Jump to content
Sign in to follow this  
w.a.mozart

Naziv teme.... MAŠA VS. MOZART

Оцени ову тему

Recommended Posts

Добра ова тема, него нешто ми личи да је наслов мало омашен.

Лепше би било да гласи :

Нова лекција самољубља

И ако је Маша мета, ко је стварни циљ?

ah da.... serbon is on the road again....  :0104cheesy:

Акценат је био на питању: да ли лажемо?

Понављам, то је као кад би поставили тему: да ли грешимо?

Нелогична тема, можда постављач верује да има човека а да не лаже, намерно или не, ја у то не верујем.

Ето.

А сад, што ради сујета 200 на сат, па ко каже нешто против генијалних питања друга Николе, буде на црној листи модератора, ах, па шта ћемо, навикли смо  :0104cheesy:

Кажем ја, грађани првог реда вс грађани другог реда (немодератори).

Ау, па ти си баш докона за једну будућу мајку. Да ниси ти нешто опседнута мноме чим се толико позиваш на мене и прозиваш овде и на форуму Верујем? Ајд мало на читање духовне литературе, да пазиш на пренатални период свог детета, јер дете скупља утиске кроз које мајка пролази. А што се тиче моје теме о лагању, елем, ти си показала своју непостојаност чим и даље коментаришеш моје теме а рекла си да нећеш; а такође, испуњаваш својим примером задатак постављене теме...

п.с. запитај се где је сујета у овом случају...јер очито у теби кључа Сандрина крв...(она која банована беше...); и не буди патетична са овим "грађанима првог и другог реда"...сви смо грађани Истог Царства Небеског...

Необавештен си, ја већ јесам мајка. Не знам ко је докон, неко ко поставља 200 тема недељно и суди о томе чији су одговори смислени а чији бесмислени ...

Не знам да ли примећујеш колико си се разбеснео јер сам изнела пар пута своје мишљење на теме које си поставио. Извини, то за мене није нормална реакција. Толико смирености и духовности у твојим темама, али зато када се некоме нешто не свиди, нестане сва твоја ''смиреност'' и вређаш.

Јел теби неко помињао породицу? Јел те прозивао да ли си отац, да ли имаш децу, шта си радио или радиш у пренаталном периоду? Ко је то теби дао за право, неваспитани и неотесани сељоберу?

Тек сад ћу да коментаришем бре.

У јеееее... Занимљиво је да није у питању само твој гнев према Николи... него према сваком ко иоле мало другачије размишља од тебе... Ето... и на теми о контрацепцији када изнесох чињенице о лечењу одређених тегоба код жена контр. пилулама ниси баш била одушевљена... што ти опет не даје за право да нападаш... можеш да изнесеш своје мишљење али не и да цинично вређеш саговорника... у чему већ постајеш позната... видимо горе: неваспитани и неотесани сељоберу.... и не знам како се ово па и допушта... савладај свој простаклук...

Свом колеги из админ тима се обраћа овако:

ok,ukapirao sam... ti si onaj gologuz koji u sred utakmice utrči na teren,vitla zastavu ili nešto drugo i ometa igrače i sudiju... na kraju te obavezno vataju  :0104cheesy: tako što skoče na tebe

Постављена слика  229229229 229229229 229229229

....ово се одлично уклапа уз humor sensivity WAM-а.

Осим бизарности, има ли овај човек нешто озбиљо да каже?

Нелогична тема, можда постављач верује да има човека а да не лаже, намерно или не, ја у то не верујем.

Ето.

А сад, што ради сујета 200 на сат, па ко каже нешто против генијалних питања друга Николе, буде на црној листи модератора, ах, па шта ћемо, навикли смо  :0104cheesy:

Ау, па ти си баш докона за једну будућу мајку. Да ниси ти нешто опседнута мноме чим се толико позиваш на мене и прозиваш овде и на форуму Верујем? Ајд мало на читање духовне литературе, да пазиш на пренатални период свог детета, јер дете скупља утиске кроз које мајка пролази. А што се тиче моје теме о лагању, елем, ти си показала своју непостојаност чим и даље коментаришеш моје теме а рекла си да нећеш; а такође, испуњаваш својим примером задатак постављене теме...

п.с. запитај се где је сујета у овом случају...јер очито у теби кључа Сандрина крв...(она која банована беше...); и не буди патетична са овим "грађанима првог и другог реда"...сви смо грађани Истог Царства Небеског...

Необавештен си, ја већ јесам мајка. Не знам ко је докон, неко ко поставља 200 тема недељно и суди о томе чији су одговори смислени а чији бесмислени ...

Не знам да ли примећујеш колико си се разбеснео јер сам изнела пар пута своје мишљење на теме које си поставио. Извини, то за мене није нормална реакција. Толико смирености и духовности у твојим темама, али зато када се некоме нешто не свиди, нестане сва твоја ''смиреност'' и вређаш.

Јел теби неко помињао породицу? Јел те прозивао да ли си отац, да ли имаш децу, шта си радио или радиш у пренаталном периоду? Ко је то теби дао за право, неваспитани и неотесани сељоберу?

У јеееее... Занимљиво је да није у питању само твој гнев према Николи... него према сваком ко иоле мало другачије размишља од тебе... Ето... и на теми о контрацепцији када изнесох чињенице о лечењу одређених тегоба код жена контр. пилулама ниси баш била одушевљена... што ти опет не даје за право да нападаш... можеш да изнесеш своје мишљење али не и да цинично вређеш саговорника... у чему већ постајеш позната... видимо горе: неваспитани и неотесани сељоберу.... и не знам како се ово па и допушта... савладај свој простаклук...

Ево нам и вука са Верујем, јел тако? Онај што каже да се залаже за контрацепцију и да је јеретик по том питању? Океј, твој живот-твој избор. Нисам наравно тиме одушевљена, нападам став не човека. А то што се неко сродио са својим ставом па не раздваја једно од другог, стварно није мој проблем.

Он јесте према мени такав, зато је то и добио. Таква сам кад неко пређе границу, што се овој ''благочестивој'' и ''културној'' браћи све чешће дешава.

Како то да примећујете само моју одбрану а не и њихове нападе?

Шта, не готивите ме па то одобравате?

Ај издигните се мало изнад ситуације, превише сте субјективни. Мислим, ако уопште умете.

Свом колеги из админ тима се обраћа овако:

ok,ukapirao sam... ti si onaj gologuz koji u sred utakmice utrči na teren,vitla zastavu ili nešto drugo i ometa igrače i sudiju... na kraju te obavezno vataju  :0104cheesy: tako što skoče na tebe

Постављена слика  229229229 229229229 229229229

....ово се одлично уклапа уз humor sensivity WAM-а.

Осим бизарности, има ли овај човек нешто озбиљо да каже?

Има, баш пре неки дан је отворио тему о куглицама из пупка.

Кажем ти, доконе људе ''неко'' брзо запосли.

Уз то иде и обавезна доза цинизма и ироније.

Ето.

Ево нам и вука са Верујем, јел тако? Онај што каже да се залаже за контрацепцију и да је јеретик по том питању? Океј, твој живот-твој избор. Нисам наравно тиме одушевљена, нападам став не човека. А то што се неко сродио са својим ставом па не раздваја једно од другог, стварно није мој проблем.

Он јесте према мени такав, зато је то и добио. Таква сам кад неко пређе границу, што се овој ''благочестивој'' и ''културној'' браћи све чешће дешава.

Како то да примећујете само моју одбрану а не и њихове нападе?

Шта, не готивите ме па то одобравате?

Ај издигните се мало изнад ситуације, превише сте субјективни. Мислим, ако уопште умете.

ја само изнесох став... жао ми је што те је дотакло... не користим пилуле... што не значи да не могу да имам став о њима... случајно се бавим овом проблематиком ( а о изједначавању ових пилула и дроге (е то је много горе од оног што ја написах)... иди проповедај у ГАК "Народни Фронт" или сл... женама које не могу већ годинама да имају децу због извесних проблема... а при том не заборави да бар 30% тих жена јесу верујуће)...

Исто тако, када се не слажеш са неким ставом једноставно кажеш не слажем се (било би довољно да си написала: ти слободно користи анти беби пилуле, ја нетју и то ти је то.)... Упореди користећи бар 10% свести о креативној (да не кажем, културној) размени мишљења те ћеш, са бар тих 10% свести... закључити ко је овде спреман да вређа)... шта то беше дар расуђивања?

пс. и не заборави да си на форуму  0102_laugh а не ЖРО (живе речи осуде)...

Андрееј, а шта сам ја рекла па ми сад објашњаваш шта би требало да кажем?

Ако је мене погодило нешто што си ти рекао као став, онда је такође и тебе погодио мој став, логично.

Улични, мукице, па ти мени још памтиш што сам се бунила против твоје прве теме на овом форуму, која је фаворизовала астрологију.

Бре, ако је толико волиш, бави се њом, ко ти брани (не мислиш ваљда да ти ја нешто браним?).

serbone,da sam ti mama tako bi te slatko nahranio čokolinom i poslao na spavanje... zbog tog-avaj- duha...

na svu sreću,nisam ti mama

Жељу за мајчинством ћеш ускоро моћи да оствариш, наука је чудо.

Хормонска терапија ти неће требати, али дружи се мало више са Машом,

користи ће ти.

serbone,da sam ti mama tako bi te slatko nahranio čokolinom i poslao na spavanje... zbog tog-avaj- duha...

na svu sreću,nisam ti mama

Жељу за мајчинством ћеш ускоро моћи да оствариш, наука је чудо.

Хормонска терапија ти неће требати, али дружи се мало више са Машом,

користи ће ти.

je l se ti to nudiš da te usvojim

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...