Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Брка Жарковачки

Критика режима Александра Вучића и СНС-а

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 42 минута, Брка Жарковачки рече

Ево теме да наставимо лепо ко људи ...

Jel da spremimo kisobrane? 

Na temi ce da se okupi daleko malo ljudi, i to smatramo veoma veoma licemernim. 

A u Kursumliji su najavili danas gradjanski protest...sta mislis...budi li se ovaj narod iz hipnoze? 

пре 1 сат, Adelaida рече

Jel da spremimo kisobrane? 

Na temi ce da se okupi daleko malo ljudi, i to smatramo veoma veoma licemernim. 

A u Kursumliji su najavili danas gradjanski protest...sta mislis...budi li se ovaj narod iz hipnoze? 

Samo za društvo :D

пре 8 минута, Биљана, два рече

Где је искључење ,о локацијама се не расправља. 

Путоказ нам је дао у реченици: - Ја сам једноставно такав.

Окрајак дана и чун ноћи.

Прича о том лику, пројектује немир; 
има чудан поглед - светла луна парка 

пре 7 минута, Биљана, два рече

Вртоглавица са главобољом, а из носа крв...

мишије рупе ниоткуд

Па у озрачју адвентског дошашћа каже:

Забава на поду неког тржног центра,
девојка за шанком не ради баш добро; 
срце ми је стало, одавно не ради 
стиже брзо ново, поклон Деда Мраза 

пре 14 минута, Милан Ракић рече

Па у озрачју адвентског дошашћа каже:

Забава на поду неког тржног центра,
девојка за шанком не ради баш добро; 
срце ми је стало, одавно не ради 
стиже брзо ново, поклон Деда Мраза 

Једна од девојака која ме је чувала имала дечка из Луна парка. Моји су касно сазнали..а ја сам луњала сама тим тзв парком.и сећам се да су ми кораци били све у такту са музиком. Знаш Ракићу није лоше бити музикалан у Луна парку. 

Е сад Деда Мраз са севера, ал није од Хиперборејаца што би реко Црњански.

Сећам се од деведесетих. А она епизода из детињства била прва петља.

Призрак...да је промена у ритму корака. Не може се стајати у месту. И плашити

пре 13 минута, Биљана, два рече

Призрак...да је промена у ритму корака. Не може се стајати у месту. И плашити

Али,

професоре! 

Савет молим; рођаци су кола празна...
Спокој дома ветар љуља, удар грома, да ли спава...

Јер...

Модерно је имати, стално неки проблем;

И
сигурно заслужујем - моралне медаље (лоодило од Борхеса, љубав од Превера)

А у "финалу":

"Зачуо се неки глас - утроба се газди клања,

киша пада, мокре главе - то је место мира, среће..."

Е ПА НИЈЕ!

ИЗАЂИТЕ ИЗ ЗОНЕ КОМФОРА; КАКВОГ ГОД!

244C9251-4ABE-4473-9CAB-3A2C55108721_cx0

В И Д И М О  С Е! ! !

https://gerila.rs/foto-procureo-spisak-sns-botova-iz-petrovca-plate-do-90-000-dinara/

Nagrada za dobro obavljen posao svakako nisu sendviči, botovi se vode kao da rade marketinško-referentski posao u raznim javnim upravama :ljut:  i njihove plate kreću se od 45.000 do 90.000 dinara.

http://rs.n1info.com/Vesti/a447478/Novinari-delili-Vreme-NIN-i-Danas-putnicima-na-aerodromu-Nikola-Tesla.html

Grupa za slobodu medija održala je akciju na beogradskom aerodromu “Nikola Tesla“, u okviru koje je delila nedeljnike Vreme, NIN i Nedeljnik i dnevni list Danas. Akcija predstavlja protest protiv naredbe zaposlenima u kompaniji Er Srbija da iz laundž salona sklanjaju Vreme, NIN, Nedeljnik i “novine sličnog sadržaja“.

er-srbija.jpg

akcija-aerodrom-n1.JPG

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах

• Сличан садржај

• Од Milan Nikolic,
      Путин потписао: Вучић добија орден Александра Невског
      Председник Русије Владимир Путин потписао је указ о награђивању председника Србије Александра Вучића орденом Александра Невског за велики допринос у развоју сарадње двеју држава, јавила је прес-служба Кремља.
      - Шеф руске државе је потписао указ о награђивању председника Србије Александра Вучића орденом Александра Невског за велики лични допринос развоју вишестране сарадње са Руском Федерацијом - наводи се у саопштењу.   Ово је најзначајније признање, које се после скоро 100 година додељује једном Србину.   Орден Светог Александра Невског, добили су, између осталих, Милан Обреновић, Александар Карађорђевић, а последњи пут је додељен Николи Пашићу.  
      http://www.novosti.rs/вести/насловна/политика.393.html:770149-ПУТИН-ПОТПИСАО-ЗВАНИЧНИ-ДОКУМЕНТ-Вучићу-орден-Александра-Невског
    • Од ризница богословља,
      Председник Републике Србије г. Александар Вучић честитао је Његовој Светости Патријарху српском г. Иринеју, епископима, свештенству, монаштву и верницима Божић и Нову 2019. годину.   У честитки се каже:„Ваша Светости, Вама, епископима, свештенству, монаштву и верницима Српске Православне Цркве, од срца честитам празнике Христовог рођења и желим срећну и благословену Нову 2019. годину. Нека нам празник рођења Богомладенца да мира, љубави, толеранције и снаге да превазиђемо разлике међу нама. Са жељом да празнике проведемо у добром здрављу, благостању и личном напретку, поздрављам Вас традиционалним поздравом: Мир Божји, Христос се роди! Срећна и благословена Нова година!“   Извор: Српска Православна Црква
    • Од ризница богословља,
      Обавештење о доступности извештаја стручне комисије за оцену докторске дисертације
      Реферат о урађеној докторској дисертацији Александра Милојкова
      Докторска дисертација

ПОВЕЗАНА ВЕСТ: