Jump to content
Сава Савановић

Да ли на facebook-u има духовних обмањивача???

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest - . . .-

2hrep75.png

Само нека раде свој посао и нека се откривају

ево како ова пропала докторка напада Патријарха варајући народ који не зна о чему се ради:

e9jbd3.png

Guest - . . .-

Подржавање расколника који су напустили своје манастире на Косову а који се наводно боре за заштиту светиња и народа на Косову. Која замена тезе! И такви су прави пастири који напуштају стадо?

2h3dkt2.png

Guest - . . .-

И наравно, расколници удружују снаге што је било за очекивати. Сада ће кренути са чувеним мантрама "паписта, новотарац, екумениста..." а онда и са отвореним претњама убиством, овим-оним....

Ја само хоћу као свештеник и верник СПЦ да се др Татјана не крије иза СПЦ и да не лаже људе и кити се са благословима док јој требају за посао, а када јој не требају онда да пљује по Цркви. Ништа друго.

73gwsk.png

9gll48.jpg

Да Црква поједе саму-себе,еее ово превазилази све до сада икада речено bangin

Изгледа да смо ми народ који једе себе саме,па кад није доста,онда и ближњег свога,а непријатељу-живота и нема.

У Србији прилике су такве,

бабе хвале

презиру јунаке

зато и ви,не муч те се џабе

Српска децо,постаните бабе.

Беше Нушић ово написао.

Guest - . . .-

Што се тиче Артемијевих расиста и њиховог мишљења, то ме не погађа ама баш ни мало. Људи који до подне не воле никога а од подне ни себе су своје лице показали:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150265004166606&set=pu.93589526605&type=1&theater

Када на једну овако дивну слику добијете коментар: "Теодосије причешћује свакога. Довољно је да приђе и зине.." мени је сасвим довољно са ким имамо посао. Богу хвала па православни хришћани наше Свете Цркве знају како то да награде:

ka0iok.jpg

1zvs8c3.jpg

Погледајте о коме се ради, па опет погледајте коментаре оних који пропагирају "једну истину".

Guest - . . .-

Са нашег facebook профила:

Pomaze Bog.

Vidim da ste uspeli da uvidite ko je Dr. Tatijana.

Jednom prilikiom, kada je komentarisala etnofiletizam, ja sam takodje stavio komentar, kako se nacija ne treba stavljati ispred vere, ali sam naglasio da nacija treba da se poistoveti sa pravoslavljem, da se opravoslavi, na sta sam stavio citat ''Zavestanja Stefana Nemanje'' od Medica i mnoge druge, kao npr. Prepod. Ave Justina Popovica, gde on kaze, da je pravi Srbin, pravoslavni Srbin.

Ona je na to odgovorila,krajnje drsko, nazivajuci Sv. Simeona -Stefana Nemnju i Justina i druge vudu pravoslavljem...sto sam ja nazvao sektom u nastajanju, gde je ona mene vredjala, i mene, moju porodicu i vaspitanje.

Nisam hteo da se rasparavljam sa njom, ali ona je nastavila da npada saljuci poruke, ja sam neke sacuvao...ne da bi joj se osvetio nesto, nego da bi nekim pokazao koliko je ona u prelesti, sto ove poruke i pokazuju.

295669_271633836186504_100000196707822_1337416_1279952_n.jpg

"...јер све ово што радим је чиста инспирација Духа Светог, или како кажу наши духовници: Речи које долазе директно из Божијег олтара."

:)

Што би рекли - прелаја

Господе Исусе Христе, Сине Божији помилуј слушкињу Твоју Татјану, спаси је и склони са пута погибељи којим срља. Господе исправи путеве наше, опрости и помози нам свима.

Ево,ово што се поставили оче Иване и више него говори о психолошком,душевном и духовном стању те особе....велика штета,могла је да буде заиста на корист људима али ЈА је било претежније.

Ми имамо један другачији пример.Човек је пришао Цркви пре једно 5 година.Био је добар и смирен на почетку,желео је да научи.

Стицајем околности,научио је да се бави масажом,да лечи кичму...итд,имао је љубав према томе и добро то ради и не узима новац од народа и ту је њега ђаво сломио.Помислио је за себе да је велики хришћанин,да је другачији,примао је те помисли и онда су га одвукли у манастире где се пљује по нашој Цркви,неки из те дружине су били и код Артемија и нажалост,лоше је испало то све.

Треба ићи средњим путем,оним најтежим путем.

Guest - . . .-

И наравно, расколници удружују снаге што је било за очекивати. Сада ће кренути са чувеним мантрама "паписта, новотарац, екумениста..." а онда и са отвореним претњама убиством, овим-оним....

Ја само хоћу као свештеник и верник СПЦ да се др Татјана не крије иза СПЦ и да не лаже људе и кити се са благословима док јој требају за посао, а када јој не требају онда да пљује по Цркви. Ништа друго.

73gwsk.png

9gll48.jpg

Наставак

30t27md.jpg

Погледајте коментар за Митрополита Амфилохија. Све оно што сам већ говорио, они потврђују.

Guest - . . .-

Ево,ово што се поставили оче Иване и више него говори о психолошком,душевном и духовном стању те особе....велика штета,могла је да буде заиста на корист људима али ЈА је било претежније.

Ми имамо један другачији пример.Човек је пришао Цркви пре једно 5 година.Био је добар и смирен на почетку,желео је да научи.

Стицајем околности,научио је да се бави масажом,да лечи кичму...итд,имао је љубав према томе и добро то ради и не узима новац од народа и ту је њега ђаво сломио.Помислио је за себе да је велики хришћанин,да је другачији,примао је те помисли и онда су га одвукли у манастире где се пљује по нашој Цркви,неки из те дружине су били и код Артемија и нажалост,лоше је испало то све.

Треба ићи средњим путем,оним најтежим путем.

О томе све време говорим. То што ћемо ми сада да ћутимо и тетошемо, неће проментити ситуацију. Зло раскола управо ствара овакве људе. Наравно, на првом месту се молити за њих, на другом им указати на грешке а како не желе да чују онда обавестити Цркву. То сам управо и урадио. Ако се покаје и врати, имамо сестру.

Наравно.Увек треба обавестити Цркву,поготово када су овако тешки случајеви у питању,никако не треба снисходити.

Ви који сте били на форуму Верујем,сигурно се сећате пре пар година оног случаја када су Вечерње Новости,новинарка Димитровска,хулили на Мајку Божју.Ми са Верујем смо се организовали цео дан смо звали Вечерње Новости,слали мејлове,факс.Била је то одлична акција и уродила је плодом.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...