Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Оцени ову тему

Recommended Posts

Braćo i sestre,

Dugo godina pratim vaš forum...još od Verujem.org , ali sam se tek sada registrovao.Razlog je sledeći.

Skoro dvadeset godina unazad sam zaposlen na raznim poslovima vezanim za izradu nameštaja...što u neposrednoj proizvodnji na raznim mašinama, što na poslovima montaže nameštaja.Planiram da pokrenem jedan posao koji nije usko povezan sa nameštajem već je više vezan za kuhinjsku ugradnu tehniku.Pošto nisam dizajner već se ceo život bavim tim " majstorskim " delom posla, potreban mi je industrijski dizajner sa kojim bi pokušao da ostvarim neki vid saradnje.

Ako poznajete nekog kreativnog industrijskog dizajnera koji ima tu neku umetničku crtu možete me kontaktirati na PP.

@Mladja1975 

Ako ti treba graficki dizajner za pratece reklamne materijale, javi se, jer ja imam svoju firmu i bavim se time.

...

I dobro nam dosao na forum, nemoj da se zadrzis samo na ovoj temi, ima jos mnogo toga o cemu ovde pricamo. :)

пре 2 минута, Mladja1975 рече

Firma još uvek ne postoji.Iz tog razloga mi je potreban dobar industrijski dizajner, da saslušam njegovo mišljenje i vidim njegove mogućnosti...da bih napravio biznis plan i krenuo u realizaciju.Inače ja sam iz Beograda.

Ok, imam jednu prijateljicu, pa cu je pitati. Javljam ti na pp

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...