Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest Alefshin

Ваше мишљење о форуму

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ја себи кажем ма шта губим више вријеме на том интернету и као ма нећу више ни на форум ни онако да нешто гледам... онда опет чим укључим комп .... морам да видим шта има ново на  zru

ниси једина  slavabogu isus-sinai

Форум је малтене фантастичан!!!!  Може много тога да се научи!!!!

isus-sinai 0110_hahaha slavabogu

И баш ми је драго што сам овде, а највише ме одушевио Цвеле1993!!!! zru

Guest Инсајдер

Ја сам просто одушевљен форумом, ово место је као мали виртуелни Рај пун љубави и среће, све је тако ружичасто, предивно, птице цвркућу, сунце грије а мени се стално смије  isus-sinai

Pouke.орг - Ваш пут до (к)Раја

Guest Инсајдер

То су мало увијене речи, мада могло би се и отворено рећи мишљење али би сте ви то онда схватили као претешке речи па бисте се бунили и покушали да ме печатирате разноразним именима и на крају бисте доспели на хистори ченел.  Тако нека засад остане на оној претходној поруци  grouphug

биће пре да је критизерство...

grouphug

свеједно је и то добро дошло, увек се трудим да стимулишем и врло оштре опаске, док год су у домену пристојности.

уосталом за здрав живот је потребно и једно и друго  grouphug

То су мало увијене речи, мада могло би се и отворено рећи мишљење али би сте ви то онда схватили као претешке речи па бисте се бунили и покушали да ме печатирате разноразним именима и на крају бисте доспели на хистори ченел.  Тако нека засад остане на оној претходној поруци   grouphug

ево ја ти дајем дозволу да опичиш из све снаге, док год је у домену пристојног нећеш сносити одговорност пошто се трудимо да не бијемо за реч, а не сумњам да бараташ тастатуром, језиком и вокабуларом да нас и лепо поткосиш  grouphug

а ја ћу примити на себе да спречим изливе на твој рачун, или твојих истомишљених уколико се и они појаве.

може, рука? grouphug

Guest Инсајдер

ево ја ти дајем дозволу да опичиш из све снаге, док год је у домену пристојног нећеш сносити одговорност пошто се трудимо да не бијемо за реч, а не сумњам да бараташ тастатуром, језиком и вокабуларом да нас и лепо поткосиш  0202_238

а ја ћу примити на себе да спречим изливе на твој рачун, или твојих истомишљених уколико се и они појаве.

може, рука? pivo

Зар мислиш да мени треба дозвола или протекција!?  Уосталом и немам тренутно времена за неко дуже писаније поводом овога а кад будем имао отворићу сајт, баш сам нањушио врхунски домен  антипоуке.орг  0102_laugh

Guest ага пије млеко

То су мало увијене речи, мада могло би се и отворено рећи мишљење али би сте ви то онда схватили као претешке речи па бисте се бунили и покушали да ме печатирате разноразним именима и на крају бисте доспели на хистори ченел.  Тако нека засад остане на оној претходној поруци   0102_laugh

По мени, најозбиљнија критика нашем форуму је Мах-ова... pivo

многе ствари се односе на раније симптоме форуме.....верујем.рс да Мах сада има мало другачије мишљење од тада.... 0104_cheesy

Може ли ко бољу, аргументовану и утемељену критику да нам да од њега ? 0202_238

ја бих био задовољан и било каквом. 0102_laugh

а и не бих надметао критике, већ их стимулисао, ионако је хваљење мало прецењено, за мој појам ...

да се неко погрешно не помисли, срећан сам и кад видим хвале, то значи да има ефекта и потврду оно што радимо - ипак је народно АМИН врло важно.

`Оћете критику!!!

Еве једна,

Овако... треба да се нагласи ко је теолог а ко не, нпр. поред ницка стоји теолог или слично.

Разлог:

Реч теолога и овога што није не може да буде исте јачине, нпр. ја који нисам теолог могу да напишем неку глупост и то да изгледа као да је пукла канализација на форуму... и онда неко нов дође и види то и стекне погрешан закључак. Јер мислим да има доста оних који само читају форум а нису чланови.

наглашено је већ, само што ниси приметио до сад.

неки су модератори већ, па не може и једно и друго да стоји као титула, а није баш ни као да ћемо да лепимо медаље ко руси  :drugarstvo:

Постављена слика

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...