Jump to content
Сава Савановић

Да ли на facebook-u има духовних обмањивача???

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest - . . .-

Колико сам приметила,нема много лајка и коментара на њеном профилу.Претпостављам да би поставила коментаре који њој одговарају а таквих је максимум 5,6.Значи,није више толико посећена и интересантна.

Решење увек постоји.Нека се окрене свом позиву лекарском,нека се мане црквене политике,јавно да се извини како доликује хришћанину и да замоли за опроштај и свануће нови дан за њу и њену породицу.Нема тога што Бог не може да исправи,само кад човек увиди и покаје се.

Баш то, amin

Guest - . . .-

Упозорење за све који користе фејсбук:

Постоје многе тзв. православне странице и групе на фејсбуку, које користе нека уопштена имена типа: Спрпска православна Омладина, Христос у срцу... а заправо су прикривени расколници и обмањивачи који попут др Татјане одвлаче људе изван своје Свете Цркве.

Ево једне странице:

http://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%A0%D0%9F%D0%A1%D0%9A%D0%90-%D0%9F%D0%A0%D0%90%D0%92%D0%9E%D0%A1%D0%9B%D0%90%D0%92%D0%9D%D0%90-%D0%9E%D0%9C%D0%9B%D0%90%D0%94%D0%98%D0%9D%D0%90/155486791135040

имају и профил са истим именом.

Ево једног исечка, да видите о коме се ради:

2diexzn.jpg

Дакле, они нису српска православна омладина већ расколници који су обманули људе који су се учланили у њихове групе, мислећи да су заиста људи који воле Цркву.

Ако већ користимо интернет, потребно је да пажљиви будемо. Има ових превараната доста, али има и оних који су увидели у које проблеме нас ови преваранти увлаче.

ma videla sam ja ovde ,ali sam htela da vidim i doktorku

kad .... vidim imena nasih forumasa na njenom sajtu .....

Ја сам једна од тих форумаша , али нисам ишла да читам шта она пише о цркви и вјери већ сам хтјела да је питам за неке савјете као доктора и никад не добих одговор од драге докторке :drugarstvo: :drugarstvo: Бог драги да ми прости ишла сам као жена као вјерник ништа друго .Никад није касно да се покајемо :bla: Видјела сам да је и о.Гаврило критикује за нјено писанје и прекинула сам сав контакт са сајтом нјиховим  зато сам сад овде инвентар :drugarstvo:

Guest - . . .-

Видите како они хоће да своје поимање вере, које је несаборно и антицрквено, наметну свима? О чему се ради? Нападају Патријарха (јака ли ми је то православна омладина) као да је он ортак из краја, а не разумеју ни шта је Патријарх рекао. Екуменизам о коме Патријарх Иринеј говори је православни екуменизам о коме говори и свети Авва Јустин Поповић, на кога се расколници позивају а никада га нису читали а још мање разумели.

Наравно, људи слаби знањем и вером падају на овакве провокације. Надам се да некоме значи све ово што пишем и постављам јер ми је заиста преко главе да слушам свакакве гадости цркворасколника а да нико ништа конкретно не предузме.

DrTatjana Djordjevic: фотографије

DUHOVNO-MEDICINSKA RAZMIŠLJANJA O NASLEĐIVANJU ZLOG KARAKTERA

Kada se razmišlja o duhovno- genetskim potencijalima veoma je važno kakvu vrstu ''duhovnosti'', ili kako sektaši kažu - energija, roditelji prenose svojoj deci. Tako npr. ako je majka ubica svoje nerođene dece istraživanja naučnika kažu da će i njihova deca koja se rode u narednim trudnoćama posle abortusa,

takođe, biti potencijalne ubice, O tome sam pisala u naučnim časopisima i svojoj knjizi. Ali, i ako majka i otac deci prenose zle duhove, npr. ako je majka astrolog, a otac ubica, onda logično da takvo dete u sebi uvek nosi ''zlo seme'', zlobu i svako drugo bolesno duševno ustrojstvo. I u kasnijem životu oni naginju ka oklutizmu ili se bave okultizmom. Posebno je opasnost kada se takvim ljudima da da rade sa hrišćanim i pravoslavcima jer ih onda oni vuku pravo u pakao! Potrebna je velika Božija Milost da se takvo dete spasi, ali naš Bog je Bog čuda!

Од: DrTatjana Djordjevic

а ову слику је окачила на текст 263363_244493938917287_100000700497600_809338_8108896_n.jpg

Какво ли ће зло тек њена деца да раде, судећи по њеним "духовно-генетским потенцијалима"?

:krstix:

Ја сам још давно предлагао да се уведе обавезан психијатријски преглед за све који желе да раде у здравству и школству али џаба...  tanning-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='4chsmu1' />

To pismo ozbiljnog upozorenje na problem koji nastaje,

treba poslati i mitropolitu Amfilohiju kao i ocu Dejanu Dejanovicu,

koji izgleda olako i bez neke velike provere daju blagoslov za knjige i predavanja,

svakakvim cudacima, sektasima i ostalim frikovima;

kao sto je Miroljub Petrovic i ova nadrilekarka sto leci jastucima i jorganima.

Imali smo nedavno i slucaj sa nekakvim laznim monasima iz Rusije, koji su bili gosti kod o.Dejana,

i valjda odrzali neko predavanje.

Guest - . . .-

Занимљиво је да расколници окупљени око Артемија час скину а час поставе текст о др Татјани. Ни сами не знају како да поступе:

2ntxuzn.jpg

Зашто? Иначе, то што они немају ништа против њеног рада је сасвим јасно- цркворушитељи са различитих страна марширају одвојено али туку заједно. Но, и Црква има оних који је воле, јер воле Христа.

Иначе, њиховом лицемерју нема краја, па и у овој реченици:

. Ми не можемо да знамо ко шта ради, и чиме се бави. Уз дужно поштовање у оваквим стварима, које се нас и не тичу треба бити уздржан. Не мешати се. Ми смо видели да др.Татјана има неки сукоб са екуменистима са ЖРУ. Сматрам да је то њихов лични сукоб ( рат ), и да се не треба мешати. Уме она и сама одлично да се одбрани. Ми имамо своју мисију, због кога и чега смо овде, и не требамо скретати са тог пута и изигравати дрвене адвокате никоме.
(имате је горе у исечку).

Чудо да су онда брзом брином поставили на своје групе управо ово:

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,6715.msg504863.html#msg504863

То што артемићани (раскалуђери који џеџе испред копјутера пљујући по Цркви) да су баш сви туњави и глупи не пролази. Баш су се показали као дрвени адвокати, веома неуспешни.

Guest - . . .-

Е сада када и њеној "докторки" и њима не вреде све измишљотине и подвале, онда крену да мантрају: папа, екуменизам, новотарије...  мислећи да ће се још неко упецати на то. На њихову несрећу, све је мање таквих и њихова секта, као и све остале секте ће се сама од себе распасти, јер нема истине око које су окупљени. Њима Христос и није битан- њима су битне идеје. Ко зна да направи разлику између Личности Христове и света идеја, разумеће о чему говорим.

Guest - . . .-

2hrep75.png

Само нека раде свој посао и нека се откривају

ево како ова пропала докторка напада Патријарха варајући народ који не зна о чему се ради:

e9jbd3.png

Десило се нешто веома занимљиво:

Др Татјана или њени сарадници (ко већ зна) су скинули линк ка овом тексту:

http://www.dr-tatjanadjordjevic.com/index/88-simvol-vere/1116-spc-preti-doktorima?tmpl=component&print=1&page

Дакле, више нисам гонитељ доктора или се дешава нешто друго? У сваком случају, писмо сам послао на неколико адреса и имам све могуће доказе за ово чиме се бави. Ако је у питању покајање, онда нека то јавно објави на њеном порталу и да поскида све текстове где пљује Цркву, да се извини Патријарху Иринеју и Митрополиту које назива "вуковима у јагњећим кожама" и ја повлачим све што сам о њој писао. Мени нема потребе да се извињава.

Овако ћу сматрати да се још више бави обманама људи јер је видела коју је штету претрпела, па сад се труди да извуче ситуацију и да даље људе позива на пљувачину против Цркве.

Дакле, као што је скинут онај текст о мени као гонитељу доктора (замисли оја лудост докторке!), тако да поскида све до једног текста упереног против Цркве и ја ћу је оставити а миру за свагда. Овако ћемо се ћерати још.

Тако је,оче.Тражимо да се јавно извини СПЦ И Архијерејима и нека јој је Богом просто.

Такође сам и ја приметила да се смирила,надам се само да ће то стање потрајати.

Da, nešto se dešava,  jer  je objavila na svojoj fb stranici da će omugućiti beplatno pristup svom sajtu ,za sve  one koji ne mogu da plate članarinu . E, sad promena nastrojenja se ne  dešava preko noći, bojim se da ne bude jedna priča za javnost a druga za "odabrane".

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...