Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest Alefshin

Ваше мишљење о форуму

Оцени ову тему

Recommended Posts

Малтене фантастичан!!!! t4431

Ја бих једино поред надимака, овима који су теолози убацио њихов чин (неки га имају у надимку).

Разлог:

Њихова реч и реч нас осталих не могу да имају исту тежину, тако да неко ко први пут дође на сајт и налету на неку моју глупост, не помисли нешто лоше о сајту.

Хвала Богу што постоји овај форум,хвала ауторима што су га осмислили,хвала првој екипи (од којих неки,нажалост,нису више ту) што га је "подигла на ноге",хвала новим члановима што га одржавају и хвала

за торту 0110_hahaha.

0110_hahaha

Ја  0110_hahaha  crvenilo до  0110_hahaha

Хвала Богу што постоји овај форум,хвала ауторима што су га осмислили,хвала првој екипи (од којих неки,нажалост,нису више ту) што га је "подигла на ноге",хвала новим члановима што га одржавају и хвала

за торту 4chsmu1.

sFun_bat

Ја  srcee  bleh до  heaven

nasznak

Lep forum sa finim ljudima, "nije teško biti fin"

A što se tiče promene, mene je iziritiralo stalno prozivanje jednog člana foruma verujem, "jeretik" "latin" i ja napišem latin i jeretik, javi mi se neko od administratora i zamoli me, kaže: "ružno bre brate, stavi neki normalan nik" i ja stavim. Nik je sad normalnan al član osto isti, mislim ja.

Lep forum sa finim ljudima, "nije teško biti fin"

A što se tiče promene, mene je iziritiralo stalno prozivanje jednog člana foruma verujem, "jeretik" "latin" i ja napišem latin i jeretik, javi mi se neko od administratora i zamoli me, kaže: "ružno bre brate, stavi neki normalan nik" i ja stavim. Nik je sad normalnan al član osto isti, mislim ja.

Хахахахаха ! Није тешко бити Латин !

sFun_bat sFun_bat sFun_bat

Ајд позззз,

ваистину позззззз !

за торту 4chsmu1.

:cheesy:

Ја  0409_feel  aman до  0409_feel

АМА,ЉУДИ ЈА ДАНАС НАПУНИХ 44 ЛЕТА,ПА СЕ РАЗНЕЖИХ КАД ВИДЕХ ОНО ПАРЧЕ ТОРТЕ НА МОМ ПРОФИЛУ,А ВИ СЕ ШЕГАЧИТЕ СА СТАРИЈОМ ЖЕНОМ.БРУКА! takeoff  joooj

hhehehehe rambo je rambo

a sto se foruma tice, super je....... ima dosta pisanija :D  0104_cheesy jedino sto mozda mucimo svestenike  319.gif pojedinim pitanjima

hhehehehe rambo je rambo

a sto se foruma tice, super je....... ima dosta pisanija :D  0104_cheesy jedino sto mozda mucimo svestenike  vaistinu pojedinim pitanjima

Па шта ?

Овде су већином свештеници који схватају наше незнање, и уче нас Љубављу Његовом, да полако прилазимо знању-Истини...то онда за њих није "мучење" већ Радост!!!!!Његова!!!!!Христова!!!!!Питајте , питајте и питајте....

Х Р И С Т О С     В О С К Р Е С Е    !!!!!!!!!!!!

0409_feel 0409_feel 0409_feel 0409_feel 1405_love 1405_love 1405_love 0703_read whackado

а и Њега су питали.....................

1405_love 1405_love 1405_love 1405_love 1405_love 1405_love

:cheesy: takeoff 4chsmu1 joooj aman

0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel

Ја себи кажем ма шта губим више вријеме на том интернету и као ма нећу више ни на форум ни онако да нешто гледам... онда опет чим укључим комп .... морам да видим шта има ново на  isus-sinai

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...