Jump to content

Za koga ćete glasati na izborima,ako budu raspisani na proleće i zašto?

Оцени ову тему

Izbori  

18 члановâ је гласало

1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim prolećnim izborima ako se eventualno dese?(Navedite u poruci zašto baš za tu političku opciju ili ako je bojkot u pitanju,koji je razlog)

• SNS i koalicija oko njih
      1
    • SPS i JS
      0
    • PSG
      0
    • DJB
      0
    • Savez za Srbiju(DS,NS,DVERI)
      0
    • SRS
      1
    • LDP
      1
    • DSS
      1
    • Pokret za obnovu kraljevine
      4
    • Bojkotovanje izbora
      9
    • Politička opcija koja nije na spisku(Navedite u odgovoru na temu)
      1

Recommended Posts

• Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pitanje moze da ima samo jedan odogovor a to je sa Vucica! Vucic je jedini ! Vucic je nas!  Druze Vucicu mi ti se kunemo da sa tvoga puta ne skrenemo!   A sada ozbiljno: za nikoga. Za koga go

Svi u mom okruženju bojkotuju... kao da će nešto postići. Ja glasam za Šešelja.

Бојкот! Разлози: 1. Има 1.800.000 (милион осам стотина хиљада) више бирача на списку него живих људи који имају право гласа. Дакле, избори су фејк и покрадени унапред. 2. Владајућа парт

Posted Images

пре 1 сат, Давид рече

Што би рекао наш Председник а пренео Ђорђе Вишекруна: није битно ко за кога гласа, већ ко броји гласове.

A broje ga svi stranački predstavnici uključujući kako pozicione tako i opozicione stranke :citac:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Бојкот!

Разлози:

1. Има 1.800.000 (милион осам стотина хиљада) више бирача на списку него живих људи који имају право гласа. Дакле, избори су фејк и покрадени унапред.

2. Владајућа партија користи државни новац и државе ресурсе за потребе странке, а то је противзаконито.

3. Не постоји систем контролисаних избора, већ је све у рукама једне странке.

4. У државним предузећима се прети одузимањем посла ако се не гласа за владајућу странку, а то је кривично дело.

5. Институције Републике Србије су мртве. Не постоје. Држава не може да гарантује законите изборе.

6. Чему избори кад владајућа партија има апсолутну већину? Само да би се добило на времену и избегла одговорност за хаотично стање у земљи.

7. Чак и да се све ово поправи и преокрене (што није могуће осим народном револуцијом), немам за кога да гласам, јер ниједна постојећа партија нема српске интересе и српско становиште као главну ставку своје политичке теорије и праксе.

Зато, БОЈКОТ!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Зашто нема опције да се прецрта листић? 

пре 38 минута, Брка Жарковачки рече

Бојкот!

Брате, боље да идемо да испрецртавамо, само да се договоримо за неки знак распознавања, да виде да има много оних којима су се згадили сви ови злотвори. 

Спискови никад и неће ваљати, јер ко зна колико људи се годишње исели из земље, а шта је тек са умрлима, ко зна. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Гласаћу за нашег председника Вучића јер је много тога урадио за Србију. А довео је и Путића да нам свима буде боље!

:sunce::sunce::sunce::sunce:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 5 минута, GeniusAtWork рече

Гласаћу за нашег председника Вучића јер је много тога урадио за Србију. А довео је и Путића да нам свима буде боље!

Подржаћу те, кад будеш испржио гирице и звао. До тад, јокс. :D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

За @Жељко... 

ПС: @Жељко не заборави да ме ставиш на листу за државну сису!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 1 сат, Брка Жарковачки рече

1. Има 1.800.000 (милион осам стотина хиљада) више бирача на списку него живих људи који имају право гласа. Дакле, избори су фејк и покрадени унапред.

Ti naravno imaš neoborive dokaze da je to to tako?

2. Владајућа партија користи државни новац и државе ресурсе за потребе странке, а то је противзаконито

To su naučili od DS samo ovi to rade brže,jače i bolje.I ja mislim da koristi samo treba to i dokazati.

3. Не постоји систем контролисаних избора, већ је све у рукама једне странке.

Na svakom izbornom mestu postoje kontrolori delegirani od stranaka koje učestvuju na izborima tako da si ovde brko omano.

пре 2 часа, Брка Жарковачки рече

4. У државним предузећима се прети одузимањем посла ако се не гласа за владајућу странку, а то је кривично дело.

Opet neke paušalne tvrdnje,ako ja to sve tačno zašto niko od tih zaposlenih ne podsnese tužbu za krivično delo ucene?

5. Институције Републике Србије су мртве. Не постоје. Држава не може да гарантује законите изборе.

Nisu,institucija precednika radi za sve njih 25 sati dnevno tako da nam ostale nisu ni potrebne.:))

6. Чему избори кад владајућа партија има апсолутну већину? Само да би се добило на времену и избегла одговорност за хаотично стање у земљи.

Slažem se,nepotrebni ali ima nekih koji se bune i oće da smene vlast pa gosn prešjednik smatra da im treba dati šansu a verovatno i računa da će da ih opere još gore nego prošli put i da skupi dovoljan broj poslanika,da bude 2/3 parlamenta,da bi mogao da menja Ustav.Meni tako deluje.

7. Чак и да се све ово поправи и преокрене (што није могуће осим народном револуцијом), немам за кога да гласам, јер ниједна постојећа партија нема српске интересе и српско становиште као главну ставку своје политичке теорије и праксе.

Зато, БОЈКОТ!

Šta bi bili srpski interesi i koje je to srpsko stanovište i šta misliš,šta bi dobio bojkotom?

PS.Hvala na opširno obrazloženom stavu.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 4 часа, Брка Жарковачки рече

Ovo vazi i za prethodnu vladajucu stranku. POUZDANO znam.

пре 1 сат, Heraklit рече

Opet neke paušalne tvrdnje,ako ja to sve tačno zašto niko od tih zaposlenih ne podsnese tužbu za krivično delo ucene?

Jel ozbiljno pitas ? 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од milos7676,
      Pomaze Bog!
      Imam problem koji bih htio podijeliti sa Vama, ako mozete da me posavjetujete bio bih Vam zahvalan! Citav zivot sam isao u crkvu i molio svako vece (ali ne redovno, svake nedjelje), posle 4 mjeseca rada(nisam bio kod kuce) vratio sam se kuci i razmisljao i shvatio da nista ne mogu uraditi sam, citao sam duhovnu literaturu i slusao na jutjubu oca Rafaila koji je govorio o tome kako covjek treba da se nada i vjeruje u Boga svim srcem, umom, dusom svojom! Ja sam od tada citao molitve  koji sam citao iz molitvenika i odlucio da idem u crkvu. Moj brat ide svake nedjelje u crkvu dugi niz godina i njemu je neprijatno kad ja idem u crkvu, jer on tamo ima prijatelje i mozda ne zeli da idem ja tamo da budem sa njima i tako isto se ponasa i prema majci, jednom mi je cak rekao da ne idem u crkvu, jer nisam nikad ni isao. Mnogo mi je zao i ne znam kako da postupim, ide mi se mnogo u crkvu. Javljaju mi se misli mrznje prema bratu, majci i ocu kad ovako cine neku nepravdu prema meni i ja sam pao u ocajavanje i cak jedno vrijeme prestao da se molim Bogu. Sad mi je strasno zao sto sam prihvatao te pomisli i nacinio grijeh. Ja ocajavam, ne ide mi se nigdje, nigdje ne izlazim, nemam volju da se druzim vec vise od 6 mjeseci. Da li mozete da me posavjetujete sta da radim?
    • Од Драгана Милошевић,
      Vlada Srbije nam je obećala 100 evra, iz budžeta. Ali, to će dobiti samo oni koji se za taj novac jave.

Vlasti u Srbiji bile su decidne da će svaki punoletni građanin Srbije dobiti 100 evra nakon što se završi vanredno stanje.

Ministar finansija Siniša Mali rekao je pre desetak dana da će svakom punoletnom građaninu biti uplaćeno 100 evra na račun i objasnio zašto je to opravdana mera.
      Međutim, gostujući u četvrtak uveče na TV Pink, Siniša Mali je korigovao ovaj stav, odnosno odluku.

Rekao je da će svim penzionerima sa manjim primanjima ovih 100 evra u dinarskoj provvrednosti automatski biti uplaćeno na račun. Isplata počinje od 15. maja. A ostali građani?

Svi punoletni će morati da se jave na određeni telefonski broj (pretpostavljamo da će to biti broj koji će obezbediti Ministarstvo finansija ili preko portala Uprave za trezor) i saopštiti da li žele 100 evra ili ne. Podaci koje će biti obavezno navesti jesu ime, prezime, JMBG i broj računa u banci.

Ovo odstupanje od prvobitnog obećanja je iz razloga, rekao je Siniša Mali, što je "čuo prethodnih dana da jedan broj građana neće ovaj novac".

Da li ćete se prijaviti za 100 evra? (ANKETA)
      MONDO.RS Vlada Srbije nam je obećala 100 evra, iz budžeta. Ali, to će dobiti samo oni koji se za taj novac jave.  
    • Од Broken,
      Kako je po vasem misljenju najbolje organizovati nastavu na daljinu i sve u vezi sa tim.
      Ima li nekih saznanja i ideja ?

• Од Жељко,
      На Твитеру од децембра ове 2019. године делује профил под именом професора Родољуба Кубата са ПБФ.

https://twitter.com/KubatRodoljub

Уколико иза овог профила заиста стоји професор Кубат, пошто су друштвене мреже медиј, онда би за свој јавни наступ који не приличи професору ПБФ требао да положи рачун факултету и цркви.
      Уколико није професор Кубат, него неко злоупотребљава његово име и професуру да би се обрачунавао са политичким неистомишљеницима, онда би професор Кубат требао јавно да се огради од деловања тог профила, да саопшти, рецимо на листу Данас, да то није његов профил и да он нема везе са објавама на том Твитер профилу. Било би сасвим прилично и одговорно да Кубат тужи власника тог Твитер профила због злоупотребе његовог имена у политичке сврхе и да се тако јасно огради од ботова који злоупотребљавају његово име.

Као професору на ПБФ требало би му бити јасно када шерује псеудозилотске или расколничке сајтове да саучествује и њиховом деловању на интернету. Ако ни толико није свестан онда свакако не заслужује да предаје студентима теологије.
      Ако професор Кубат не разуме да је шеровао текст са псеудозилотског сајта, онда би свакако требао да разуме да не приличи једном професору ПБФ да ретвутује простачке карикатуре Фрање Божића званог Коракс.

Профил на Твитеру под именом професора Родољуба изазива јавну саблазан(како то воле да кажу уредници читавог низа сличних по садржају профила). Ретвитовањем спин вести о изјави владике Атанасија са цркворушитељског профила(који опет носи Кораксову карикатуру као профилну) Црквене Актуелности додатно дискредитује професора Кубата.

Верујем да професор Кубат лично цени опозиционо деловање Маринике Живку Чобану Тепић, али какве то везе има са ПБФ?

Пошто се на муци познају јунаци, ред би био да професор Кубат изађе са јавним саопштењем и призна или демантује да је профил који делује на Твитеру под његовим именом и са његовом фотографијом и који се потписује као професор ПБФ, његов или не.

• Креирај ново...