Jump to content

Шта једете у овом тренутку...?

Препоручена порука

код нас је то само сирова риба на одређен начин спремљена ...

суши је сасвим нешто друго напољу ...

Е свака ви част кад можете то да изедете. Нека хвала, више волим сув леба.
оче, стварно си избирач  :cheesy2: blessyou :wink:

све је то храна, само је ствар укуса шта ти прија језику  0110_hahaha

ти и антипа имате предрасуду,  нисте ни пробали ...

исто изгледа као и кувана или пржена риба, само што је другачији укус ...

а и спрема се са поврћем и прави врста ролата па се и не осети толико укус а и постоје сосови којима се прелива - соја сос, неки слатки или љути, свакоме по укусу ...

Постављена слика

Moj stomak neje naviko na taka jela a nemam želju za take stvari volem domace i sto prostije .
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 2.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Jagode sa slagom, samo bez jagoda i bez slaga, sa malo dzema i kriskom hleba.

Ау, ја пистаће таманим кило дневно... То објашњава неке ствари...

Strudla sa makom (moja slabost) na terasi, uz oblake i brezu i pesmu kosova. Naime hranimo ih godinama i u znak zahvalnosti ispunili su dvoriste i koncertiraju u dva navrata, tako da imamo matine i ve

Постоване слике

и ово је домаће негде другде, а да ниси пробао те ствари не би ти се ни то свидело ...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Баш  бих  волела  да  пробам  овај  суши  са  слике.

Пође  ми  вода  на  уста...

Покушаћу  да га направим сама.

Моја  пријатељица  је  живела  10-ак  година  са  породицом  у  Јапану, након  завршетка

студија.

Када  смо  се  видели  генерацијски  на  прослави  матуре,након  20.година,

изгледала је исто.

Килажа,елан,енергија.Рекла  нам  је  да  је  пуно  научила  у  тој  дивној  земљи,

о   храни, васпитању,животу. 0110_hahaha :) dancedance

0442_feel              https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='0110_hahaha' />                        0442_feel                          https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt=':cheesy2:' /> https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='blessyou' />                      0442_feel                              https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt=':wink:' />                    0442_feel

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Код нас бостан још није зрео, заправо код нас бостан још није ни процвето, тек по неки, а од куд молићу лепо стиже ваш бостан, видим да га многи једу ових дана?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Још нисак купио лубеницу - малко више су  Скупе   algabacaju мало да појевтине и онда  0442_feel напад на ЛубенДињу 

Вечераске сам баш заливо görögdinnye , видим да су неке процветале, али од плода још ништа, можда у Греческој има зрелих бостана код нас неверујем...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Fala Bogu te imam slab apetit pa taku ranu ,,susi il bez uši,,neb mogo da izem,pre bi jeo sarage neg tog živka

То сам и ја помислила. Не једемо с уши него с уста (то је за тему куде оратимо по нашки). maher

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Fala Bogu te imam slab apetit pa taku ranu ,,susi il bez uši,,neb mogo da izem,pre bi jeo sarage neg tog živka

То сам и ја помислила. Не једемо с уши него с уста (то је за тему куде оратимо по нашки). maher

;)

Mal sala ali gu ja stvarno nebi pojeo pa makar gulio koprive

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...