Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest Светлана

Монах и вук

Оцени ову тему

Recommended Posts

Mene je odusevio kad je rekao da nema neke mudrosti u tome sto on voli zivotinje,

kaze to je mnogo lakse nego voleti coveka,

zivotinje su jednostavnije i vole te daleko vise nego sto ti volis njih!

)jao upravo se sad setih da nisam nahranila pse jaooo)

Мене није јасно каква је ово ујдурма...

и каква игра...

зашто да се одузме вучица...

Опет некакав удар на наше владике???

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/47797/Igumanu-oduzeli-vuka-gradani-apeluju-kod-patrijarha

"Međutim, vučicu su po naređenju vladike žičkog odveli u azil."

На фејсу видех да је благослов био од владике рашко-призренског... ???

Мислим се, ког...

Мене није јасно каква је ово ујдурма...

и каква игра...

зашто да се одузме вучица...

Опет некакав удар на наше владике???

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/47797/Igumanu-oduzeli-vuka-gradani-apeluju-kod-patrijarha

"Međutim, vučicu su po naređenju vladike žičkog odveli u azil."

На фејсу видех да је благослов био од владике рашко-призренског... ???

Мислим се, ког...

Draga, sve je to zato sto ljudi vole cirkus... ni coveka, ni zivotinju, ni Crkvu, ni Boga... nego cirkus.

Ovaj jeromonah mi je prijatelj vec vise od 10 godina i zgrazavam se kad cujem komentare i price o peticiji, njemu, i o manastiru i o vuku.

A zanimljiv je i njegov komentar. "Ma uzas, kao spanska serija..." I u pravu je. Eto sta smo u stanju da napravimo.

A baja koji je napisao to pismo je posebna prica. Verovatno veruje da Ivanjica pripada rasko-prizrenskoj eparhiji, a Patrijarhu se obraca sa "Postovani gospodine"...

Umesto da ovaj monah posluzi ljudima kao PRIMER POSLUSANJA VLADICI, on im sluzi kao izgovor za razne ludorije koje smisle. Lepo rece nas Meda... "narod je dosta cudno shvatio svoju ulogu u Crkvi. umesto da vice AMIN, kao na Liturgiji, ne cuje se vise od kokofonije ni sta vice"...

Дакле, заиста је одузета вучица...

Стварно безвезе..

Нисам се баш уписала у ту петицију,

али нона можда и није лоша...

Nije mu ODUZETA, on je DAO vucicu. Ako jos neko primecuje razliku izmedju to dvoje, molim da mi se javi, osecam se usamljeno  319.gif

Upisi se i ti, slobodno...

A sta da radimo ako monah nece vucicu natrag, tj ako hoce da poslusa Vladiku?

Ja mislim da paralelno treba da krene i druga peticija "Naterajmo monaha da primi natrag vucicu"  :drugarstvo:

јууууу, види, кренули да ме цитирају около за живота Hristos vaskrse

још боље овако: да узму они вучицу лепо и да сакупе народ у аутобусе и да оду код оца Амвросија.

и са све телевизијама, да се направи маркетинг кампања.

и кад лепо дођу код оца и донесу вучицу натраг, а он све да их олади ладним тушем и да каже лепо: ја нећу да је примим, ја сам је својевољно дао, из послушања владики.

и даље народ нешто тупи, уместо да виче АМИН иако не разуме зашто, већ да има поверења у Господа који је поставио Цркву, владике, свештенство и монаштво.

капирам да би јадничак пострадао за веру, ни трен после, од руље која не схвата НИШТА, а још је мање црквена, о чему сведочи ПЕТИЦИЈА.

пошто мени нема разлике између те петиције и оне са владиком Артемијем, а и петиција сама по себи је својствена нечему другоме а не Цркви. бар је Црква ту 2000 година и тачно се зна како се у њој завршавају посла.

како је то чудна једна Црква без Бога коме требају мали и беспомоћни људи да га бране, мислим није да се Господу обраћамо са СВЕДРЖИТЕЉ.

јер човек ипак чује оно што жели, на крају крајева, а кад га кресне истина у главу директно и недвосмислено, онда је или прихвати или потпуно сметне са ума ко Јуда Искариотски, којем је душа служила као промаја за улазак и излазак сотоне.

не знам ни да ли људи схватају шта то значи, бити у греху.

јууууу, види, кренули да ме цитирају около за живота 0102_laugh

још боље овако: да узму они вучицу лепо и да сакупе народ у аутобусе и да оду код оца Амвросија.

и са све телевизијама, да се направи маркетинг кампања.

и кад лепо дођу код оца и донесу вучицу натраг, а он све да их олади ладним тушем и да каже лепо: ја нећу да је примим, ја сам је својевољно дао, из послушања владики.

Ej, a kad oni dodju da sa peticijom "Ubedimo monaha da uzme vuicu natrag", on opet nece hteti, zato sto hoce da bude poslusan Vladici. Za svaki slucaj ja bih spremila jos jednu peticiju "Naterajmo Vladiku da ubedi monaha da primi vucicu natrag"  Hristos vaskrse 0110_hahaha 0110_hahaha

Ја мислим да сам једина која је успјела бити избачена из те групе  0110_hahaha 0110_hahaha

Каже нека цура, "Јадан отац, како ће он сад без вучице" и ја се расписала.... и ето  Hristos vaskrse

чуј, шта ће без Вучице..

Ја мислим да сам једина која је успјела бити избачена из те групе  0102_laugh 0102_laugh

Каже нека цура, "Јадан отац, како ће он сад без вучице" и ја се расписала.... и ето  Hristos vaskrse

чуј, шта ће без Вучице..

0110_hahaha 0110_hahaha 0102_laugh :) 0110_hahaha 0110_hahaha

Jaoooooo, jadni Amvrosije :D :D :D

Moram odstampati komentare iz te grupe da mu pokazem, nek se covek malo smeje  0110_hahaha

Ја мислим да сам једина која је успјела бити избачена из те групе  :D :D

Каже нека цура, "Јадан отац, како ће он сад без вучице" и ја се расписала.... и ето  Hristos vaskrse

чуј, шта ће без Вучице..

Moram odstampati komentare da mu pokazem, nek se covek malo smeje  0110_hahaha

Или да плаче...

која патетика људи...

"Јао вучица, јао јадни отац..."

Ја кад сам видјела ту групу и поруке  0102_laugh 0102_laugh :D

Ја мислим да сам једина која је успјела бити избачена из те групе  :D :D

Каже нека цура, "Јадан отац, како ће он сад без вучице" и ја се расписала.... и ето  Hristos vaskrse

чуј, шта ће без Вучице..

Moram odstampati komentare da mu pokazem, nek se covek malo smeje  0110_hahaha

Или да плаче...

која патетика људи...

"Јао вучица, јао јадни отац..."

Ја кад сам видјела ту групу и поруке  0102_laugh 0102_laugh :D

Ja tvrdim da ce nas patetika da unisti, djavo moze da sedi i da gleda...  :D

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...