештеник Иван

Друго, сви православни форуми који су под благословом владике, служе за лобирање у сврху тог владике или његових идеја, па макар те идеје и биле погрешне, алиии нееееема везе јер ту је благослов.....     

Ја ово нисам приметио, мислим да примедба не стоји.

Ако је тачно, онда први напуштам ово место...  isus-sinai

Свако ко мало укључи мозак, схватиће да ово наш брат Инсајдер пише тек онако, да би нешто написао. Наравно да то није истина. Благослов Епископа подразумева да смо ми који ово водимо одговорни својој Светој Цркви за оно што износимо и да Владика има поверања да ћемо свој посао обављати најбоље што знамо на корист Свете Цркве. Но, форум  8086.gif је, као што то људи и знају, мисионарског и богословског карактера, што значи да ћемо свима бити све не би ли кога придобили за Христа. Аконеко зна боље, нека нам каже, ако је неко покушао боље и успео- нека нам да мустру. За сада, наш труд се враћа тако што дневно форум посети највише људи од било којег сајта у СПЦ.

Зато, колико данас за наше чланове и посетиоце поново покрећемо радио са нон-стоп духовном музиком, а кроз који дан и дуго најављивану "Православну берзу"

инсајдеру.

ето видиш да је правовремена стимулација потребна и искрено ми се свиђа све шта си написао, говори доста о твом виђењу проблематике рада и функције форума.

друго је што се са пола слажем а са пола не, и мени не смета да неко има опречно мишљење о нашем раду, па нек је човек и у заблуди.

само приметио сам да фали ''пето'', а очекујем и наставак.

само см приметио и да фали аргументација на неколико тачака, па бих волео и на практичном примеру да ми појасниш своја размишљања ...

Moje misljenje o forumu...

Jel mogu da pocnem od negativnog?

Mene je pocelo da smara previse tema i prica o zivotinjama, i to bez nekog pravoslavnog gledista. Pocinjemo da licimo na neko drustvo za zastitu zivotinja...

Eto to mi `bode oci` poslednjih par dana.

ето, жељу смо ти испунили и пре него си је ставила на ''папир'':

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,5573.0.html

Moje misljenje o forumu...

Jel mogu da pocnem od negativnog?

Mene je pocelo da smara previse tema i prica o zivotinjama, i to bez nekog pravoslavnog gledista. Pocinjemo da licimo na neko drustvo za zastitu zivotinja...

Eto to mi `bode oci` poslednjih par dana.

ето, жељу смо ти испунили и пре него си је ставила на ''папир'':

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,5573.0.html

To je jos jedna u nizu tema o zivotinjama  8086.gif isus-sinai

Dobro, do duse, ovde bar malo ima kritike...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...