Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Жељко

Кога се највише бојите на овом форуму ?

Оцени ову тему

Recommended Posts

0405_feel najvise se bojim same sebe...

ponekad pomislim da su stvarna ja i milena s foruma potpuno druge osobe ne_shvata  

Исто и ја  :)

Nadam se da nemate lovacke pse na forumu, ili pse uopste ... Ja sam na hacijendu dovela 1 psa koga je udario auto,svi su bili iznenadjeni,zove se Zlatko,iako je zensko,otkud ja znam da li je musko ili zensko,i taj pas se okotio,2 kuceta su umrla,samo je 1 zivo...Sad imamo i prinovu...Prelepo je... Sinoc sam ga sanjala kako mi krade papuce...moracu licno da ga dresiram...Moja baba ga ne podnosi,samo joj je ono falilo,zato mi ga je zao...i zato ga jos vise volim...Svi da zovu Azilant,zato sto je crn...A za mene je to...Meda... :-D P.s. Ne bojim se nikog . Nema razloga .

Зеленог зуба - авангардни аватар, за годину модна помама, сви ћемо  имати зелене зубе. /  :)))

Cloudkinga-  да математички /теоријом вероватноће или комбинаториком / не докаже да ми, уствари не постојимо. :ih5loz:

Парадоксологије- да не укапира да сам ја обрнути оксиморон и рапсодија са једном тематском целином.  :.mislise.

Јавора- поред његове поезије ја ћу до вјека бити поетикус анонимијус.  :(((

Ево још једног малог додатка, стварно су ме уплашили

Маце Џуманџи - да ме не огребе својом умиљатошћу.

Сунцокрета - да не направи окрет од сунца, па да нам на форуму не захлади. 

Ja se najvise plasim nekih clanova foruma koji se pojave i pocnu da pisu o tome koliko smo gresni i kako cemo goreti u paklu, kako ne smemo da radimo ovo ili ono, kako moramo da patimo i da se napatimo...i sve to dokazujuci nekom Svetootackom literaturom...onda samo kazem sebi, zamisli da mi je ovaj, otac, brat, muz... brrr i stvarno se uplasim...

Onda se pomolim za tog lika i zahvalim Bogu sto mi nije brat, otac, muz.... :0228_hot:

Ja se najvise plasim nekih clanova foruma koji se pojave i pocnu da pisu o tome koliko smo gresni i kako cemo goreti u paklu, kako ne smemo da radimo ovo ili ono, kako moramo da patimo i da se napatimo...i sve to dokazujuci nekom Svetootackom literaturom...onda samo kazem sebi, zamisli da mi je ovaj, otac, brat, muz... brrr i stvarno se uplasim...

Onda se pomolim za tog lika i zahvalim Bogu sto mi nije brat, otac, muz.... :0228_hot:

Razmišljala sam o ovome što si pisala, i ja tada pomislim - Hvala ti Gospode što mi ovo biće nije brat, otac, muž... :)

OT- Na ovom forumu se najviše bojim sebe. Trudim se da ne povrijedim nekog...da ne napišem nešto zbog čega bih se kajala, ili da ne budem izazvana nekim odgovorom.

Uspijevam da nađem riječi i iznesem mišljenje, a da pri tom zaobiđem sve zamke sujete, ali nekada zaista treba da uložim veliki napor, da ne bih bila gruba.

Virtuelno svi imamo mogućnost da budemo jaki, mudri, i u zoni svog komfora dajemo sebi za pravo da sudimo, ili savjetujemo, pokrivajući svoju nesigurnost, tugu ili bilo kakav nedostatak.

Ne pripadam toj grupi i opet kažem, osoba koje se najviše plašim u virtuelnom svijetu sam ja sama, i ono što bih mogla biti, kada bih dozvolila da neko izvuče onaj dio mene, protiv kojeg se borim.

Kad sam tek došla na ovaj forum pre pet i više godina, plašila sam se Mede, i Zosime.

Sad se ne plašim nikoga.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...