Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

farisejski.bukvojed

Десет ствари које бих урадио да сам власт у Србији

Оцени ову тему

Recommended Posts

Наведите десет (или мање) ствари које би урадили да сте власт у Србији. Можда ће неки од вас доћи на власт, а можда ћу ја доћи на власт, или ће можда власт прочитати паметне предлоге и предузети их, па ће онда Србија процветати, а и ми с њом...

пре 5 минута, farisejski.bukvojed рече

или ће можда власт прочитати паметне предлоге и предузети их, па ће онда Србија процветати, а и ми с њом.

Да ниси погрешио ....тема је пре за разбибригу. Баш ће власт прочитати наше паметне предлоге, па ће брже боље пожурити да их спроведе у дело да би наша Србија процветала а и ми са њом. :smeh1: 

1. Забранила бих као Путин  хомо пропаганду...ето то ми прво пало на памет. 

2. Тотално бих изменила  законодавну политику (законе и примену.)

3. Забранила бих пушење на јавним местима. (приде сваки кафић да има одвојени простор за  пушаче :smeh1: ) ај сад буди кафе мен баја.

4. Увела порезе  за неудате и неожењене. 

5. Многе порезе укинула или смањила, а многе олакшице и бенифите одобрила.   

1. uvela bih zakon za lopove i korupciju(bilo koje vrste) secenje prstiju, jedan po jedan

2. ko je na vlasti da ima istu platu kao i obican radnik

3. vojska i zdravstvo  plate, i plus nagrade po zasluzi

4. prosveta stroga kontrola pri zaposljavanju i dobre plate

5. zastita samohranih majki i mnogodetnih porodica

6. penzija, zdravstveno osiguranje i stan svim ratnim invalidima

itd. ima jos :smeh1:

1. Skresao poreze. Poreze na imovinu i prihod ukinuo.

2. Prepisao 1 i 2. amandman od Amerikanaca.

3. Zatvorio gubitaška preduzeća, ostala privatizovao.

4. Zabranio tajne ugovore, ukinuo subvencije, socijalu.

5. Omogućio privatne penzione fondove i zdravstvena osiguranja.

6. Nastavio da smanjujem javni sektor, nogirao sve partijske kadrove i ostale za čijim radom nema potrebe, dok ne ostanu samo vojska, policija i sudstvo.

7. Potpuno privatizovao zdravstvo i prosvetu.

8. Obnovio helikoptersku flotu vojske RS, uz obavezno nekoliko Chinook-a.

9. Krenuo u surovo razračunavanje sa komunističkim nasleđem, otvorio arhive, razmontirao DB (Udbu), lustritao, kastrirao, topio spomenike (izuzev onih nesumnjivim herojima), preimenovao ulice, sproveo restituciju imovine svima, ukjučujući i Crkvu, proterao marksiste iz srednjih škola i fakulteta i njihove predmete reformisao ako je moguće, ili izbacio.

Procesuirao zločince, makar bili nepokretne drtine.

10. Pokrenuo ekshumaciju masovnih grobnica, sa ciljem da se što više komunističkih žrtava identifikuje.

Укинула грађанско васпитање. 

Еволуција у свим уџбеницима би  била само једно мишљење о развоју и променама да не кажем о настанку света, никако  недодирива истина без могућности  критике и критичког осврта на исту. 

dalje:

7. kredit za studije uz obavezu vracanja kredita u srbiji i zaposljavanja iskljucivo u srbiji(to ko uzme kredit)

8. takodje zabrana bolesnog paradiranja na 1000 godina

9. zabrana svih needukativnih programa na tv-u (ukljucujuci rijaliti, i ostale turbo mambo dzambo budalastine)

10. obavezni vojni rok od godinu dana

11. zabrana prodavanja alkohola i cigara licima mladjim od 18(u radnjama, trafikama i javnim mestima) uz strogu kontrolu i kazne za nepostovanje istih

пре 42 минута, Рапсоди рече

3. Забранила бих пушење на јавним местима. (приде сваки кафић да има одвојени простор за  пушаче :smeh1: ) ај сад буди кафе мен баја.

49900470_2320324764867904_20765246335819

Узо бих пара да ми траје до краја живота, позапошљавао сву фамилију и пријатеље, а кад се повлачим своје бих људе и људе из опозиције бих дебело наградио да ме не би цимали после силаска с власти.

Управо сада, RYLAH рече

Узо бих пара да ми траје до краја живота, позапошљавао сву фамилију и пријатеље, а кад се повлачим своје бих људе и људе из опозиције бих дебело наградио да ме не би цимали после силаска с власти.

Е па не можеш да копираш. 

Управо сада, AnaLaz рече

Е па не можеш да копираш. 

Немам ја проблем с тим да копипрам опробане и успешне рецепте. Не морам ја да измишљам топлу воду ако је већ измишљена пре толко година.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Сличан садржај

• Од Логос,
      Радио "Глас" Православне Епархије нишке отпочео је са емитовањем програма на празник Цвети, 12. априла 2009. године.
      О почецима радија, значају и утицају црквених радио станица на спровођење мисије Цркве говорили смо са првим директором радија "Глас" протојерејем Бориславом Стаменковићем, трећим парохом нишким.

Your browser does not support the HTML5 audio tag.

Извор: Радио Глас
    • Од Логос,
      Гошћа емисије ”Изабери веронауку” је Љубица Ковачевић, магистар дефектолошких наука, специјални педагог и катихета више од 15 година у школи за основно и средње образовање ”Милан Петровић” у Новом Саду, а ова школа још и носи назив ”Школа великог срца.” Ову школу похађају деца са посебним потребама, односно деца са различитим потешкоћама у развоју које могу бити привремене или трајне. Поред ових сметњи која деца имају, многа деца долазе из социјално угрожених породица, има деце која одрастају без родитељске бриге, деца која су одгајана у дому или болници. Како изгледа рад, учење и дружење са децом кроз верску наставу, говорила нам је данашња гошћа. Аутор и водитељ емисије: Драгана Машић.

• Од Логос,
      Један од кључних носилаца четврте индустријске револуције, интернет ствари данас слави свој дан. Процењује се да ће до краја ове године свет имати 26 милијарди уређаја повезаних интернетом. Истовремено, термин интернет ствари полако нестаје из комуникације. Према проценама магазина Форбс, до краја 2019. године, у којој се обележава и 20. годишњица од стварања појма интернет ствари, чак 85 одсто компанија ће користити интернет ствари у пословању.

Интернет ствари односи се на повезивање различитих физичких објеката путем интернета како би дигиталним путем размењивали податке и реаговали према потребама корисника, наводи се у саопштењу београдског одсека дигиталне агенције "Namics". Како преноси Форбс, сам термин интернет ствари (Internet of Things) полако нестаје из комуникације, али његова примена постаје све учесталија.
      „Интернет ствари најчешће асоцира на такозване паметне пословне зграде и домове. На пример, паметне куће подешавају светло и оптималну температуру простора, омогућавају да помоћу мобилног телефона контролишемо ручак на шпорету или нас пак обавештавају да ли деца раде домаћи или гледају телевизију“, објашњава Јан Келер из агенције "Namics". Осим тога, како додаје Келер, интернет ствари може олакшати свакодневицу старијим људима и људима са инвалидитетом, али и допринети уштеди електричне енергије.
      Концепт интернета ствари донеће и велике промене пољопривредницима и компанијама које се баве производњом и транспортом робе, а здравство ће такође осетити бројне предности интернета ствари. У наредном периоду на развој интернета ствари утицаће мрежа пете генерације, која ће бити 20 пута бржа од досадашње, а највећа новина огледаће се у коришћењу гласовних команди. Термин интернет ствари први пут је употребљен 1999. године, а осмислио га је британски инжењер Кевин Ештон.

Извор: РТС

• Од Милан Ракић,
      На­јед­ном сам про­ле­ћем опи­је­на,
      као на пу­чи­ни њи­шу се ства­ри,
      и идем пре­ма пе­сми ко­ја из­гре­ва
      као ме­се­цу ме­се­ча­ри.
      Има ли ишта вре­ли­је и лу­ђе и чуд­ни­је
      не­го кад у ср­це се­ме пе­сме уђе
      и као лист се спре­ма да из­би­је.
      До ју­че ми све за­кљу­ча­но
      от­кљу­ча­вам на­јед­ном вол­шеб­ним кљу­чем.
      И чи­ни ми се да ми је да­но
      пу­чи­ном да га­зим,
      у не­бе­са ру­ку да за­ву­чем.
      Буд­на сам, али као да спа­вам,
      по­ве­зу­јем ства­ри не­по­ве­за­не,
      гла­ва ми је чу­да кр­ца­та,
      и ме­ло­ди­је на­до­ла­зе са сва­ке стра­не.

• Create New...