Jump to content
Поуке.орг инфо

Три ствари због којих смо данас срећни?

Rate this topic

Recommended Posts

пре 3 минута, Плаво Небо рече

Брате, помјани онда и мене да и ја регулишем питање тримера :) Још док ми је у гаранцији 2 пута га већ рекламирам и трећи пут га сутра носим да им га вратим. Срочио сам им све од а до ш па да видимо ком ће опанци, а ком обојци, и ћао. Пуно значи ономе ко живи на селу.

Нема да бринеш. :ok:

1. Овај пост ме је на тренутак обрадовао:

пре 5 часа, АлександраВ рече

1. Један дан ближе повратку вољеног мужа са службеног пута :navijanje:

2. Нема интензивних болова.

3. Јутарње чаврљање моје мале брбљушице која је одлучила да данас не оде у вртић:sunce:

2. Овде сам се већ и осмехнула.

пре 4 часа, Драшко рече

1. osećam se prilično stabilno (što je retkost za mene)

3. /

пре 17 часа, Liga Džentlmena рече

Ne znaci da u svaki grad koji odem moram da upoznam devojku. :) Mozda sam isao u soping. :D

Svima samo ona stvar u glavi, niko ne misli da čovek možda želi sam da prošeta pored reke...upozna novi grad...kupi sebi nešto lepo :smeh1:

пре 22 минута, Natasa. рече

Svima samo ona stvar u glavi, niko ne misli da čovek možda želi sam da prošeta pored reke...upozna novi grad...kupi sebi nešto lepo :smeh1:

Povede sestru u soping. :) 

Pogleda nove felne, dobro moze i presvlake za sedista, neki sportski volan, ili poseti ekipu tjunera. :D 

пре 3 минута, Natasa. рече

Na primer...pa nije život jedna žena pobogu :D.

Ako vredi, treba pokusat, dok ne budes nacisto sa samim sobom. :D 

Naravno u dozama normale, da ne ipadne posle ovo i ono... :) 

Ma zivot je lep,samo sad bas pada kisa, pa ne moze da se uziva u lepotama, al sutra nece pa se moze uzivat. :D 

- Данас сам боље воље.

- Први пут у животу сам укључила веш машину. Ништа није обојено, потопљено, запаљено... :D

- Идем после на кафу с драгом особом.

1. Pouke.org info otvaraju razbibriga teme:D

2. U prethodnim porukama vidim srecu u malim ali kvalitetnim stvarima

3. Jer sam se igrao sa necakom ( moja malena bebica, mada ima dvije godinice hhehe, ali me slusa kad mu objasnjavam zasto sa drugom djecom treba da dijeli igracke)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Логос
      Поводом упокојења Његовог Преосвештенства Епископа ваљевског Милутина доносимо звучни запис беседе почившег владике коју је изговорио на Лучиндан 2019. Лета Господњег. 
        У празничној беседи, Епископ Милутин приближио је верном народу житије Светог Луке, великог проповедника вере Христове, аутора Светог јеванђеља и Дела апостолских, али и зачетника иконописа, будући да је насликао прву икону Мајке Божје. “Такође, Свети Лука је лечио људе, јер је био зналац и медицинских наука. Дакле, својим примером је посведочио сву лепоту и снагу стварања и учења, што је посебно важно за децу, која прве кораке чине на том путу”, рекао је тада Владика Милутин.      Звучни запис: Радио Источник
    • By Логос
      Поводом упокојења Његовог Преосвештенства Епископа ваљевског Милутина доносимо звучни запис беседе коју је почивши владика изговорио на слави новог храма у Обреновцу, 15. септембра 2019. Лета Господњег. 

У литургијској проповеди Епископ Милутин подсетио је на поуке Господа Христа о опраштању, творењу разних облика милосрђа и свему ономе на шта смо позвани, уколико желимо да нас Спаситељ као Своје препозна у дану Страшног суда. „Зло никада добра донети неће“, говорио је блаженопочивши Патријарх Павле, кога су сви за живота сматрали светитељем. Једног дана, кад буде канонизован, и њему ћемо се молити поред свих српских светих које данас славимо у овом светом храму, закључио је том приликом Епископ Милутин.     Звучни запис: Радио Источник
    • By Логос
      Поводом упокојења Његовог Преосвештенства Епископа ваљевског г. Милутина доносимо беседу коју је почивши владика изговорио на Велики четвртак 25. априла 2019. Лета Господњег, у храму Покрова Пресвете Богородице у Ваљеву.       Преосвећени Владика је том приликом у празничној беседи поручио верницима да је Велики Четвртак један од најзначајнијих дана у хришћанству јер је тога дана пре више од 2 000 година установљена света евхаристија без које нема човековог спасења. „Не тугујте ни данас ни сутра због Господа, због њега се радујте, а тугујте због човека, човека који је издао Бога“, рекао је Владика Милутин осврћући се на издајство Јудино.     Звучни запис: Радио Источник
    • By Логос
      Поводом упокојења Његовог Преосвештенства Епископа ваљевског г. Милутина, владика Силуан се обратио вернима путем званичног Фејсбук профила Митрополије аустралијско-новозеландске. Благодарећи Радио Источник доносимо звучни запис обраћања.    
      View full Странице
    • By Логос
      Поводом упокојења Његовог Преосвештенства Епископа ваљевског г. Милутина, владика Силуан се обратио вернима путем званичног Фејсбук профила Митрополије аустралијско-новозеландске. Благодарећи Радио Источник доносимо звучни запис обраћања.    

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...