Jump to content
  1. gothic88nika

gothic88nika

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од dooshkodoobuyic,
      Pozdrav svima. Ima li neko slično iskustvo koje proživljavam ceo život... Naime, ja čujem glasove jedne ili više osoba, moja majka misli da sam udaren mokrom čarapom, koje ne vidim ali mi non-stop nešto dobacuju, služe mi kao memorija, pobuđuju mi osećanja itd. Da li ima neki stručnjak da mi odgovori šta je to ?
    • Од cloudking,
      Radnici uvežbavali aplauz za Vučića u KC Srbije? (VIDEO)

Na društvenim mrežama deljen je danas video snimak navodne pripreme radnika da aplaudiraju Aleksandru Vučiću prilikom obilaska radova na Kliničkom centru Srbije.
      „To je jedan od pet najvećih kliničkih centara u svetu, ne u Srbiji ili Balkanu ili nekoj tamo Evropi, već u svetu“, kaže stariji muškarac grupi radnika, i hvali vlast, ministara Lončara, pominje i Jevreje.
      „Kada je prethodni režim vladao, on je već počeo da daje dozvole za rad nekim državama tipa Jevrejima ili Izraelcima. Šta bi bilo od nas da su oni došli? Pa ništa, umrli bi od kovida i raznih gluposti. Tako da sam hteo da vam kažem kakvih državnika ima“, govori taj čovek radnicima i nastavlja – „mi ćemo njih ovako da pozdravimo kad budu ovde, ja ću početi da aplaudiram, pa i vi aplaudirajte“.
      „Nemam pojma ni šta su uradili radnici, niti sam to od njih očekivao“, rekao je Vučić upitan o tom snimku.

„Vidim da vas to muči i mori gde god da dobijem aplauze, šta ćete, vama sigurno aplaudiraju spontano, a meni samo namešteno. Ako će to da vam pomogne da mislite o sebi još malo bolje i lepše“, odgovorio je Vučić na pitanje novinara.
    • Од Иван Ц.,
      Napadi na radnike "Gradske čistoće" koji zaprašuju komarce traju već dve nedelje. Gotovo svaki put kada izađu na teren, radnike ovog preduzeća napadaju, ulaze im u automobile, traže ima radne naloge, gađaju ih kamenjem, tuku, prete bacaju im se ispred vozila. Poslednji napad dogodio se u utorak kod stadiona u Vinči.
      Nekoliko ljudi napalo je sinoć u Vinči ekipu "Gradske čistoće" koja prska komarce - ušli su im u vozila, tražili im radne naloge, pokušali da ih spreče, čak i pretili.
      "Sprečiću te milom ili silom... Ja sam uzeo sam pištolj, pucao sam iz svog dvorišta... Čime ti nas prskaš? Ja hoću komarce... Živ izaći nećeš..." čuje se u snimku. 

Bezuspešno su radnici pokušavali da im objasne da su preparati sigurni, odobreni od relevantnih zdravstvenih ustanova i da oni samo rade svoj posao.
      Inače, sinoć su se na terenu nalazile 33 ekipe i to 9 topova sa toplim zamagljivačima, 16 geba sa tamnim zamagljivačima, 2 ekipe na poslovima uništavanja larvi i 6 ekipa koje rade sa čamaca.

• Од JESSY,
      Novosadski kantautor i pesnik, poznat po izuzetnom smislu da stihom ispriča priču o Vasi Ladačkom, „devojci sa čardaš nogama", Boži zvanom Pub i drugim lokalnim herojima, Đorđe Balašević, preminuo je u 67. godini, javljaju mediji.
      On je pre tri dana primljen na kliniku za infektivne bolesti Kliničkog centra Vojvodine u Novom Sadu gde se lečio od upale pluća.
      Još uvek nije potvrđen uzrok smrti, ali je pevač navodno bio zaražen kovidom-19.
      Novosadski mediji javljaju da će u ovom gradu biti proglašen dan žalosti zbog smrti jednog od njegovih najpoznatijih stanovnika.
      Na društvenim mrežama su se od poznatog autora oprostili obožavaoci, kolege, pa i političari.

• Креирај ново...