Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Sign in to follow this  
Jadranka1

Kako svak vidi sto zeli da vidi-ucimo od dece

Оцени ову тему

Recommended Posts

Pre jedno mesec dan bili smo do rodbine u Kosovskoj Mitrovici.Muz  i ja izasli sa cerkiom od skoro 3 godine na terasu i razglabamo gde je bila moja gimnazija,gde je groblje,gde je crkva,gledamo nove zgrade,kuce,bla,bla,kad moja malecka odjednom kaze IDI,TOBODAN(vidi,tobogan),tik preko Ibra,u Juznom delu,u parkicu,crveni se mali tobogan...Blago njoj ,nista jos ne razume,ni to da ona na taj tobogan ne sme da ide,ni zasto ne sme,ali se raduje sto ga vidi...

Ljubi je mama  8086.gif

Guest

Једно вече одох код зета и сестре , сестра скувала кафу ,попили смо и сад  млађи сестрић (5год.)

хоће да узме шоље.

Узео је моју ја велим Хвала , а он МОЛИМ И ДРУГИ ПУТ .

Оде код мог зета исто узима и Мали чека да му каже Хвала , чеке , чеке и онако држећи шољу оцу каже  А ГДЕ ХВАЛА , зет није онах чуо јер причао самном да би му овај Мали рекао А ХВАЛА ?!  Е ПА ЛЕПО ,  ИМА ДА СЕ ЉУТИ ПАЈА (Патријарх Павле) ШТО НЕ УМЕШ КАО УЈКА ХВАЛА ДА КАЖЕШ !

Pre jedno mesec dan bili smo do rodbine u Kosovskoj Mitrovici.Muz  i ja izasli sa cerkiom od skoro 3 godine na terasu i razglabamo gde je bila moja gimnazija,gde je groblje,gde je crkva,gledamo nove zgrade,kuce,bla,bla,kad moja malecka odjednom kaze IDI,TOBODAN(vidi,tobogan),tik preko Ibra,u Juznom delu,u parkicu,crveni se mali tobogan...Blago njoj ,nista jos ne razume,ni to da ona na taj tobogan ne sme da ide,ni zasto ne sme,ali se raduje sto ga vidi...

Ljubi je mama  8086.gif

Како  је  овај  свет  једноставан  виђен  очима  детета.  dada

Једно вече одох код зета и сестре , сестра скувала кафу ,попили смо и сад  млађи сестрић (5год.)

хоће да узме шоље.

Оде код мог зета исто узима и Мали чека да му каже Хвала , чеке , чеке и онако држећи шољу оцу каже  А ГДЕ ХВАЛА , зет није онах чуо јер причао самном да би му овај Мали рекао А ХВАЛА ?!  Е ПА ЛЕПО ,  ИМА ДА СЕ ЉУТИ ПАЈА (Патријарх Павле) ШТО НЕ УМЕШ КАО УЈКА ХВАЛА ДА КАЖЕШ !

Свака  птица  своме  јату  лети. 8086.gif

хоће да узме шоље.

0205_whistling

ја сам синоћ питао моју малу сестрицу зашто ме воли.

рекла ми је да не зна и да ме воли зато што ме воли  confused greengrin harp0510_music greengrin

мислим да нема савршенијег одговора од тога, ја сам схватио да је све остало КОРИСТ ако кренемо да набрајамо ЗАШТО.

зар треба да постоји разлог, није ли довољно што ЈЕСМО?  greengrin

ја сам синоћ питао моју малу сестрицу зашто ме воли.

рекла ми је да не зна и да ме воли зато што ме воли  dancedance :) dada :(https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/0106cheesy.gif

мислим да нема савршенијег одговора од тога, ја сам схватио да је све остало КОРИСТ ако кренемо да набрајамо ЗАШТО.

зар треба да постоји разлог, није ли довољно што ЈЕСМО?  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/aplauz.gif

Da,da,upravo to!!!Ljubi sekicu!Ljubav se ne moze rasclaniti na zasto i kako,ona je u komadu i ako bismo znali zasto nekog volimo,onda ga sigurno ne volimo kako treba. 0110_hahaha

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...