Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

farisejski.bukvojed

Десет ствари које бих урадио да сам власт у Србији

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 1 минут, Предраг М рече

овде не можеш ни здравствени преглед да закажеш без бонбоњере ... :ani_biggrin: навико народ тако и чини ми се да не схвата да је то болест :0222_shocked: 

znam, ja ne podnosim lopovluk, to je mislim jedan od najvecih problema u Srbiji, u zadnjih 80 godina

пре 44 минута, Предраг М рече

2. забранио

3. забранио

4. смртна казна

5.

6. поништио

7.

8. укинуо

9.

10. забранио

brrr

пре 23 минута, Предраг М рече

овде не можеш ни здравствени преглед да закажеш без бонбоњере ... :ani_biggrin: навико народ тако и чини ми се да не схвата да је то болест :0222_shocked: 

Sestra od ujaka radi u Nemackoj kao doktor par godina, tamo ako te uhvate da si uzeo i jedan evro od pacijanta gotova ti je karijera.

пре 38 минута, Bokisd рече

Sestra od ujaka radi u Nemackoj kao doktor par godina, tamo ako te uhvate da si uzeo i jedan evro od pacijanta gotova ti je karijera.

нормална ствар а овде код нас је то скоро традиција да не идеш празних руку. 7896634

пре 13 минута, Предраг М рече

нормална ствар а овде код нас је то скоро традиција да не идеш празних руку. 7896634

Није до традиције....

Ја се правила паметна кад је требало да се породим, у смислу - не треба ми веза, то ми је испод части итд .

По тој логици ствари отишла у Градску болницу, узела лекара који ми " запао" по реду и ...онда су се ствари закомпликовале. Мој бебац прегурао термин, мене не смеју да шаљу кући а опет нико да ме породи итд. итд. Завршило се тако што сам по хитном поступку јурила везу и онда су ме већ следеће јутро послали на царски рез...

Од тада тврдим да ипак није до нас - будала који носимо, мало је више до њих. Нажалост што знам из искуства.

пре 7 минута, Milica Bajic рече

Није до традиције....

Ја се правила паметна кад је требало да се породим, у смислу - не треба ми веза, то ми је испод части итд .

По тој логици ствари отишла у Градску болницу, узела лекара који ми " запао" по реду и ...онда су се ствари закомпликовале. Мој бебац прегурао термин, мене не смеју да шаљу кући а опет нико да ме породи итд. итд. Завршило се тако што сам по хитном поступку јурила везу и онда су ме већ следеће јутро послали на царски рез...

Од тада тврдим да ипак није до нас - будала који носимо, мало је више до њих. Нажалост што знам из искуства.

ми и они... ми смо навикнути да носимо, они су навикнути да примају, иначе не функционише. зато сам у неком претходном коментару рекао да је то опасна болест јер ето видиш на свом примеру да не можеш да се породиш нормално без "бонбоњере"... ми треба да се одвикнемо од давања, они од примања. значи дубока корупција је на свим нивоима. :scratch_head:

Управо сада, Предраг М рече

.. ми треба да се одвикнемо од давања

Не могу ти описати колико би храбрости требало за тако нешто у тој ситуацији коју сам описала...све сам своје принципе погазила тада

пре 5 минута, Предраг М рече

значи дубока корупција је на свим нивоима.

И да не заборавим, гласаћу за тебе обавезно :)

пре 6 минута, Milica Bajic рече

И да не заборавим, гласаћу за тебе обавезно :)

јухууууу .... обећавам све погодности за сваки следећи порођај... :2v2e0jr:

пре 1 минут, Предраг М рече

јухууууу .... обећавам све погодности за сваки следећи порођај... :2v2e0jr:

пре 1 сат, АлександраВ рече

brrr

Ха ! :laugh1:

пре 16 минута, Milica Bajic рече

Не могу ти описати колико би храбрости требало за тако нешто у тој ситуацији коју сам описала...све сам своје принципе погазила тада

верујем ти а и знам. последњих неколико месеци се "дружим" са здравственим радницима, од мед. сестара до хирурга. Први утисак ми је био огромно запрепашћење, разочарење, туга, бес и свашта још. Данас сам толико исцрпљен пре свега ментално али Богу хвала крај се назире нашем "дружењу".... 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Сличан садржај

• Од Логос,
      Радио "Глас" Православне Епархије нишке отпочео је са емитовањем програма на празник Цвети, 12. априла 2009. године.
      О почецима радија, значају и утицају црквених радио станица на спровођење мисије Цркве говорили смо са првим директором радија "Глас" протојерејем Бориславом Стаменковићем, трећим парохом нишким.

Your browser does not support the HTML5 audio tag.

Извор: Радио Глас
    • Од Логос,
      Гошћа емисије ”Изабери веронауку” је Љубица Ковачевић, магистар дефектолошких наука, специјални педагог и катихета више од 15 година у школи за основно и средње образовање ”Милан Петровић” у Новом Саду, а ова школа још и носи назив ”Школа великог срца.” Ову школу похађају деца са посебним потребама, односно деца са различитим потешкоћама у развоју које могу бити привремене или трајне. Поред ових сметњи која деца имају, многа деца долазе из социјално угрожених породица, има деце која одрастају без родитељске бриге, деца која су одгајана у дому или болници. Како изгледа рад, учење и дружење са децом кроз верску наставу, говорила нам је данашња гошћа. Аутор и водитељ емисије: Драгана Машић.

• Од Логос,
      Један од кључних носилаца четврте индустријске револуције, интернет ствари данас слави свој дан. Процењује се да ће до краја ове године свет имати 26 милијарди уређаја повезаних интернетом. Истовремено, термин интернет ствари полако нестаје из комуникације. Према проценама магазина Форбс, до краја 2019. године, у којој се обележава и 20. годишњица од стварања појма интернет ствари, чак 85 одсто компанија ће користити интернет ствари у пословању.

Интернет ствари односи се на повезивање различитих физичких објеката путем интернета како би дигиталним путем размењивали податке и реаговали према потребама корисника, наводи се у саопштењу београдског одсека дигиталне агенције "Namics". Како преноси Форбс, сам термин интернет ствари (Internet of Things) полако нестаје из комуникације, али његова примена постаје све учесталија.
      „Интернет ствари најчешће асоцира на такозване паметне пословне зграде и домове. На пример, паметне куће подешавају светло и оптималну температуру простора, омогућавају да помоћу мобилног телефона контролишемо ручак на шпорету или нас пак обавештавају да ли деца раде домаћи или гледају телевизију“, објашњава Јан Келер из агенције "Namics". Осим тога, како додаје Келер, интернет ствари може олакшати свакодневицу старијим људима и људима са инвалидитетом, али и допринети уштеди електричне енергије.
      Концепт интернета ствари донеће и велике промене пољопривредницима и компанијама које се баве производњом и транспортом робе, а здравство ће такође осетити бројне предности интернета ствари. У наредном периоду на развој интернета ствари утицаће мрежа пете генерације, која ће бити 20 пута бржа од досадашње, а највећа новина огледаће се у коришћењу гласовних команди. Термин интернет ствари први пут је употребљен 1999. године, а осмислио га је британски инжењер Кевин Ештон.

Извор: РТС

• Од Милан Ракић,
      На­јед­ном сам про­ле­ћем опи­је­на,
      као на пу­чи­ни њи­шу се ства­ри,
      и идем пре­ма пе­сми ко­ја из­гре­ва
      као ме­се­цу ме­се­ча­ри.
      Има ли ишта вре­ли­је и лу­ђе и чуд­ни­је
      не­го кад у ср­це се­ме пе­сме уђе
      и као лист се спре­ма да из­би­је.
      До ју­че ми све за­кљу­ча­но
      от­кљу­ча­вам на­јед­ном вол­шеб­ним кљу­чем.
      И чи­ни ми се да ми је да­но
      пу­чи­ном да га­зим,
      у не­бе­са ру­ку да за­ву­чем.
      Буд­на сам, али као да спа­вам,
      по­ве­зу­јем ства­ри не­по­ве­за­не,
      гла­ва ми је чу­да кр­ца­та,
      и ме­ло­ди­је на­до­ла­зе са сва­ке стра­не.

• Create New...