Jump to content

Postavi pitanje muslimanu

Оцени ову тему

Препоручена порука

Da zaokružimo,šerijat je nemoguće sprovesti zbog,neznanja,nepismenosti,ne življenja islama,vlasti koja se postavlja iznad šerijata.

Opet s druge strane,ako i hoćeš da ga sprovodiš,onda ti trebaju 4 svedoka za bilo koje delo,a to je samo teoretski moguće sprovesti.

Hhahaha! :D Bravo! Svaka čast. Odlično zapažanje.

Подели на овим сајтовима

Ja sam imenom i prezimenom, sa svojom slikom, i stojim iza svojih postova.A šerijateri iza nikova i profila bez slika..

Mirjam ti si jedna od rijetkih koja stoji sa slikom i imenom, to cijenim. Poput tvog primjera su neki svečenici ovdje na forumu koje ja zaista cijenim i volim kao iskrene prijatelje. Međutim sestro da znaš kakvih ovdje mrakova na forumu ima ne samo da bi sliku sklonila nego bi i ime trajno skrila. 301  301  301

Подели на овим сајтовима

Ja sam imenom i prezimenom, sa svojom slikom, i stojim iza svojih postova.A šerijateri iza nikova i profila bez slika..

Mirjam ja putujem puno kroz krščanske zemlje.Jednom mi se desilo da umalo glavom platim. A ovdje ima onih koji me baš "vole".Tako da bez slike je bolje.A mi kako ti nas nazva šerijaterima, kada sliku stavimo odmah krščanka se jedna uda...

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...