Jump to content

Истраживање космоса и васионски летови - општа тема

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 2 часа, Vladan :::. рече

Ако у првом кадру (пре првог одзума) има 100м звезда значи да се у другом кадру виде супер сјајне звезде које сијају јаче од 100м других?

Me`s cini da su to prosto neke koje su mnogo blize, pa usle u kadar. :scratch_head:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 213
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Jos jedan istorijski momenat - prvi put na nekoj drugoj planeti poleteo je helikopter. Mali robotski helikopter, koji je skoro stigao na Mars sa vozilom "Preservance", napravio je prvi probni let, tj.

Meni uvek interesantna tema - kako bi izgledao pogled na nebo iz nekih krajeva sveta kad bi Zemlja imala sistem prstenova nalik onima koje ima Saturn... ... https://petapixel.com/2013/05/23/

https://www.bbc.com/news/science-environment-47873592 First ever black hole image released Astronomers have taken the first ever image of a black hole, which is located in a distant gal

Постоване слике

пре 39 минута, obi-wan рече

Me`s cini da su to prosto neke koje su mnogo blize, pa usle u kadar. :scratch_head:

Да, може бити и то... али онда ми испада као да су ретке некако у односу на остале.... не знам...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 13 часа, obi-wan рече

Каква је то била феноменална акција... Штета што у потпуности није успела.

• Свиђа ми се 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@Branka62 феноменална ствар да уз лагану вечеру гледаш ово како поправљају нешто у свемиру... 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 11 минута, Vladan :::. рече

@Branka62 феноменална ствар да уз лагану вечеру гледаш ово како поправљају нешто у свемиру... 

Odgledas 2 puta i vec je vreme za dorucak... misim, tri sata veceravanja, to jedino kao Rimljanin, lezecki...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 9 минута, drvce рече

Odgledas 2 puta i vec je vreme za dorucak... misim, tri sata veceravanja, to jedino kao Rimljanin, lezecki...

их умеју грци и по целу ноћ да мезе и циркају узо уз сир и салату... три сата је чисто онако мало док крене са разговором... :ok:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 36 минута, Vladan :::. рече

три сата је чисто онако мало док крене са разговором...

Predjelo...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Креирај ново...