Jump to content
  1. gothic88nika

gothic88nika

2. Mилена КШ

Mилена КШ

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од Александра Ања Ацкер,
      Браћо и сестре,
      Мој ансамбл, из Мелбурна..надам се да вам се допада наша интерпретација. Научила сам их и доста лепих  српских песама...музика буди, али и лечи носталгију. Слаба Богу за све! 
      Facebook Page: Anja & Zlatna  
      anjaizlatna.com
    • Од Поуке.орг - инфо,
      Гошћа емисије "Плетеница" на Телевизији Храм, Архиепископије београдско-карловачке, била је Даница Крстић, вокални солиста и извођач традиционалне и народне музике. Доносимо видео запис наведене емисије у оквиру које је Даница говорила о својој љубави према музици као и великом богатству наше традиционалне музике. 

• Од Рапсоди,
      Класичну музику  воооолем (не сву и не све компзиторе)не познајем је у смислу да сам стручњак за исту, али је негде дубоко у мом бићу осећам . 
      Понекад (кажем,  само понекад ) размишљам, да ми лаици боље  осећамо исту од зналаца, нешто по принципу  ....." ко боље познаје цвеће биолози или поете  "  
      Па,  лаици изволите .....
    • Од JESSY,
      Филми о научној психологији

Кинсеи / Кинсеи; Билл Цондон, САД - Немачка, 2004. Када је Ниетзсцхе плакао / Када је Ниетзсцхе заплакао; Пинцхас Перри, САД, 2008. Моје име је Билл В / Моје име је Билл В; Даниел Петрие, САД, 1989. Опасан метод / опасан метод; Давид Цроненберг, Немачка, Канада, Велика Британија, Швајцарска, 2011. Принцесс Мариа Бонапарте / Принцессе Марие; Беноит Јацкуот, Аустрија, 2004. Рагин; Кирилл Серебренников, Русија, 2004. Сабина / Соул Кеепер, Тхе; Роберто Фаенза, Француска - Велика Британија - Италија, 2003. Фројд и побожна Марта; (Документарна и историјска реконструкција), Татиана Малова, Русија, 2009. Фројд / Фројд; Моира Армстронг, Велика Британија, 1984. Фројд: Тајна страст / Фреуд; Јохн Хоустон, САД, 1962.
  • Креирај ново...