Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Оцени ову тему

Recommended Posts

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Е, баш хтедох да питам како певају "свештеници" тзв ЦПЦ, којим начином појања? Изгледа да им Мокрањац није толико мрзак :)

@Ana B. 

Obzirom da sve ovo vec znamo, da je snimak star 4 godine, i da je pros`o Bozic - koja je poenta ove teme? Ma kako neko zalutao i zastranio - a ovi su toliko pukli da su prevazisli prakticno sve druge sekte i raskole - ipak ne vidim kakva je korist da im se neko na vr` toga i ruga.

Nadam se da je jasno da Bog od nas ocekuje molitvu za one koji su zalutali, a ne podsmevanje.

пре 19 минута, obi-wan рече

@Ana B. 

Obzirom da sve ovo vec znamo, da je snimak star 4 godine, i da je pros`o Bozic - koja je poenta ove teme? Ma kako neko zalutao i zastranio - a ovi su toliko pukli da su prevazisli prakticno sve druge sekte i raskole - ipak ne vidim kakva je korist da im se neko na vr` toga i ruga.

Nadam se da je jasno da Bog od nas ocekuje molitvu za one koji su zalutali, a ne podsmevanje.

Slažem se, samo nije bitno što su stari snimci bitna je suština

пре 2 часа, Ana B. рече

Pale badnjak, al tu nema blagodati ko i kod drugih sekti, još ako te finansira zapad "milina Božija"

Njih finansira Milo and co. Posle odlaska Mila i smrti raspopa Miras, oni ce se raspasti kao balon od sapunice.

1 hour ago, Ana B. рече

Slažem se, samo nije bitno što su stari snimci bitna je suština

Sta u ovom momentu treba da uradimo sa tom sustinom? Kao sto rekosmo - ovo vec svi znamo, tema je pokrenuta, a ne kapiram sta ce nam.

Sasvim nepotrebno trosenje dragocene snage i jos dragocenijeg zdravlja na prosto konstatovanje onoga sto je ocigledno, em je za dusu krajnje toksicno.

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.

• Сличан садржај

• Од JESSY,
      Koliko dugo osećate bol i patnju zbog neuzvraćene ljubavi, šikaniraju vas, osećate da ste drugačiji od većine ili ono najgore trpite fizičko i psihičko nasilje u porodici, ali pretvarate se i ćutke sve to trpite godinama, ne odlučujete se za radiklne rezove samo da ne bi pukla bruka! Čini se da Srbi više od kod bilo kog drugog naroda zaziru od toga "šta će svet reći".
      Tako je kada razmišaljaju o razvodu ili kada su u situaciji da im je dete ili ukućan teže bolestan, ako slučajno imaju nekog najbližeg drugačije seksualne orijntacije... Ćute i trpe da ne puke bruka - žena trpi muživljevo iživljavnje, krije se da je dete narkoman, žena alkoholičar... Kao da je lakše imati nesrećan život i prikrivati problem nego ga rešavati, jer bi se upravo tako za sve i saznalo.
      - Bila bih srećnija milion puta da su se moji razveli. Dvadeset pet godina sam slušala svakodnevno svađe, pretnje i strahovala kada čujem ključ u bravi jer znam šta sledi. Imam traume za za ceo život! Zbog sve dece koja su prošla ili prolaze ovakve i slične stvari, ja vas molim da se razvedete i svima ulepšate život – napisala je čitateljka „Blica“ komentar na tekst šta sve deca trpe u lošem braku koji traje upravo zato što su se roditelji plašili da se razvedu "da ne bi pukla bruka".
    • Guest - . . .-