Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Сава Савановић

Да ли на facebook-u има духовних обмањивача???

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ако кудимо,онда је ред и да похвалимо.

Докторка Татјана на својој фејс-страници нема ових дана никакве негативне поруке против Цркве.

То не значи,пуј-пик не важи али подржавам једну добру вољу да мало нешто промени у свом животу или бар да се огради јавно од пљувања.

Као хришћанин,похваљујем ово тренутно смирење ситуације и надам се да ће тако и остати као и да ће се докторка бавити искључиво својим позивом.

Guest - . . .-

Изгледа да се дешава отрежњење др Татјане. Надам се да је ово што сам писао имало дејство на њу и да се не бави више говорима о "екуменизму, Патријарху..."

post-6964-0-57837900-1315688217_thumb.jp

Naleteo sam na neke grupe pravoslavaca .

I na neke pojedince koji su navodno pravoslavci.

Ali kada su me počeli zasipati porukama i slikama nekih zaklanih životinja vidim da nisu čisti.

Kakvo je vaše iskustvo?

ne pitaj, naletala sam na pravoslavce koji se diče svojim članstvom u Dverima srpskim, a drogiraju se, skloni su pedofiliji, lažno se predstavljaju jer naknadno otkrijem da imaju još jedan fb profil koji im služi za ko zna šta, ne smem ni da mislim; ipak, hvala dragom Bogu što me je sačuvao od takvih! i zahvaljujem se Bogu još i zato što sad malo kritičnijim očima gledam na te Dveri srpske. Samo mogu da kažem, ne verujte baš svakom od njihovih predstavnika, uzimajte njihove reči sa rezervom, znam zašto to govorim odn. pišem!

klasje nam treba a ostalo da se samo od sebe deklasira, egomanija da se prevazidje, ne znam zasto sam to napisao ali morao sam

''a ostalo da se samo od sebe deklasira'' - савршено написано, и тачно, и ако си написао :rstar:

Guest - . . .-

Ово сада добих:

Помаже Бог оче.Док сте Ви на ЖРУ имали полемику са такозваном докторицом "неко" је Артемијевцима наредио да је бране.Шта ради УДБА то је невероватно. Поздрав од ........

mju3q1.jpg

Guest - . . .-

Другим речима, "неко" гура тзв. докторицу која на све стране пљује по Цркви и тада је по dafeultu одговарала људима око о. Артемија. Ово што је сада речено много говори о томе да иза целе приче "стоји неко" ко гура Цркву НАМЕРНО у раскол.

Таман сам се понадао да се "др Татјана" уозбиљила, кад оно...

Сећам се када сам покренуо питање ове тзв. докторке, да су међу највећим њеним бранитељима били управо људи који подржавају о. Артемија и пљују по Цркви. Ко жели да прочита како је вођен читав процес, нека се врати назад на ову тему.

Иначе, никада од Српског лекарског друштва нисам добио одговор на моје писмо, то је такође битно да кажем.

Guest - . . .-

У томе је ствар. Нажалост таквих, постоји на нету и људи који то прате а постоји и ЖРУ који такве открива. Као што много пута витите, црквене вести на световним сајтовима највише коментаришу људи који то раде по директиви. Свакако, то су елементи секташког менталитета: Нема шта ти да мислиш, ије твоје да мислиш, ми мислимо за тебе а твоје је да радиш шта ти кажемо...

Заиста невероватно колико их има.Посебно се истичу ови "истински" или "вистински" animal-smiley-075 .Ови што су ЕГЗАРСИ сазвежђа Кенотаур и Малог медведа.

Ово сада добих:

Помаже Бог оче.Док сте Ви на ЖРУ имали полемику са такозваном докторицом "неко" је Артемијевцима наредио да је бране.Шта ради УДБА то је невероватно. Поздрав од ........

mju3q1.jpg

Невероватно како им се друштво распада,прво В.Димитријевић,па м.Антоније ,па сада докторица....

Guest - . . .-

Заиста невероватно колико их има.Посебно се истичу ови "истински" или "вистински" animal-smiley-075 .Ови што су ЕГЗАРСИ сазвежђа Кенотаур и Малог медведа.

Они су добили почасно место у теми "има ли духовних обмањивача" :)

Невероватно како им се друштво распада,прво В.Димитријевић,па м.Антоније ,па сада докторица....

nista neverovatno, sasvim prirodan sled dogadjaja, jer su svi oni okupljeni protiv necega (mrznja), a ne za nesto (ljubav), u samom startu su pogresili jer su pijani temelje zidali u mulju tj zivom blatu, a sad ide treznjenje i rasol

Дотична госпођа ме је прозивала неколико пута,што на приватном профилу,што на профилу Емануил форума,наравно,и људи око ње.Мада,успео сам некако да се ослободим од напада расколника и људи око о.Артемија.

Мислим да нису вредни да се 23.странице у једној теми посвете њима,мада је важно изобличити такве појединце и указати на њихову довитењивост да врбују младе људе у вери(не мислим на младе по годинама).

Јуче ме је један од њих обрисао са листе пријатеља,уз поруку:''Коме је ЖРУ брат,није мој пријатељ''.-слатко сам се насмејао,са знањем да не морам више ја да их откривам,него да ће и у будућности они сами одлазити.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...