Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Eniz

Postavi pitanje muslimanu

Оцени ову тему

Recommended Posts

АДМИН

Prošle godine sam prošao kroz federaciju i dva puta sam morao u WC ,svuda su još uvek oni stari čučavci vrlo zapušteni i prljavi.

Koliko su takvi čučavci opasniji da šejtan udje u tebe od recimo nekih toaleta gde je higijena na najvećem nivou i sve miriše?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Objasnio sam već da se starije generacije boje magije jer su svojevremeno neke hodže namerno podsticale takav strah kako bi imali posla od prodaja zapisa i amajlija. Mlađe generacije koje su religiozni se ne boje magije. Sihr može imati veliki uticaj na čoveka. Mada sve zavisi od pojedinca. Branimo se pobožnošću i verskom praksom koja je precizirana. 

Ti nečistoću gledaš samo sa jednog aspekta. 

Šejtan ima primarni cilj da čoveka odvede na stranputicu. Nečistoća je samo način kako se lakše približiti čoveku kako bi se izvršio uticaj na srce i misli. Recimo slikovito, kao na šahovskoj tabli, ako crna polja predstavljaju prljava mesta a bela čista onda bilo koja crna figura može se približiti beloj figuri.  Recimo da je wc crno polje. Šejtan ulazi u čoveka kroz njegove otvore. Ali prethodno mora izvršiti atak na srce i razmišljanje. 

iz kog je to filma? 0110_hahaha

ovaj mi prvi pao napamet

http://www.imdb.com/title/tt0093185/

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Kako jedeona kojem je odsječena desna ruka, recimo jer stalno krade ili mu je amputirana iz zdrastvenih razloga? Onda takav i jede i na wc koristi lijevu ruku. što znači da će ga šejtan ščepati za čas greengrin

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Dakle,ako te život primora da nemaš adekvtnu higijenu,ugasio si ga,ima šejtan da udje u tebe kroz telesne otvore?

Ako nemaš adekvatnu higijenu, to ne znači da ćeš 100% biti opsednut već znači da su povečane šanse za takvo nešto. Zatim, imaš druge preporuke. Ali higijena je jedna od preventiva. 

Prošle godine sam prošao kroz federaciju i dva puta sam morao u WC ,svuda su još uvek oni stari čučavci vrlo zapušteni i prljavi. Koliko su takvi čučavci opasniji da šejtan udje u tebe od recimo nekih toaleta gde je higijena na najvećem nivou i sve miriše?

Toaleti sa visokom higijenom su bolji ali su i dalje potencijalno boravište. 

Kako jedeona kojem je odsječena desna ruka, recimo jer stalno krade ili mu je amputirana iz zdrastvenih razloga? Onda takav i jede i na wc koristi lijevu ruku. što znači da će ga šejtan ščepati za čas

Bog ne opterećuje ljude. Jednoruki čovek može koristiti drugu preporuku tj. preventivu. Tako da ga šejtan neće ščepati za čas.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
АДМИН

A ako se perkam po ceo dan,i svi telesni otvori su i čisti,može li onda šejtan da udje u mene?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
АДМИН

Ako nemaš adekvatnu higijenu, to ne znači da ćeš 100% biti opsednut već znači da su povečane šanse za takvo nešto. Zatim, imaš druge preporuke. Ali higijena je jedna od preventiva.

Ovo me sad interesuje,u našim crevima uvek postoji nečistoća,bakterije i svašta nešto,značiiznutra samo uvek nečisti,obzirom da e to primamljivo za šejtana,kaži mi da li onda ima veze da li nam je analni otvor čist ili prljav?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
АДМИН

Kaži mi,ako sam u toku rada ili obavljanja velike nužde ili tako nečega ,dugo savijen ,pa sam tim otvorom više "otvoren" ka spoljašnjosti,je l tad šejtanu lakše da udje u mene?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
АДМИН

A jel šejtan favorizuje odredjene telesne otvore da udje u čoveka ,ili mu je svejedno?

Je l više voli prljavi anus ili neočišćene uši?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

A ako se perkam po ceo dan,i svi telesni otvori su i čisti,može li onda šejtan da udje u mene?

Higijena je samo jedna od preventiva. I dalje može. 

Ovo me sad interesuje,u našim crevima uvek postoji nečistoća,bakterije i svašta nešto,značiiznutra samo uvek nečisti,obzirom da e to primamljivo za šejtana,kaži mi da li onda ima veze da li nam je analni otvor čist ili prljav?

E, tada popiješ malo za dezinfekciju iznutra i nema problema. A zbog anusa možeš popiti malo više. A gledaj da dobiješ i proljiv.

Kaži mi,ako sam u toku rada ili obavljanja velike nužde ili tako nečega ,dugo savijen ,pa sam tim otvorom više "otvoren" ka spoljašnjosti,je l tad šejtanu lakše da udje u mene?

Pa zavisi, može da ti uđe delić od šejtana u ljudskom obliku. 

A jel šejtan favorizuje odredjene telesne otvore da udje u čoveka ,ili mu je svejedno? Je l više voli prljavi anus ili neočišćene uši?

Realizuj ti ovo iz predhodnog pitanja pa onda ćeš saznati. 

Pošto vidim da se isuviše zanimaš za otvore, da nisi ono?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ТЕОЛОГ

Bez ljutnje, ali meni muslimani sa ovakvim pravilima odgovaraju farisejima,

koji osudjuju Hrista što ne uči Apostole da operu ruke pre jela,

a On - Teško vama što čašu i zdelu čistite od spolja,

a iznutra je puna nepravde i grabeži (plena);

Ne prlja čoveka što ulazi na otvor usta, nego što izlasi iz riznice srca...

wwwsttaklaorgpage02161.jpg

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
АДМИН

E, tada popiješ malo za dezinfekciju iznutra i nema problema. A zbog anusa možeš popiti malo više. A gledaj da dobiješ i proljiv.

A đta konkretno da popijem,ako pobijem bakterisku mikrofloru u crevima nagrabusio sam načisto.

A što da dobijem proliv,jel nečistoća u tečnom obliku odbija šejtana?

Pa zavisi, može da ti uđe delić od šejtana u ljudskom obliku.

A imaju li i neke šejtanice koje uzimaju ljudski oblik,nešto sam usamljen u zadnje vreme? :)

Pošto vidim da se isuviše zanimaš za otvore, da nisi ono?

Koje brate?Gastroenterolog nisam ako si na to mislio...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

A jel šejtan favorizuje odredjene telesne otvore da udje u čoveka ,ili mu je svejedno?

Je l više voli prljavi anus ili neočišćene uši?

Daj Dejane batali ga vise,hahahaha

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Bez ljutnje, ali meni muslimani sa ovakvim pravilima odgovaraju farisejima, koji osudjuju Hrista što ne uči Apostole da operu ruke pre jela, a On - Teško vama što čašu i zdelu čistite od spolja, a iznutra je puna nepravde i grabeži (plena); Ne prlja čoveka što ulazi na otvor usta, nego što izlasi iz riznice srca...

Zato što vidite samo spoljašnjost, poštovani Velja. A zbog lepe nam komunikacije ne može se videti dublje. Isto kao što Vi imate Svete Tajne ali ja vidim samo spoljašnjost koja meni liči drugačije od spoljašnjosti Isusa a.s. Odličan primer ste dali o razumevanju vere. Fariseji su izgubili razumevanje vere pa su prednost davali sprovođenju Zakona kojeg sami nisu sprovodili. Ako je neko samo neki sićušni propis koji ionako nije obavezan zanemario odmah bi ga napali k'o da je zanemario sve zakone i samu veru. Ovo je pogrešno razumevanje i u Islamu. Proces učenja o Islamu i praktikovanje istog odvija se u dve faze:

1. Duhovno-moralno sazrevanje iznutra tj. čišćenje srca, i

2. Sprovođenje određenih verskih obaveza po mogućnosti.

U Islamu se višestruko daje prednost srcu tj. prvoj fazi od dela tj. druge faze.  Ove propise što sam naveo su ustvari samo preporuke koje spadaju u drugu fazu. Znači, nisu obavezne već poželjne. Ko želi nek' izvoli. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Да ли је у Исламу пијење мокраће лековито.? У овом хадису пише следеће : "Anas je rekao, "Neki ljudi od 'Ukl ili 'Urania plemena došli su u Medinui klima im nije odgovarala. Tako da im je Prorok naredio da odu do krda kamila i piju mlijeko i mokraću (kao lijek) Tako da su uradili kako im je rečeno i poslije kada su ozdravili, ubili su Prorokovog čobana i pobjegli sa svim kamilama."

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Да ли је у Исламу пијење мокраће лековито.? У овом хадису пише следеће : "Anas je rekao, "Neki ljudi od 'Ukl ili 'Urania plemena došli su u Medinui klima im nije odgovarala. Tako da im je Prorok naredio da odu do krda kamila i piju mlijeko i mokraću (kao lijek) Tako da su uradili kako im je rečeno i poslije kada su ozdravili, ubili su Prorokovog čobana i pobjegli sa svim kamilama."

Ignatije da li bi mogao da mi kazes o Kom tacno Hadisu (da li je jak Hadis u pitanju) se radi? Hvala? steta sto je tema mrtva,imam zaista mnogo ozbiljnih  pitanja no ovu temu,medjutim vidim da su trolovi oterali ljude izgleda :(

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...